Имам новина голяма- през АВГУСТ ставам мама!

  • 33 458
  • 714
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 653



Добре дошли, бъдещи майчета!

Съвсем скоро ще завалят най-прекрасните коледни подаръци за вас!

Бандата Майки и Бебета Август 2014 ви приветства и ви пожелава безпроблемна бременност и най-сладките пухкави бебчета идното лято!

Наслаждавайте се на всеки един миг от развитието на вашите дечица!




1 АВГУСТ

2 АВГУСТ

3 АВГУСТ

4 АВГУСТ

5 АВГУСТ

6 АВГУСТ

7 АВГУСТ

8 АВГУСТ

9 АВГУСТ

10 АВГУСТ

11 АВГУСТ

12 АВГУСТ

13 АВГУСТ

14 АВГУСТ

15 АВГУСТ

16 АВГУСТ

17 АВГУСТ

18 АВГУСТ

19 АВГУСТ

20 АВГУСТ

21 АВГУСТ

22 АВГУСТ

23 АВГУСТ

24 АВГУСТ

25 АВГУСТ

26 АВГУСТ

27 АВГУСТ

28 АВГУСТ

29 АВГУСТ

30 АВГУСТ

31 АВГУСТ



ПОЛЕЗНА ИНФОРМАЦИЯ



Бременни майки в чужбина

Последна редакция: сб, 06 дек 2014, 00:16 от fiona

# 1
  • Мнения: 1 073
Здравейте mothers to be Simple Smile Пожелавам ви една красива бременност и още по-прекрасни бебета на финала. Много здраве за всички Simple Smile  bouquet

# 2
  • Мнения: 379
Няма по-вълнуващо и красиво нещо от това да дариш живот! Хайде августинки пожелавам ви успех! И аз искам пак  Heart Eyes  baby_neutral  Two Hearts

# 3
  • Мнения: 98
На всички бъдещи майчета добре дошли и уютно пребиваване  Hug

Аз бях първата записала се в тема2014, макар и с много бледа втора чертичка, ще следя с интерес коя от вас първа ще се престраши, точно преди 1 година на тази дата сме създали нашето прекрасно момиченце, така че успешно бебеправене, от днес се започва luvbed след 2 седмици очакваме да завалят  EFP много любов и усмивки   bouquet

# 4
  • Мнения: 505
Хайде и тук да пожелая успех на всички!

# 5
  • Ботевград
  • Мнения: 335
Аз силно се надявам да се включа с положителен резултат след 5 6 дни..Това ще ми е трето много желано бебче..Дано се е получило Blush

# 6
  • Айтос
  • Мнения: 358
Пу първа! Надявам се всичко да е наред Simple Smile
http://prikachi.com/images.php?images/8/7730008U.jpg
Въпреки, че е силно желана и трудно постигната, съм много притеснена какво ме очаква и твърде неориентирана  newsm12

# 7
  • Мнения: 56
Честитооо ! Очакват ви едни незабравими месеци изпълнени с хиляди емоции !  Hug

# 8
  • Мнения: 2 965
Red_Iff, лека бременност ти желая!   bouquet
Мама, стискам палци да се похвалиш и ти след няколко дни!  Hug

Искам да пожелая много късмет и успех на бъдещите мами 2015г. Дано започнат да се записват все повече мами с положителни тестове! Simple Smile С умиление си спомням вълнението ми миналата година и трепетите, а сега си имам вече 3-месечна госпожица!  baby_neutral baby_neutral

# 9
  • Айтос
  • Мнения: 358
ох, много благодаря! Ама хич не знам какво да правя... мисля другата сдмица да ида при някой доктор да питам Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 390
Успех и от мен! Следващото е преглед за установяване на бременността, при мен той беше в средата на декември. Като се установи, лл дава направление за проследяване на бременността и всеки месец си на преглед. Пожелавам лека и спокойна бременност!

# 11
  • Пловдив/София
  • Мнения: 2 739
Добре дошли на всички бъдещи мами и от мен! Август е прекрасен месец и ще можете да извеждате бебоци почти веднага и да се радват на слънчеви лъчи поне 2-3 месеца. И на мен ми е мило и носталгично за всички емоции и ще ги изживявам отново с вас. Казвайте с какво да помагаме.

Първите седмици са малко скучни, емоциите са нови, започваш да четеш, но докато не мине прегледът не го осъзнаваш...и след това са вече вълненията, първото сърчице, съобщаването на новината сред близки...Аз казах на нашите на Бъдни вечер, подарих им първата снимка от ехографа.

# 12
  • Мнения: 397
Честито! Желая лека и безпроблемна бременност на всички бъдещи мамчета!
Мен ме държат хормоните още и настръхнах и се разплаках от вълнение като отворих темата Simple Smile
Пожелавам също темата да се напълни с много мами,защото знам колко полезни съвети могат да си дадат една на друга, както и подкрепа ! Ако не бях се включила ,със сигурност щях да се размина с кърменето  Peace  bouquet

# 13
  • Мнения: 2 653
Честито!
Бъдете много здрави и се радвайте на предстоящите емоции!


# 14
  • Айтос
  • Мнения: 358
Много благодаря за подкрепата! Ще сте ми необходими Simple Smile аххх, колко съм щастлива!!! newsm17 , дано всичко да е наред!

Общи условия

Активация на акаунт