Какво ще подарите на мъжете за Коледа

  • 18 410
  • 178
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 606
ДА се похваля, днес купих подаръка на ММ, вчера като видях заветното кожено яке направо откачих от радост, доста ми беше трудно да се въздържа да го купя веднага, но исках брат му първо да го пробва да уточним размера! Laughing
Сега остават всички останали Sad

# 151
  • София
  • Мнения: 366
Благодаря! Подаръкът за сина остава, пристъпваме към покупка. Обаче за мъжа ми...хм...обмислям и друг вариант- да му купя противохъркаща възглавница, понеже не мога да се наспивам от него Confused Само че не знам доколко е ефективно подобно нещо и къде да търся информация. Подаръкат ще е повече за мен, освен това, щото на него не му пречи хъркането, повече на мен. Не знам...нямам много време. Whistling

И аз купих Simple Smile, не знам дали има ефект, но е голяма и по-дебела. Струва ми се, че ще му хареса, ама знам ли хихиих.

Моя колега взе за мъжа си, но каза, че пак хъркал...здраво   Sunglasses Peace Може да е индивидуално.

# 152
  • Мнения: 520
Майка ми взе за баща ми преди време.Към днешна дата тя спи на дивана.

# 153
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Майка ми взе за баща ми преди време.Към днешна дата тя спи на дивана.


 Joy Joy  Надявам се, че няма да стигаме чак до там.

Не вярвам да има ефект, но ми хареса, че е голяма и висока. А мм унищожава просто възглаениците, ужас е.

# 154
  • София
  • Мнения: 3 797
За хъркането по - добре му подари ваучер за преглед в някоя клиника Simple Smile Романтично не е, но поне ще е по - ефективно.

# 155
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 078
За хъркането по - добре му подари ваучер за преглед в някоя клиника Simple Smile Романтично не е, но поне ще е по - ефективно.
И аз моя ще го експедирам в отделението по хъркология,ако не вземе крупни мерки.  Crossing Arms Уж е слабичък и фин,пък.. baby_neutral
Аз вече подарих обувките на мъжа ми-много ги хареса и веднага изхвърли старите. Laughing

# 156
  • София
  • Мнения: 44 098
Аз намирам такава http://nani.bg/p902963/%D0%92%D1%8A%D0%B7%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D0%B … product_info.html това ли имате предвид? Вижда ми се много неудобна.

Иначе - в къщи също много сменяхме възглавници, докато не си взехме на магнифлекс, ами нямат мърдане, големи, удобни... височки са си.
Нашите спец. са медик.

Иначе за хъркането - де  да се оправяше с възглавница, нямаше да има хъркащи хора по света. Но не се. Пък ми се струва страшно обиден подарък.

# 157
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 078
Е,той моят мъж си го знае и няма да ми се обиди. Не сме си чужди все пак.  Wink Колкото до възглавниците-и аз не вярвам да имат ефект.

# 158
  • София
  • Мнения: 44 098
Ам моят много се депресира, че хърка, не е като да не си го знае, но на мен никак не ми пречи, но той си се депресира, ако му подаря такова нещо направо ще се изнесе от стаята сигурно Wink

# 159
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 144
Тъкмо мислих и аз да взимам антихъркаща възглавница и вие сега нямало ефект. ММ също е от хъркащите стабилно, но да ви кажа хич вече и не ми пречи заспивам си от раз.

# 160
  • Мнения: 8 803
Ох, тая възглавница ми беше тайна надежда да кажа. То човек и за сламка се хваща...Не хъркаше така допреди 5-6 години, но сега сигурно от възрастта.... Rolling Eyes Трябва да взема вече някакво решение, още не съм се спряла на нищо окончателно. Стол за риба не ми се купува, възглавница без ефект....засега клоня към възглавницата все пак. Crazy

# 161
  • София
  • Мнения: 3 797
Е,той моят мъж си го знае и няма да ми се обиди. Не сме си чужди все пак.  Wink Колкото до възглавниците-и аз не вярвам да имат ефект.
Обиден подарък е, ако не го е осъзнал като проблем, с който иска да се справи. хъркането е мъчително и за хъркащия и за околните. Знам, че някаква операция се прави. Лека е, май е от безкръвните, но не знам цени. Е, хубаво е да го обсъдите преди това.

# 162
  • София
  • Мнения: 44 098
Бях гледала някакъв филм по някоя от типа NG телевизия, че свиренето на  Диджериду помагало срещу хъркане Wink 

# 163
  • София
  • Мнения: 12 229
Понякога и къса юздичка на езика при възрастните може да е причина за хъркането, това също го обясняваха някъде по дискавъри мисля.

# 164
  • Мнения: 308
Не помагат възглавниците, щом си хъркаш, нищо не може да се направи. Татко няколко пъти купуваше какво ли не на майка и в крайна сметка сега спят в отделни стаи. Явно при хората на възраст рано или късно се стига до този момент.

Общи условия

Активация на акаунт