Почистване на бяла дъска от перманентен маркер!

  • 9 665
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте! Преди месец дъската ми беше надраскана с перманентен маркер, след което спрях да я използвам, но сега отново ще ми е нужна. Не бих искала да си купува нова. Ще ви попитам:
Случвало ли ви се е да имате такъв проблем, и ако да - как сте се справили с него?
Ако има начин, с който да я почистя без да купувам излишни препарати ще е още по - добре.
Опитвах да повторя надрасканото от перманентния маркер с обикновен (от тези, които се трият), но няма резултат. Почиствах и с препарат за стъкло, цялата се изчисти и блесна, освен перманентния маркер. Вече се отчайвам!  Sad
Моля ви, помогнете ми!  Cry Sad

# 1
  • Мнения: 306
Парфюм, спирт, лакочистител.

# 2
  • Мнения: 375
Най - обикновен спирт 90 %, памук и здраво търкане Joy
Успех

# 3
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 099
Мокра кърпичка. Не знам дали и с обезмаслител няма да стане.

# 4
  • Мнения: 19 296
Нашата вкъщи също е нарисувана от дъщеря ми с перманентен маркер. Така и не можах да го изтрия. Пробвах какви ли не препарати. Само лакочистител не съм. Трябва веднага да се трие, иначе изсъхва и не става.

# 5
  • Мнения: 86
успешно съм почиствала перманентен маркер с лакочистител, без усилия, дъската стана като нова

# 6
  • София
  • Мнения: 35 098
С дезодорант и влажна кърпа.

# 7
  • Мнения: 19 296
Току що пробвах с лакочистител. Наистина падна голяма част от чернилката. Останаха бледи рисунки, но при нас е от 1-2 години нарисуваното. Ако го знаех по-рано, сигурно щеше да се изчисти идеално.

# 8
  • Мнения: 98
В офиса имаме специален препарат за почистване на бели дъски, пръскаш малко и отгоре с кърпа и светват. Но нямам представа дали вършат работа за перманентен маркер.

Мога да погледна, ако те интересува Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 42
намазвате с доместос да престои  и измивате...

# 10
  • Мнения: 1
zdraveite po4istih buroto ot permanenten marker s lako4istitel bez usilie... Grinning

Общи условия

Активация на акаунт