След GB с Керем Б. и Ханде Д. В очакване на нови проекти на екипа 127.28

  • 20 131
  • 739
  •   1
Отговори
# 450
# 451
  • Мнения: 7 162
Малеее как се разплаках на работа, може ли да съм толкова зле  smile3518 smile3518 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45



Махнах превода, понеже съм го превела от непълен текст, ще го преведа после, че сега нямам време

Имам оперативни данни, че някои хора от темата, ще идат с личният си преводач в Одрин на кино !


Страхотна Фарах...ама Кирчо хич не мога го харесам в това нещо на главата  Crazy

# 452
# 453
  • Мнения: 16 938
Да попитам тази едната кифла от ШМ Ясемин май беше не играе ли в Милост.
Тъй като реках да видя дали става серияла щото ще го започват по БТВ и видях името и.Ако е тя в Милост го играе не добре.

# 454
  • Мнения: 3 917
Ръката на Кокорчоо

# 455
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 505
Ани, като престоял на Слънцето, мармот е тва на тиквата му  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 456
# 457
  • Мнения: 1 241


Ханде май си е намалила косата  или на  ми се струва #Crazy #Crazy #Crazy

Влади , дано се е хванала ....казвам дано ,защото  къдравите коси ,а моята нали е такава ,много трудно растат и смятат ,че такава коса освен дълга ,по друг начин и дължина не е хубава .. Peace
толкова е тъпо да имаш къдрава коса ,че нямам думи ....... пууууууууу  

Кате, след като станах фенка на Ханде, искам да ти кажа, че само търся начини как да се къдря по подобен начин - еми много ме кефи  Heart Eyes ...И ти много мЪ кефиш  Heart Eyes Hug Mr. Green
Иначе, верно е, правите растат по-бързо - моята особено се обезформя за един месец и трябва да ходя честичко на фризьор...
Ама Ханде е казала (в интервюто от списанието, което Лени днес е превела - БЛАГОДАРЯ за което Heart Eyes) че един път е правила тази грешка да се постриже много късо и оттогава не е повтаряла, точно защото й расте мн. бавно...Така че най-вероятно е вързана на снимката ... и стигнах до това, с което можех да почна  Mr. Green Joy

****
Тц тц ама никой не ми отрази никнейма. Мераба и от тела. Абе защо така ми поправя думите

Пепи, отразено си слънце  Peace То  е ясно, че натам вървим ...ще се препрофилира скоро инфекциозното ни отделение  Mr. Green

# 458
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 505
Тия гривни от такваз сила да не са се впили направо  hahaha hahaha hahaha

# 459
# 460
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 505
Божеее, аз мислих че са свещи тва, викам айдеее тая от глад и свещите подкара, а то някво сладко явно  Joy Joy Joy Joy Joy
И да, подстригана е  Peace

# 461
  • Мнения: 7 162
Ани, като престоял на Слънцето, мармот е тва на тиквата му  hahaha hahaha hahaha hahaha

 hahaha hahaha hahaha hahaha Sick

# 462
  • Мнения: 22 037
Ани, като престоял на Слънцето, мармот е тва на тиквата му  hahaha hahaha hahaha hahaha

 hahaha hahaha hahaha hahaha Sick
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 463
  • Мнения: 7 162
Пепи,честито тИлфинче,със здраве и кеф да си го ползваш  Hug

И на мен ми се струва подстригана Ханде  Peace

# 464
  • Мнения: 7 162
Фрагмана на Черешките нещо се е загубил по трасето  май  Rolling Eyes
Скрит текст:
Направо бебета ги изкараха в последната серия  ooooh! ooooh! Hug Hug Голяма тъпотия  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт