Искам да кажа ... (7)

  • 30 797
  • 755
  •   1
Отговори
# 420
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832

Пусни го и на мен, аз обичам да си причинявам такива неща.

Заповядай, изгледах го още веднъж:

# 421
  • София
  • Мнения: 10 825
Много сте изписали и още не съм смогнала да ви изчета. Но понеже съм стигнала до обсъждането на инхалаторите да кажа нещо важно: Като го купувате гледайте показателите за разпрашаване. Те са най-важните. Нашият е лидълски, към 60 лв. струваше преди 2 години. Много съм доволна от него! За съжаление не е постоянен асортимента, а го пускат само на акции - 1 път годишно.
И относно вентолина: този за инхалациите е различен от сиропа за пиенето! А по колко точно да слагате ще ви каже лекарят, тъй като зависи от килограмите на детето и от състоянието му. На моят син (малкия) обикновено му изписват 0,2 вентолин с 2 мл физиологичен разтвор първоначално през 8 часа поне за 3-4 дни, после през 12 за още 2-3 , после 1 път дневно, но не го правете на своя глава.

Аз пък днес водих големия син и дъщерята на зъболекар. Направо не мога да повярвам, че от юли до сега щерката е успяла да завъди 4 кариеса  Confused Единят го оправихме днес и ще ходим още 3 пъти и за останалите.
Връщам се да ви чета

# 422
  • Мнения: 4 892
YanaDG, страхотно е :*

# 423
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Хареса ми, даже си го споделих и в дневника във фейсбук.
А за скайпа съм си избрала това:
 https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/10325664 … 91539333466_n.jpg
 Joy Joy Joy

# 424
  • Мнения: 11 671
Много сте изписали, нямам време да прочета.
Сутринта тръгнах от вкъщи, валеше дъжд. Още не съм сменила гумите. А "дъждът" навън вече е снежна покривка от порядъка на 10 см.
Сега ще се прибирам. Стискайте ми палци, дано успея  Praynig

# 425
  • София
  • Мнения: 12 374
Rummi_pl, стис!  Simple Smile

Аз сядам да гледам ''Един снимачен ден'', с Апостол Карамитев, по БНТ. Не съм го гледала, а обичам много бг филмите (старите, преди ''промените'').

# 426
  • Мнения: 10 547
Искам да удуша софийските шофьори, които карат само през уикендите, съответно го правят безобразно, а в ден като днешния и малоумно.

И поне да вземат да пуснат парното.

# 427
  • Мнения: 2 674
Онзи ден седнах в такси и човекът си кара в насрещното и се чуди защо всички коли карат срещу него. Mr. Green аз мислех да му кажа, ама на професионален шофьор не се дават съвети. Whistling хеле пък от хора без книжка. Mr. Green Joy

# 428
  • Мнения: 6 704
Мчи то такъв виц имаше май  Joy

# 429
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
Беше поспрял за малко дъжда....за малко  #2gunfire
Направих две тави пълнени чушки, поне няма да готвя известно време. Излиза ми се някъде, не ми се стои в нас...

# 430
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Детето се прибра. Чак сега, но е цял. Малко премръзнал, дано не се разболее.

# 431
  • Мнения: 4 892
Чудесно! Загрей го сега.

# 432
  • Мнения: 4 199
Работа от понеденик, ама нъцки - да си наемат шесторъкия Шива. А и детето си е априори болно, така че надежда всяка оставям. Инхалатор не успях да избера - ошашавих се този какво имал, онзи и накрая с празни ръце Crazy Утре пак излизам и ще хвана първия за ушите.

# 433
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
О, пратих го в банята веднага, а той си пусна климатика в неговата стая.
Доволен е, но иска другия път да ходят някъде по-наблизо, много му се е видял пътят.

# 434
  • София
  • Мнения: 23 093
Моят мъж пищи като заклано прасе. Явно ЦСКА вкараха трети гол...

Общи условия

Активация на акаунт