Кюстендил

  • 11 798
  • 282
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 129
Da,imame kusmet s vremeto,stashna jega  e...nie moje da ostanem do vtornik da napravim deset dni...chesno kazano veche mi omruzna,a puk i zabravih edin den da si namaja gyrba i izgorqh.No predpochitam da tyrpq tuk jegata i da se placikam vyv vodata...stiga sym vi draznila...ei sega shte pusnq nqkoq i druga snimka...na toz komputyr nqma kirilica,shte me izvinite

# 271
  • Мнения: 129
Offf,neznam kak da pusna snimki,haide druk put,che i Kemito q nqma da me nauchi Laughing Laughing Laughing

# 272
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
Отдавна съм регистрирана тук, но не знам защо току що открих тази тема. От Кюстендил съм и ще се радвам да си кореспондираме тук. Не съм изчела цялата тема, но да попитам колко мами от града пишем тук? И съгласни ли сте да си организираме среща?
П.п. Вече ще следя темата. Peace

# 273
  • Мнения: 129
Dobre doshla otnovo,Mravka_Tankist! Hug Hug
Mnogo se radvam,che stavame vse poveche maiki ot KN.V temata si pishem okolo 5-6 macki(popravete me ako gresha Sick) i chesto si organizirame sreshtichki.Sega obache povecheto sme na pochivka i sreshtichki-nqma...no sledi temata i se vkluchvai...Vijdam,che si pisala,che si blizo do gorata..kyde jiveesh...az sym na Kolusha do ABC-kafeto.Drugata sedmica si idvam v KN i trqbva da piinem po bira... Laughing Laughing Laughing Laughing

# 274
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
Kaфе "Бенет" знаеш ли къде е ? Аз съм там. Grinning

# 275
  • Мнения: 1 313
Sorry,мамчета,но за сега не мога да ви пратя снимки.Хич ме няма и незнам как става smile3537   33uu.Като си дойде мъжът ми-тогава
Кликни върху някоя от снимките на Инес и ще влезеш в една много лесна програмка за качване на снимки от твоя компютър, след това избери как искаш да я покажеш може би е добре в цял размер, цъкваш отгоре и ти излиза един код, копираш го и го слагаш в постати с ето това(вмъкни изображение)
Ели, припомням ти го отново Winkето това е линка за качване на снимки
Хайде дайте поне някоя снимка да изплакнем окото Rolling EyesДа видим морето поне на снимка hahaha
Ели, извинявай, но дали е удобно да те помоля във форума да използваш ника ми newsm78
Мравке, добре дошла! Hug
Аз не съм от КН, но идваме често така, че ще се радвам да си пишем и видим някога евентуално Peace

Последна редакция: ср, 27 юни 2007, 22:14 от esy

# 276
  • Мнения: 129
Esy,иэвинявай,ако съм те эасегнала....благодаря  эа линка към сайта качих малко снимки другият път още.
Мравке,ние сме много блиэичко,това е страхотно...

Последна редакция: чт, 28 юни 2007, 13:59 от EliAtanasova

# 277
  • Мнения: 1 313
Esy,иэвинявай,ако съм те эасегнала....благодаря  эа линка към сайта качих малко снимки другият път още.
[
Въобще не си ме засегнала PeaceНали уж с тези никове се цели някаква дискретност и за това иначе....няма проблем Wink
Ауууу, снимките са страхотни! Hug
Малката е истинска красавица!Браво!Много хубави Heart Eyes
Сега забелязах защо си ги пускаш в подписа  newsm78Може направо в постинга Wink

Последна редакция: чт, 28 юни 2007, 16:20 от esy

# 278
  • Мнения: 1 313
Момичета, сега тръгвам за КН, но като гледам колко сте активни май пак няма да се видим Wink
Хубав уикенд!

# 279
  • Мнения: 129
EEEEEEEEE,Esy!Vse nqmame kysmet...nie puk se pribirame v ponedelnik,no shte pristignem v KN vecherta...dano si izkarate hubavooooo

# 280
  • Мнения: 1 313
Ели, там винаги си изкарваме добре, но ми е малко скучно, че си нямам компанийка, но... Confused
Август ще идваме за по-дълго време и се надявам да сте си там и да се видим Peace

# 281
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Хе, хееееееее и ние август ще идваме за по дълго, дано да се засечеме. Тъкмо и всички морски ще са се прибрали вече.  Laughing

# 282
  • Мнения: 3 698
Ние вече се върнахме от моренцето, снимки ще пусна, ама в новата тема.Хи-хи, хайде сега повече приказки, весели срещи, хубави снимки и добри новини да има в

НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт