Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 60

  • 34 370
  • 746
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 1 161
Отчитам за днес една измъчена тренировка за рамо и трицепс. Добре, че беше кратичка.  Mr. Green
 Hug  Hug  Hug

# 541
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Да се наредя и аз с отчет - кардио3 от БР, в последната седмица съм вече, много ме кефи обаче , сигурно ще продължа с още нещо на Джилиан.

# 542
  • Мнения: 2 545
Засега отчитам само прясно направени любимите ми сурови млека от кашу и от лешници:

Фея, и аз съм решила утре да правя оризово мляко по рецептата на Вери. Ще видим как ще се получи, защото никога не съм правила мляко от ориз и ядки.

Фея,
Скрит текст:
разбрах, че от известно време си минала на вегански тип хранене, затова ще ми е интересно да споделяш кои храни ползваш в ежедневното си меню, за да набавяш достатъчно протеини.

Предполагам това ще е  интересно не само за мен. Знам, че има и други момичета в темата, които спортуват и спазват вегански режим (или просто са решили да постят до Коледа Grinning).

# 543
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Фея, може ли да опишеш подробно процедурата по направата на млеката, че аз навремето се опитах да правя бадемово - накиснах бадемите за 1 ден, после през блендера, обаче стана една консистенция като утайка на кафе, прецедих, ама нещо ми се стори, че не я свърших както трябва  Thinking

Симпатикона, аз съм мноооого голяма фенка на Frank Medrano, който е веган. Ето го да го видите:



Та прочети при него, ако ти е интересно от къде си набавя протеините Wink

# 544
  • Мнения: 5 405
TDI, при ядковите млека се отделя остатъка от ядките с цедка или през марля. С тях може да си направиш бисквитки, примерно или да си ги добавиш към мляко или някакъв десерт, ти решаваш. Не те знам ядеш ли с мляко с плод, например Grinning там може да си ги включиш. Или към кашите на децата... знам ли.

Може да си ги направиш и на бонбони - http://fitnesinstruktor.com/surovi-bonboni-2-3-sastvaki/
Имаше една рецепта за соленки по същия начин и с подправки, стават подобни на бейкроус и други купешки ... неща Grinning но не мога да я намеря или се бъркам.

И случайно попаднах на тиквена палачинка  Crazy

Аз отчитам ден 59 + Yoga Fix.

# 545
  • Мнения: 2 545
Аууууууууу, тази картинка не трябваше да я виждам преди лягане  Grinning
Много мускул, много нещо. Имам чувство, че ще ме преследва и насън Shocked.

Определено не ми допада визията му, но виж за източниците му на протеини съм любопитна. Лошото е, че не се справям добре с английския и ми е трудно да си превеждам хубави веган рецепти от чуждите сайтове. Добре, че има и наши такива. Мисля, че лека полека ще мога да си набавя нужната ми информация. По ценен за мен е вашия пример и опит, а и виждам, че охотно споделяте и успехи и неуспехи. Определено сте ми по-интересни, а и по-добре изглеждащи от въпросния Frank Medrano.

Скрит текст:
Между другото се сещам, че досега не съм виждала снимка на Фея Rolling Eyes.
Излишно е да обяснявам колко съм любопитна да видя макар и някаква произволна част от нея - бицепс, трицепс, краче, коремна плочка  Grinning.

# 546
  • Мнения: 5 405
Аууу, Симпат, голям пропуск  Peace Ей сега ще ти намеря темата, в която на първа страница бяхме тупнали наща Фея  Heart Eyes

Едит: Ето темата  Heart Eyes

# 547
  • Мнения: 20
Бобче, Фея.. мерси за насоките много Simple Smile
Поразгледах тук и покрай приказките на Любето се метнах на asylum, събота, неделя и пон. съм в залата. Утре ме чака ден 11.  Хем искам като вас да се науча да тичам.. пък като почна и краката ми тежат. Изглежда нямам достатъчно хъс да прескоча този момент.
Любе, забелязвам ..,пък може и да не съм разбрала ,...няма и да се учудя... може да правя някакъв различен asylum..Аз дръпнах от 1ва стр. , а твоите отчети ми липсват на календара..Така ме запали, че много молим да метнеш тук линк да ги разгледам Simple Smile естествено и пробвам.

# 548
  • Мнения: 2 545
Благодаря, Merry.
Любопитството ми беше задоволено на мига Simple Smile.

Много хубава идея е да се качват снимки на трениращи в темата.
Реалистично, а същевременно и много мотивиращо за всички, които се потят нечовешки и бленуват за изчистени форми. Поздравления!

Скрит текст:
А като знам какви красавици се крият зад аватарите, направо ти се чудя,  Merry.,като шеф на темата, как не те гризе съвестта, че не им отдаваш дължимото внимание в началото на всяка тема  Grinning

# 549
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
db в момента правя Асайлъм 2, мисля линк няма към него, има го в рутракера. Асайлъм 1 го правих два поредни месеца, преди да започна този. 1 е по-кардио, 2 е силов. Ще ти пусна линк,ако не го откриеш, ама после,че ще ката ми мрънка за таблета.

# 550
  • Мнения: X
Отчитам ден 51.

Преди малко си направих страхотно ризото със зеленчуци и седнах в него  Laughing Сложих чинията за малко на дивана, докато оправя масата и забравих че е там... Досега не ми се беше случвало такова нещо, но доживях.

# 551
  • Мнения: 5 405
Скрит текст:
А като знам какви красавици се крият зад аватарите, направо ти се чудя,  Merry.,като шеф на темата, как не те гризе съвестта, че не им отдаваш дължимото внимание в началото на всяка тема  Grinning
Ааа, не се правя на шеф, аз. Само малко  Laughing Не обичам да насилвам хората и да ги гоня за снимки... като искат - да се снимат и ще ги тупна на първа страница. Казвала съм го и друг път  Peace

Преди малко си направих страхотно ризото със зеленчуци и седнах в него  Laughing Сложих чинията за малко на дивана, докато оправя масата и забравих че е там... Досега не ми се беше случвало такова нещо, но доживях.
tooth tooth tooth

# 552
  • Мнения: 817
Влизам почти без да чета да споделя успешен кулинарен експеримент - елда, настъргано яйце, настъргано сирене, куркума, черен пипер, лимон и червена чушка на ситно. Половината изядох докато го опаковах за закуска.

# 553
  • Мнения: 20
Мерси Любе..ще го открия, а защо 1 прави 2 месеца? Не ти ли омръзна..мен от това ме е много страх. Мразим като се зацикли на едно до откат.

Фрей ..ще падна.. Joy

# 554
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4282180
db eто го. Няма как да ми омръзне, дори и година да го правя. Просто не мога да стана толкова добра, че да го правя с лекота. А един месец ми беше крайно недостатъчен. Сега другата седмица като завъртя и Асайлъм 2, започвам хибрида 1 плюс 2, той е 2 месеца. Абе ще си откарам с Шон бая време, хахахаа. Ама след толкова интензивни тренировки ме е страх да премина към нормална тренировъчна програма.  Grinning Grinning Ще видиш, де.

Общи условия

Активация на акаунт