Имам новина голяма- през АВГУСТ ставам мама!

  • 33 477
  • 714
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 609
Благодаря ти Адинка   bouquet Ти в коя седмица си.......кога ти е термина  Flutter Или май вече си родила, а си била с термин Август  Crazy


От сегашните съм Simple Smile На 11.08. ми е термина, 4 г.с. точно към днешна дата Wink

Да посрещна понеделнишки новите ни мами - добре дошли на britni и antonia02, лека и успешна бременност! antonia02, кофти е това с ангината, но стискам палци да оздравееш и на бебчо да му няма нищо.

# 46
  • Мнения: 329
Здравейте на всички и лека бременност!
Записвам се и аз при вас,макар че все още не съм направила тест. Решила съм да си направя към 12-15,че преди няколко години изкупих тестовете прекалено рано, а и не бях бременна.Признаците ги имам - на 23 ми се зави свят,помислих че ми е паднало кръвното,след 10мин отивам до тоалетната и гледам кръв. В следващите дни съм с подут корем ,приличам на бременна в 4месец и  ми се увеличи кърмата (момченцето ми е на 1и 4м, кърмя го само вечер) Плановете ни за друго бебче бяха за следващото лятото,но и сега добре дошло.
В момента съм притеснена как ще отбия сина ми. Вечер заспива само с цица, а ако се събуди през нощта пак така. От както предполагам че съм бременна е станал мн привързан към мен,все да сме гушнати, през нощта иска да съм при него....
За мен това с две думи. Ще се радвам да намерим приятелства Simple Smile Успешна седмица!

# 47
  • Мнения: 1 234
Адинка Честито тогава мила   bouquet Дано всичко е наред с бебенцата и нас  Praynig Кога най-рано мога да отида....засякох О на 15.11 и уж трябва да съм 4г.с. и 2 дни ....другият понеделник т.е. след седмица добре ли е? Дали ще се види нещо или да изчакам, въпреки че не ми се чака  Rolling Eyes

# 48
  • Айтос
  • Мнения: 358
МечтичкаД, честито! Радвам се, че вече ще се виждаме в тази тема Simple Smile
Съветвам те да изчакаш поне седмица закъснение, но и тогава пак ще видите точица Simple Smile

# 49
  • Мнения: 2 653
ДОбре дошли на всички нови момичета!
Пожелавам ви безпроблемна бременност и здрави и пухкави бебчета лятото!
Аз ще наминавам периодично през темичката ви, за да проверявам има ли нещо да се променя по първия пост. Ако желаете да има анкета или нещо друго, моля пишете ми директно ЛС. Тези дни ще поставя малко допълнителна информация за бременността на първа страничка, взета от нашите заглавни постове.

Миналата година на днешния ден, животът на моите момчета е проблеснал. Направих си истински Коледен подарък- тест на Коледа, точно преди да дойдат гостите.

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 472
Сиренце, ти си почти като мен Simple Smile. Надявам се с едната разлика, че да сте бременна Simple Smile. На мен току що ми дойде, мисля, та за съжаление няма да е този месец. Надявах се майчинството да не се налага да го прекъсвам, но уви поне месец ще се наложи да работя. Дано поне следващия месец да се получи, но сега ще го отдам на пороци Simple Smile.

Честито, обаче на новите попълнения. Успех и леко бременеене. С носталгия си спомням това време 2012 и благородно ви завиждам.

Целувки от мен и моята малка автустинка.

# 51
  • Пловдив/София
  • Мнения: 2 743
Честито на всички, видели две чертички (даже и рима има )  bouquet

Аз мисля, че си направих първия тест миналата година на 02.12, деня, в който трябваше да ми дойде. Много бледа втора черта. Разтупка ми се сърцето, ама си викам, прекалено е бледа..показах на съпруга ми и той- ооо че то почти не се вижда, едва ли значи нещо... Сега обаче нещото спи в кошарата си  Heart Eyes (на включен сешоар, че така заспива по-лесно и спи по-дълго  Laughing)

Аз отидох на първи преглед 2 седмици след първия тест, така ми каза гинекологът. Тогава се вижда само плоден сак, а сърчицето го чухме някъде през януари. ПОжелавам на всички скоро да чуят първото тупкане на сърцето, невероятна емоция е...

Разнежих се, а не съм такава, излизам от темата, но ще хвърлям по едно око и помагам със съвети, ако има нужда.

# 52
  • Мнения: 1 234
Благодаря ви момичета изглеждате много милички   bouquet Мен цял ден ме обзема едно безпокойство и страх, дали всичко ще е наред....знам че е нормално но като опре ножа до кокала и съвсем различно гледаме на нещата  Rolling Eyes Но докато ме болят гърдите знам, че всичко е наред ( или поне се надявам)  Hug
Фиона каква е тази анкета мила?   bouquet
Ред_Ифф благодаря ти   bouquet Вие как сте с точица?

# 53
  • Айтос
  • Мнения: 358
Скрит текст:
Благодаря ви момичета изглеждате много милички   bouquet Мен цял ден ме обзема едно безпокойство и страх, дали всичко ще е наред....знам че е нормално но като опре ножа до кокала и съвсем различно гледаме на нещата  Rolling Eyes Но докато ме болят гърдите знам, че всичко е наред ( или поне се надявам)  Hug
Фиона каква е тази анкета мила?   bouquet
Ред_Ифф благодаря ти   bouquet Вие как сте с точица?
[/quote]

Супер сме си с точката Simple Smile Понякога забравям за нея, но сутрин вече започва да ми напомня за себе си. Но както се казва:

# 54
  • Мнения: 37
Здравейте, момичета! И аз - при вас... Grinning

Термин още нямам, но предполагам, че 01.08...в четвъртък съм на преглед. Дано всичко е наред. Имам момченце на 2г. и 10 месеца след една много тежка бременност и в мен бошуват чувства на екзалтация и тих ужас Simple Smile.

Ще се радвам да споделяме емоции и да извървим пътя заедно - дано този път стигна до 9ти месец.

Последна редакция: пн, 01 дек 2014, 22:16 от itsybitsy

# 55
  • Мнения: 1 234
itsybitsy Тихичко честито от мен и дано всичко бъде наред   bouquet

# 56
  • Мнения: 1 073
Здравейте момичета, радвам се че се увеличавате.

Малкият ми бебо е правен точно днес миналата година, а кака му вчера преди 4 години.

Иска ми се да се разпиша пак в някоя августовска тема, дори и в тази Simple Smile

Аз като веднъж повръщала 9 месеца и втори път само 5, ви пожелавам по-малко нерасположения през следващите месеци.
Лека вечер!  bouquet

# 57
  • Мнения: 329
UNynaeve, искрено ти пожелавам следващия месец да видиш 2 черти Simple Smile
Момичета, аз от една седмица качила съм кила ли, или вода задържам,чувствам се ужасно... Едните дънки ми стискат. Ям, ама не чак толкова. Аз между другото постя. Чудя се дали да почна само млечните, но интересното е че не изпитвам глад към нещо.

# 58
  • Мнения: 2 653
...
Фиона каква е тази анкета мила?   bouquet
...
Тъй като аз съм пуснала темата само аз бих могла да пусна анкета или да променям първия пост. Ако в даден момент пожелаете да имате списък с термините, или да пуснете анкета за заглавие на следващата тема само кажете.

# 59
  • Айтос
  • Мнения: 358
UNynaeve, искрено ти пожелавам следващия месец да видиш 2 черти Simple Smile
Момичета, аз от една седмица качила съм кила ли, или вода задържам,чувствам се ужасно... Едните дънки ми стискат. Ям, ама не чак толкова. Аз между другото постя. Чудя се дали да почна само млечните, но интересното е че не изпитвам глад към нещо.


Уф, и аз седя с разкопчани дънки. А не съм качила, мерих се. Предполагам,че шкембедата ни са пораснали, чисто хормонално. Аз си мисля, че трябва да почваш да включваш и други храни, но организма ще си покаже.

Последна редакция: вт, 02 дек 2014, 11:11 от Red_Iff

Общи условия

Активация на акаунт