Американски, дръзки, красиви, любовни, приключенски сериали - Тема 7

  • 58 424
  • 736
  •   1
Отговори
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107

Сериали на компания:

"Семейство Колби"  
Интро: 1

 
"Отчаяни съпруги"
Реклама: 1


"Имало едно време"


"Любовни авантюри"                              


"Двама мъже и половина"              


"Д-р Куин, Лечителката"
Интро: 1


Сериали на компания:

"Богати и жестоки" (1973-)

     
"Далас" (1979-)
Интро: 1
  
       
     "Дързост и красота" (1987-)
Интро: 1 2 3

"  
"Дарма & Грег"                                  
Интро: 1


"Жега в Кливланд"
Реклама: 1

Сериали на компания:
   
"Алф"
Интро: 1

   
"Триумфът на червилата"            
Интро: 1   Реклама: 1


"Семейство Флинтстоун"
Интро: 1

Сериали на компания:

"Никита"                                                                                                          
Интро: 1


"Батман"
Интро: 1


Сериали на компания:

"Заливът Данте"
Интро: 1

Сериали на компания:
         
"Женени с деца"                                                                                        


"Зловеща семейна история"
                                              
                                              
Сериали на компания:
                         
"Декстър"




Туин Пийкс

Сериали на компания:

"Банши"

Линк към предишната тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=766872.0;topicrefid=20

Aрт-колажи - лично творчество:

Последна редакция: чт, 20 ное 2014, 14:14 от David_Charvet

# 1
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 795
Хайде първа. Благодаря за темата  bouquet

# 2
  • Мнения: 6 159
Дейвид , благодаря за "седянката"  Laughing  bouquet Peace

# 3
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Моля, добре дошли, Мириел и Ели-фенHug

# 4
  • Мнения: 6 159
Двойният епизод на "Имало едно време" беше  приятен ,  но рекламните клипчета  изглеждат винаги по-интригуващи и динамични  Thinking . Любимият ми пират пак се забърка  гадно с Румпел  Crossing Arms Дано накрая  да се измъкне от това блато и да са щастливи с Ема  Praynig
Злата-добра кралица  все повече се преобразява от любовта . Дали  откъснатата страница от вълшебната книга ще промени съдбата им  newsm78 ?
В ДиК тече трескава подготовка за ревюто . Рик  вика Ридж  , за да  направи  поредните  безумни и излишни промени . Тъпачката Мая през цялото време се намесва в разговора им .Накрая Рик и казва да излезе . Ридж му дръпва една реч за отношенията , доверието и му казва , че не трябва да губи единственото хубаво нещо  в живота си - Кар !На Рик  най-после  май  му влезе нещо в главата .
Бил причаква Ридж зад кулисите , обвинява го за безброй неща / които и той всъщност е правил
Joy / и го удря  #2gunfire .
Утре може и да ни разведрят с някое  ревю , отдавна  не сме се кефили  .
 

# 5
  • Мнения: 906
Запис Peace Мерси за темата.

С все така голямо нетърпение очаквам завръщането на Брук. За съжаление, имам предварителното усещане, че пак ще я включат в сюжети с разкъсване между мъже (лошият сценарии надали ще я подмине)... вместо да я направят най-накрая жена със стабилна позиция над много неща- позиция, която да не включва задължително присъствието на мъж в живота й.

Все още си представям как се завръща и изритва Мая от живота на Рик...  JoyНо златотърсачката не се предава и с течение на времето й показва какво е изпитвала Стефани толкова години... Joy Макар че това си го имахме още през 90-те, когато Амбър първа нападна Рик. Но Брук така и не си взе кой знае какъв урок от тези времена и продължи и със своите си простотии... Е, мисля че сега тя вече и визуално е по-подходяща за ролята на стилна, властна героиня тип Стефани Форестър, отколкото на мъжемелачка тип Брук Лоугън... Joy На един етап вече наистина трябва да се укроти с тези мъже, но дали сценаристите ще й позволят?

Последна редакция: чт, 20 ное 2014, 15:01 от SG7

# 6
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 795
SG7, "не" на последния въпрос. Сценаристите явно са решили да разсипят сериала Peace

# 7
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Добре дощъл и на СуперГеорги. И аз да си кажа мнението по неговия въпрос: смятам, че Брук трябва да седне на президентския стол и да я съберат с Бил, а Ридж да седи отстрани и да гледа как тя управлява компанията Peace, както и че друг е със жената, която уж толкова много обичаше.  Whistling ooooh!

Още не съм изгледал новия епизод на "Имало едно време", но смятам утре да го сваля. Wink

# 8
  • Мнения: 906
За това с компанията пък да не казвам какво нетърпение имам. Joy Рик и Ридж са ми противни с техните бози... Може ли да си толкова антипатичен като претендент за шеф на компания!
За съжаление усещам, че Ридж действително ще хукне след Брук като я види, че е станала шефка. И тя каквато е мекошава по отношение на него... ще му се даде. Не че не са един за друг, но не мисля, че това трябва да им е начина на събиране след като той я заряза заради Кейти.
От друга страна, представяте ли си тя действително да се ожени за Дийкън и той да тръгне да се разпорежда из Форестър, откъдето дълги години го прокуждаха? Е, няма такъв майтап! Joy

Преди малко мернах "Тиранин" по FOX- не знам дали тук сте го коментирали, но там участва Дженифър Финиган (първата Бриджит). Необичайно е да я видиш в подобен сериал.

Последна редакция: пт, 21 ное 2014, 00:40 от SG7

# 9
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 795
Кейти носи ли онзи конец на ръката си още?

Тиранин се чудех дали да го пускам. Противоречиви мнения четох и реших да го оставя за момента.

# 10
  • Мнения: 6
Да се запиша.

# 11
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 795
Тейлърка отново ще се тръшка на Ерик ooooh! ooooh! ooooh!

# 12
  • Мнения: 6 159
 PeaceПривет ! Малко пропуснах , но в ДиК /24.11/  явно  линията на Кар и Ридж е приета  добре . Ерик е поставил ултиматум на лигльото Рик Naughty  ,че ако иска да си играе на шеф , трябва да съгласува действията си с Карълайн .Това го кара да размисли  и той  хуква след жена си , иска пак да са заедно  Heart Eyes и започва с  извиненията . Кар е раздвоена , колебае се  , казва ,че той е този , който е загърбил всичко и иска развод .
През това време  Ридж и Кейти разговарят  за  съвместния си живот , има сълзи  , тегави реплики и т.н. Кейти  казва ,че ако  има само част от него , ще развърже  канапа от пръста си , Ридж  и казва ,че я обича и иска да са заедно  Heart Eyes .
Мая е при Картър , непрекъснато нервничи и си гледа телефона , но няма съобщения .Точи се за  съпруга на шефа  Mr. Green , лигите и текат , но идва Рик и и съобщава доста  охлаждащите новини . 
Накрая Кар разговаря с Ридж , казва му за  разговора с Рик , той и казва ,че  така е правилно , да се върне при съпруга си . Кар  го пита  , "ами ние .." , Ридж казва  , че неговото бъдеще е с Кейти и няма ние  и си тръгва .
С нетъпрение  чакам да ми се отвори време  да  си изгледам  "Имало едно време" , сигурно вече е качен новия епизод  Praynig

# 13
  • Мнения: 6 159
Нов епизод на "Имало едно време " май ще има  чак на 30.11  Whistling
ДиК също ще пропуснат няколко дни . Брук  още танцува  и видимо започва да липсва на интригата на сериала . В днешния епизод /26.11/  всички  са се събрали  около масата и се готвят да започнат стандартните американски  лигавщини - любезното поведение за един ден , пожеланията за здраве и успехи на най-големия ти враг  Mr. Green и т.н.  Домъква се Куин , която не е поканена , но Хоуп не я пуска да влезе . Онази нахалства , намесва се Лиъм и я разкарват  #2gunfire .
Вчера Рик започна  една гадна игра   Sick , обясни на Мая ,че се връща при Кар  само заради баща си и поста на главен  шеф . Обясни и ,че  ще изчака удобен момент да го  детронира и тогава  ще са заедно , но   църна маца е нетърпелива и като нищо ще изпуши и ще прецака  коварния план  Joy hahaha

# 14
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Ели-фен, нов епизод на "Имало едно време" няма понеже миналата седмица имаше двучасов, тоест две серии в едно. Peace И сега май са си взели почивка. Аз се порових в нета и намерих няколко снимки с Круела Де Вил.

Дано да сюжета с нея да е нещо интересно, че ми писна от "Снежната кралица". Close А ако убият кап. Хук ще много гадно и той ще ми липсва Sad, тъкмо нещата между него и Ема започнаха да се подреждат.  Close Крокодила Румпел май се е научил от Реджина да изтръгва сърцата на жертвите си.

В "ДиК" тъпотиите продължават с пълна скорост. По празниците сме единни, после през цялата година забиваме ножа в гърба на този и онзи. Sick Sick #Crazy Мама хиена няма ли да я махнат най-накрая, вече ми писна и от нейните претенции да е част от семейството, като че ли не е направила нищо лошо на никого и е нормална. Тя сега като беше отпратена от празничната вечеря, пак ще измисли някоя щуротия Twisted Evil А Рик и Мая не искам да ги коментрирам изобщо. По-скоро да връщат Брук. Peace

Последна редакция: чт, 27 ное 2014, 15:32 от David_Charvet

Общи условия

Активация на акаунт