Избор на годежен пръстен (анкета)

  • 4 996
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 164
Първият е по-красив, по-изчистен и повече би отивал на всичко  Simple Smile
Плюс че има по-малко неща, които биха могли да се повредят /малките камъни/. Все пак се очаква да се използва дълго, предполагам.

# 16
  • Мнения: 341
Най-важното за един годежен пръстен е да е скъп. Няма как да сбъркаш когато се бръкнеш дълбоко за този аксесоар.

Хммм моят годежен пръстен за 50 лева за нищо не става по тая логика.  Mr. Green Добре, че имам и халка за 200 лева  Joy

# 17
  • Мнения: 88
Бях, чел някъде, че има "стандарт" колко е нормално да ти е бюджета за годежния пръстен. Ако можеш потърси и някой за твоя бюджет но с диамант. Диаманта си е диамант Simple Smile. Моята жена адски се зарадва.

# 18
  • Мнения: 273
Бях, чел някъде, че има "стандарт" колко е нормално да ти е бюджета за годежния пръстен. Ако можеш потърси и някой за твоя бюджет но с диамант. Диаманта си е диамант Simple Smile. Моята жена адски се зарадва.
В хАмерика казват поне 3 брутни заплати.

# 19
  • Мнения: 606
Хм, лично на мен първия по-ми харесва, но определено нито един от двата не ми е фаворит.
Това за стойността на пръстена и задължително да е диамант камъка ми е супер елементарно и прекалено материално.
Моя годежен пръстен няма нищо общо с общоприетите норми за годежен, не ми харесва, но е подарен с толкова любов от съпруга ми, че само заради това той вече 7 години е МОЯТ годежен пръстен.
 Не е важно какъв е камакът или каратът, какъв е металът - важното е човека който ми го подари, че го направо с цялата любов на която е способен, и всеки ден ми я показва....
Един камък брак и семейство НЕ прави. Ако ще да е 200 карата пръстена, като няма човек срещу теб, няма голям смисъл.

# 20
  • Мнения: 184
Моят е абсолютно същият като номер 1 , бяло злато много е стабилен много си го харесвам диаманта е закрепен стабилно и няма па да не.

Общи условия

Активация на акаунт