Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 57 тема

  • 77 891
  • 742
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 18 562
Благодаря  Hug На долния клепач слагам очна линия само ако си правя двойна като тази:

В останалите случаи действам със сенки.



Срахотен грим и цвят на косата междудругото  Heart Eyes Тази двойна линия никога не съм я можела

# 556
  • София
  • Мнения: 1 611
Никога не съм харесвала Ким Кардашиян, но не мога да отрека, че се гримира страхотно!  Heart Eyes

Такава очна линия е много ефектна, пък и винаги можеш да омекотиш линиите със сенки, ако не се получат добре.

# 557
  • Мнения: 1 752
Здравейте момичета, ползвали  ли сте тази марка основа за сенки и ако имате впечатления, моля да споделите.Благодаря!  bouquet
http://www.zlatnaribka.com/osnova-za-grim-za-ochi-nyx-eye-shadow-base?page=3

# 558
  • Мнения: 1 752
И още един вид основа за сенки от същата марка.
http://www.zlatnaribka.com/image/cache/data/-NYX/-ESB/product-ES … -main-500x500.jpg

# 559
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Аз ги имам, първата даже я има в 3 разновидности. Взех бялата, защото на бяло цветовете стават по-контрастни, но не става бяло, като платно. Игнорирам я, защото от както ползвам Пейнт пот - не искам да рискувам с друго.

А втората взех, заради големи хвалби, после последва вълна недоволство. Както писах - желанието ми да не рискувам е по-силно от любопитството да я пробвам  Peace

Както за всеки продукт, така и за тях има и добри и лоши мнения, индивидуално е и трябва да се пробва Simple Smile

# 560
  • София
  • Мнения: 1 611

Това е моята любима база  Peace Вълна от недоволство не е имало  Peace Все пак всичко си е индивидуално и не очаквай от първия път да нацелиш най-идеалния за теб продукт. Най-малко нуждите и изискванията се променят с опита и времето.

Ето тук продават sample на базите (а и други продукти) на MAC, та който иска може да пробва Пейнт Пот-а http://www.thebodyneeds2.com/MAC_Paints_Paint_Pots_Chromaline_Cr … ase_Flui_s/77.htm

# 561
  • Мнения: 18 562
Цитат
не мога да отрека, че се гримира страхотно!  Love

Така е наиситна. Само, че надали се гримира сама  Simple Smile

# 562
  • София
  • Мнения: 1 611
Ооо, може и тя. Предполагам често залага на професионалисти, но и сама се справя отлично  Flutter

# 563
  • Мнения: 1 752
Elle-meme , A.l.e.n.a. , благодаря за отговорите.Момичета, високо оценям вашите впечатления и препоръки.За мен сте истинско вдъхновение. Hug

# 564
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Ти най-добре започни с една база. После можеш да пробваш и втора и трета ... Рядкост е да попаднеш на своя продукт от първи изстрел Simple Smile

Хубаво е да ползваш база, като започнеш - ще направиш разлика, а с времето ще намериш и най-подходящата за теб самата  Peace

# 565
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 599
Момичета, не знам дали в тази тема е мястото, но от известно време ми се иска да попитам дали знаете за молив за устни двойник на Mac SOAR? Mного ми харесва, не знам каква е цената, но предполагам че като за ранга на Мас ще ми е много да дам за молив... В гугъл гледах, но не открих нищо. Иска ми се да намеря по-бюджтен вариант  Rolling Eyes

# 566
  • София
  • Мнения: 1 611
Прекрасен е Soar!

От личен опит не мога да препоръчам, по снимки:
L’Oréal Rosewood Lip Liner


NYX Mauve Lip Liner

# 567
  • Мнения: 13 627
Преди много години, като още си очертавах устните използвах молив на Буржоа, цветът приличаше точно на Soar. Може би още го продават. Не се сещам дали имаше име или номер, но те нямат много цветове така че ще се забележи  Grinning  Peace

# 568
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 792
Този молив вместо червило ли се използва? Гледам разни блогърки го ползват именно така, а не просто за очертаване?  Thinking

# 569
  • София
  • Мнения: 1 611
Лично аз Soar го използвам вместо червило  Peace

Общи условия

Активация на акаунт