За декорацията на детската стая

  • 3 379
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Интересува ме, вие как декорирате детската стая? Ние вече сме на 2год. и искам да направя стаята интересна за моята малка принцеса. Някой от вас използвал ли е стикери за стена? Лесно ли се лепят и премахват? На тапет ли приличат или отделните елементи се лепят? Видях страница във фейсбук, където предлагат такива, но преди да реша да ги използвам искам да знам дали се лепят лесно. Освен това за всяка идея за превръщането на детската стая в любим кът на моето дете ще  ви бъда благодарна!

# 1
  • Мнения: 479
Аз все още не съм декорирала стая за бебка. Но в работата ми съм се сблъсквала със стикери за стена, че и дизайн съм правила за клиенти. Та общо взето ние ги печатаме на ПВЦ фолио, те са отделни елементи изрязани на плотер и само трябва да се залепят. Не са като тапети. Самозалепващи са, важното е като се лепят да не остава въздух (балончета), че е грозно.  За лесното, ако са малки елементи е лесно, но за големи (над метър) е по-трудоемко. Надявам се съм ти била малко полезна, ако имаш други въпроси съм насреща.  Wink

# 2
  • Мнения: 18
Много ти благодаря!!! Смяташ ли, че може да има стикери с различно качество? Страницата от където смятам да си поръчам предлагат стикери от Китай, има и игри където мога да си спечеля, но не знам дали са качествени и как мога да преценя.

# 3
  • Мнения: 479
Много е важно качеството на печата, и разбира се размерът на изображението, което се печата. Виждала съм по магазините доста такива китайски стикери с ужасно качество. Поръчани през сайт, нямам как да знаеш какво ще дойде. Моят съвет е да потърсиш по магазините или някоя печатница/рекламна агенция да ти ги изработят, така сама ще си избереш изображението. А пък те ще ти кажат (или ти ги питай) дали е ок качеството за размерът, който ти искаш. Варианта с печатница/РА излиза малко по-скъп. Лично аз не бих рискувала с поръчка през сайт, мен ме дразнят дори и леко размазаните изображения (професионално изкривяване).  smile3511
Но ти си решаваш.  Peace

# 4
  • Мнения: 18
Честно казано, смятам, че риска е еднакъв. Особено в България не може да се вярва на това което ще ти каже производителя, естествено за него ще е качествено, но и цената си има значение. Ако ще ми излезе два пъти по-скъпо отколкото през сайт ще си заслужава да рискувам през сайта. Особено ако успея да го спечеля в игрите които правят. Както разбирам качеството може да се различава само в изображението, не и в материала, нали така?

# 5
  • София
  • Мнения: 28 563
Каква е идеята? Някой стар потребител да се хване на въдицата и да попита коя е страницата, или за целта ще се регистрира още някой профил?

# 6
  • Мнения: 18
Идеята е, да разбера какво представляват тези стикери и дали са качествени и не оставят следи по стената, защото нали се сещаш, че след известно време няма да са там. И ако наистина си заслужава, защо да не ги сменя след време. Както виждаш не споменавам името на мястото от където смятам да ги взема.

# 7
  • София
  • Мнения: 28 563
Ами отговориха ти - поръчваш не от сайт, а на място.

# 8
  • Мнения: 326
Здравейте и аз съм на тема детска стая и начин за украсяване.Аз също съм се спряла на стикерите и ако може да ми пратих линк към сайта от където си ги гледала ,за сравня с тези с които аз съм разглеждала.
Аз не мога да разбера защо трябва някой постоянно да се заяжда в тази бг мама .То човек да го е страх да попита какво и да е било.
 milenaka представи си ,че авторката не е от голям град и ,че там няма печатница .Пак и тя търси мнение от хора с опит ,а не от случайни такива.

# 9
  • Мнения: 18
Да, разбрах раздразнението ти, вероятно много питам и това те дразни. Ето защо спирам темата за стикерите, но за другите идеи какво все пак е най-интересно за децата в детската стая интереса ми остава.

# 10
  • Мнения: 18
valari бих ти дала линка, но не знам как да ти го пратя на лични, че пак ще ме обвинят в реклама. Моля кажи как да ти го пратя.

# 11
  • Мнения: 18
Вече разбрах как става.

# 12
  • София
  • Мнения: 28 563
Здравейте и аз съм на тема детска стая и начин за украсяване.Аз също съм се спряла на стикерите и ако може да ми пратих линк към сайта от където си ги гледала ,за сравня с тези с които аз съм разглеждала.
Аз не мога да разбера защо трябва някой постоянно да се заяжда в тази бг мама .То човек да го е страх да попита какво и да е било.
 milenaka представи си ,че авторката не е от голям град и ,че там няма печатница .Пак и тя търси мнение от хора с опит ,а не от случайни такива.
И човекът с, доколкото разбирам професионален, опит ѝ отговори - пост 3.

# 13
  • Мнения: 18
milenaka тук съм не само заради стикерите за стена, да отговориха ми, е както и преди ти казах спирам темата за стикерите. Ако имаш идеи за други неща, които използвате в детската стая и може да помогнеш, дай съвет, престани да се заяждаш за нещо, което преди няколко поста казах, че спирам да коментирам.

# 14
  • София
  • Мнения: 28 563
Хайде ще ти отговоря с клише:
Това не е твой блог, а форум, в който всеки може да пише всичко, стига да не нарушава правилата. Не си ти човекът, който ще ми дава наклон дали да пиша за стикери или не в тема за декорация. А по въпроса за декорацията идеи може да видиш във всеки магазин за обзавеждане, да не говорим за Гугъл.

Общи условия

Активация на акаунт