Искам да кажа ... (7)

  • 30 805
  • 755
  •   2
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 2 734
Оранжевото и червено- оранжевото трябва да гледаш според мен Simple Smile

# 331
  • София
  • Мнения: 12 374
Да де, но то идеята е да откриеш твоя цвят и да видиш дали аджеба мечтаният оттенък е постижим. Поне от това, което набързо четох така излиза. Може и да бъркам  Peace

Нейсе, ММ избра филм. Трилър-фантастика, каква изненада  Mr. Green

# 332
  • някъде по морето
  • Мнения: 810
Тонка, заради грима дори не забелязах цвета на косата  Crazy  Joy

Яна, разкош! Харесва ми и на мен.

Намерих името на боята, Paul Mitchell. Сега седя и се дзверя в неговото цветно колело или каквото е там, но нещо не схващам какво трябва да гледам  Rolling Eyes
http://lib.store.yahoo.net/lib/sleekhair/PM-Color-Swatch.jpg
Преди години се боядисвах с Пол Мичъл....косата ми беше по-хубава от естествена..ама сега малко нанагорно ми идва цената.
Сега като чета за болни дечица...сетих се как бяхме и ние до 7 г...няма как...
И казвам, че затова има и боя за коса Laughing
Да оздравяват бързо Hug





# 333
  • София
  • Мнения: 2 734
Ние с моя мъж от години вече не можем да намерим филм, който ни е еднакво интересен и на двамата. Гледаме си филмите и сериалите поотделно.

# 334
  • Мнения: 22 451
И аз съм се боядисвала с на Пол Мичел боите...доволна бях.
Сега правих опити за червен оттенък в къщи...но се изми бързо.

# 335
  • Мнения: 4 199
Тони, малко на Лейди Гага си го докарала Laughing Понеже мечтата ми винаги е била да се видя с тежка, права дълга коса с плътен бретон и къдрава, осъществих мечтата си с  този сайт Simple Smile А, и да се видя синеока. Абе, няколко месеца се бях заиграла доста, лапешка работа. Елица, да, от месец ходи моята беба на ясла и от тогава е пълна сополана и както й казвам на мило бухтичка, че все буха.

# 336
  • Мнения: 1 959
JACKLIN*,
наистина ужасен ден. Бързо и трайно оздравяване за малкото  Peace


Да де, но то идеята е да откриеш твоя цвят и да видиш дали аджеба мечтаният оттенък е постижим. Поне от това, което набързо четох така излиза. Може и да бъркам  Peace

Това е работа на добър фризьор, който е имал обучение при колорист.
Лореал/Мажирел прави подобни обучения.
Те преценяват дали и с колко да те изсветлят, после какво да забъркат.
Аз, например, съм много руса в момента. Искам да я потъмня до тъмно русо с меден оттенък.
Много хора, както и кутии на бои от супермаркета пише, ще си помислят-русо е, боядисва се директно и воала.
Но не е така. Трябва ми основа първо, да се потъмни и тогава вече желания нюанс.
Боядисвам се от 15 годишна, била съм и модел на фризьори, затова така компетентно го раздавам Mr. Green

# 337
  • София
  • Мнения: 5 606
JACKLIN*, да се оправя малката Жаки бързо. Това са цените на инхалаторите, но вършат страхотна работа. Само да кажа, като някоя стара свекърва - внимавай с количеството Вентолин. Ако се завиши дозата е опасно.
Правила съм на голямата много пъти и компреси с извара, паралелно с антибиотика. Не знам, може да си внушавам, ама много помагаха.  Hug
 

# 338
  • Мнения: 12 993
Благодаря, момичета! Цвети, пиши ми за изварата, ще опитам. Инхалациите много помогнаха, струва си всяка стотинка машинката. Джул, да купи! Жаки продиша и хукна да тича, едва я приспах.
Аз съм с медна коса, много се харесвам пасва ми, но се поддържа по- трудно и от русото, да знаете:)

# 339
  • Мнения: 2 674
Аз пък съм в дилема дали да се боядисвам, ама ако искам да приличам на 25 годишна ще ми се наложи. Ей, много ме мързи. Laughing

Съчувствам на боледуващите. Оправяйте се!

# 340
  • Мнения: 10 519
Събудих се в 4.20 не мога да заспя... Гледам - сняг вали. Хич не обичам студа и снега, а сега толкова от рано заваля... Не сме си сменили още гумите...

# 341
  • Мнения: 5 940
За децата голям кеф първият сняг Simple Smile Вече са в двора.
Аз много обичам сняг. Да вали тихо, на парцали, да е дебел, пухкав, но по Коледа...., а не през октомври . Но ми е хубаво, че е бяло навън.
Честити ви нови подстрижки. Аз съм червенокоса, но  благодарение на индустрията, естественият ми цвят на този етап клони почти към бяло. Наследих този ген от татко, който е побелял още като ученик. На майка първите бели косми й се появиха към 45-50 години. Но съм взела и дебелата, гъста коса от него. Дори и след раждането на двете деца, когато имах известен косопад, не успя да окапе така, че да ме притесни. А събирах всеки ден по една шепа косми от мен. Тогава си бях взела от ветеринарна аптека Laughing едно чудо -тривитаминол, с което няколко пъти си направих маски и помогна.
JACKLIN*, да се оправя бързо детето. Инхалаторите са скъпи, но инвестицията ти спестява много пари за лекарства. Винаги, когато детето почне да се разболява, можеш да го ползваш. Много бързо минава. За големия ми син не ми е бил нужен, но малкото правеше бронхиолити в бебешка възраст. Вече  преодоляхме тези проблеми, но продължавам да ползвам инхалатора при разболяване.

# 342
  • София
  • Мнения: 5 883
Елица, да, от месец ходи моята беба на ясла и от тогава е пълна сополана и както й казвам на мило бухтичка, че все буха.
Не се отчайвайте, първата година е най-тегаво, после поукрепват. А и явно имунитетът им се срива в началото от големия стрес заради раздялата с мама и домашното отглеждане...

# 343
  • Мнения: 4 199
Навихте ме - днес ще се купува инхалатор! Предполагам марката не е от особено значение би трябвало всички да вършат работа Thinking

Ох ужас е навън, а аз съм на обучение. Тъкмо като се настудувам, ще сефтосам инхалатора, че съм със състемно задръстен нос и се надявам да се поотприщя. И пак да попитам за Вентолина в какви дози се слага и какви са страничните действия, предполагам става с Вентолин и физ. разтвор, дори обикновена вода, но нали имам сега Вентолин подръка, да опитам с него. Опитните да споделят Praynig

# 344
  • Мнения: 8 943
Навихте ме - днес ще се купува инхалатор! Предполагам марката не е от особено значение би трябвало всички да вършат работа Thinking

Ох ужас е навън, а аз съм на обучение. Тъкмо като се настудувам, ще сефтосам инхалатора, че съм със състемно задръстен нос и се надявам да се поотприщя. И пак да попитам за Вентолина в какви дози се слага и какви са страничните действия, предполагам става с Вентолин и физ. разтвор, дори обикновена вода, но нали имам сега Вентолин подръка, да опитам с него. Опитните да споделят Praynig

Ето този ползваме ние.

Общи условия

Активация на акаунт