Имам новина голяма- през АВГУСТ ставам мама!

  • 33 510
  • 714
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 234
Добро късно утро дами   bouquet
На мен пък не ми е подут корема, даже апетита бързо си го утолявам...преди можех да изям примерно 1 порция, сега половин и се наяждам...  Rolling Eyes Притеснява ме друго, че стомаха от време на време ме боли като за Ц .....едвам ще изтрая до понеделник  Crazy

# 61
  • Айтос
  • Мнения: 358
И аз съм така. Първо беше няколко дни боцкане, после като преди цикъл. Казаха ми, че е нормално и винаги да имам в себе си но-шпа. Сега пия 3х1 и ми е добре, но ако го спра и се започва пак.

# 62
  • София
  • Мнения: 1 609
Добър ден и от мен!

И мен ме понаболява като пред цикъл от време на време, ама не обръщам внимание. Като бях бременна с дъщеря ми, пак така бях и всичко си беше ОК. Ако ме притесни, ще отида на лекар, разбира се.

Мен пък ме притеснява това, че не ми е така постоянна болката в гърдите. Мъча се да се сетя с щерката така ли беше, но не мога. На периоди са ми - в един момент ме болят зверски и ги усещам натежали и напрегнати, след това се отпускат, омекват и изобщо не ме болят. И така - всеки ден по няколко пъти. Надявам се, че все пак всичко е наред с бебчо.

# 63
  • Мнения: 329
Здравейте на всички!
Аз съм качила около кило, но пък си мисля че може да съм задържала вода. Реших да почвам с млечните продукти, сутринта ядох елда със сирене, поста ще си го довършва без месо. Този път съм решила да внимавам какво ям, особено сега като се гледам на какво приличам.
*Адинка*, за гърдите и при мен е така Simple Smile

# 64
  • Мнения: 73
Момичета, не мога да реша дали да ходя на АГ още или не. В петък АГ-то ми каза, че е много рано и да ида тая седмица, но аз се чудя дали да не ида към 22-23, пък дано и сърце се чуе.
Като цяло симптоми няма никакви, като се изключи умората и придърпването ниско под корема, като преди цикъл. Днес ми е 22 ден след овулацията. По календар 5 г.с.
Постоянно се вкарвам в някакви филми, че всеки момент всичко ще свърши. Повтарям си, че всичко е ок и не трябва да мисля за такива неща, но после пак и така.
Споделям с вас, защото не знам кой друг би ме разбрал в момента. Мъжът ми е в командировка и наистина няма с кой да споделя и да ме успокои.
Мисля да говоря с личната, която е семейна приятелка и ме познава от дете, дано поне тя ми внесе някакво спокойствие.

# 65
  • София
  • Мнения: 1 609
Лора_, защо така? Имаш ли причина да се притесняваш, или си се притесняваш по принцип? Иначе напълно те разбирам, аз бях така с първата ми бременност и докато не пипнах бебето, не спрях да се притеснявам, че ей сега нещо ще се обърка и край.

На 5 г.с. би трябвало сакче поне да се види, така си мисля. Ако ще се почувстваш по-спокойна, отиди на лекар - по-добре е, отколкото само да се притесняваш и да го мислиш.   bouquet Hug

# 66
  • Мнения: 73
Благодаря ти, Адинка,
Притеснявам се по принцип, такава съм си Simple Smile
Но и тъй като го чакаме от 2006 година още не можем да повярваме.

# 67
  • София
  • Мнения: 1 609
За толкова чакано бебе съвсем те разбирам защо се притесняваш  Hug Пожелавам ти всичко да е наред и през август да го гушнеш, а пък дотогава споделяй тук, ако ти олеква.   bouquet

# 68
  • Мнения: 37
Лора, и от мен пожелания за много лека и приятна бременност и щастлив финал! Ще се подкрепяме взаимно. При предната ми бременност завързах много приятелства тук във форума, някои от тях ги имам и до днес.

# 69
  • Мнения: 1 234
Лора ще видиш че всичко ще е наред....трябва бебето да ти се отплати за толкова чакане с една безпроблемна бременност  Hug
Надявам се и за всички ни да е така и Август да си гушкаме бебенцата  Heart Eyes
Адинка и при мен е така с гърдите....понякога си мисля че спират да ме болят, после пък започват зверски......въпроса е да се стараем да мислим положително   bouquet
Аз съм в понеделник на преглед и майка ми, сестра ми и ММ искат да дойдат да се установи дали или.... стиснете ми по едни палци, че се притеснявам.....и при нас е много изстрадано бебе   bouquet

# 70
  • Мнения: 73
МечтичкаД, itsybitsy, *Адинка*  Hug Hug Hug
много ви благодаря, момичета, за хубавите думи. Имам нужда от точно такава подкрепа. Никой не знае какво го очаква, разбира се, но е хубаво някой да ти вдъхне вяра.

МечтичкаД, стискам палци вече.  Hug

# 71
  • Мнения: 90
Добро утро, момичета!И аз като повечето от вас имам тежест ниско долу, като преди цикъл. Иначе нито гърди ме болят, нито  чувствам изобщо че съм бременна.И аз като Лора не мога все още да се зарадвам докато не видя тупкащо сърце.  С първата ми бременност отидох на лекар, без да знам дори датата на предишния ми МЦ (изгубих си календарчето) и очаквах да ми каже "честито, ще ставаш мама", а той ме сряза " Не бързай да се радваш, ела след 2 седмици да видим дали има сърце или е спряло да се развива". В ужасен филм се бях вкарала тогава и затова и изчаквам да мине 6г.с. за да се види има ли сърце. Бях споменала, че съм с гнойна ангина... гърлото го оправих, но го замени една гадна кашлица и търся бабешки лекове, за да се оправя. Имам син на 2г5м, който постоянно иска да го взимам, а сега като е болен още повече... и не знам доколко това е опасно, уж не ми тежи. Хубав ден от мен!

# 72
  • София
  • Мнения: 1 609
Добро утро!

МечтичкаД, стискам палци и аз!

Благодаря за коментарите за гърдите, успокоявам се, че не съм само аз така.

Усмихнат ден на всички!

# 73
  • Мнения: 368
Момичета здравейте  smile3525
И аз плахо плахо да се запиша, от 29.11 съм с  EFP, имам един мисед аборт август месец и сега ме е страх да се похваля, но от няколко дни тайно си ви чета, сега и аз нямам болки в гърдите, не ме боли корем, само като кихам или стана много рязко ме издърпа леко на лекар ще ходя чак на 16-ти, стискам палци на всички да гушкат здрави бебенца август месец  preggo newsm30

# 74
  • Мнения: 1 234
antonia02 Хич не му се връзвай на този глупак....как може да говори така, а уж е лекар ....не мога да повярвам, вместо да те успокои и вдъхне кураж....  #2gunfire Стискам палци всичко да е наред и не се притеснявай излишно....трябва ни сега спокойствие въпреки че всяка една го иска, а не може да го постигне  Crazy
Адинка Късметче tsybitsy Лора силно гушшшшш  Heart Eyes  Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт