Какво ще подарите на мъжете за Коледа

  • 18 419
  • 178
  •   1
Отговори
  • Мнения: 45
Тъй като ние сме младо семейство постоянно се чудя какво да му взема.  newsm78 Вие как мислите какво ще им подарите на вашите мъже ? Peace

# 1
  • Мнения: 618
Тази година съм лесна няма да го мисля  Mr. Green живот и здраве ще му родя син след празниците  Praynig

# 2
  • Мнения: 171
И аз още не съм измислила,така,че ще следя

# 3
  • Мнения: 636
Без да се смеете мисля да му подаря апарат за измерване на кръвното. Друг е въпроса, че и аз ще го ползвам  Laughing

# 4
  • Мнения: 171
Без да се смеете мисля да му подаря апарат за измерване на кръвното. Друг е въпроса, че и аз ще го ползвам  Laughing
Чудесен подарък.Семеен Laughing
Ние го взехме миналата нова година,наложи се,тъй като аз бях бременна в последен месец и имах проблеми с кръвното.А след като родих и оправих мойто кръвно,се появиха при него проблемите с кръвното.

# 5
  • Мнения: 999
Моят мъж си поръча комплект инструменти в куфарче. Ужасна скука според мен, ама това искал... #Crazy #Crazy

# 6
  • Мнения: X
Качествена раница за лаптопа му.

# 7
  • София
  • Мнения: 18 715
Подарих му мотор,а сега ще е нещо дребно,ама и аз незнам какво,ще следя за идейки.  bouquet

# 8
  • Мнения: 35
Много хубава тема, аз непрекъснато съм в чудене какво да му вземам за който и да било празник. Много обичам подаръци, както обичам да получавам много подаръци, така обичам и да подарявам много подаръци  Grinning Gift
Коледният подарък на мъжа ми скоро ще стане на 2 месеца  Grinning newsm76 newsm30  По случай раждането на сина ни, ще му подаря за Коледа златна плочка (малка) - от пред е гравирана моята буква в единия ъгъл, а отзад на цялата плочка е изписана буквата на малкия.
Отделно ще има и малки подаръчета, които и по принцип получава - пуловер, блузка и др.
А общия подарък за мъжа ми и синът ми е Коледна фотосесия  Embarassed family4
Най-хубавите празници предстоят, насладете им се  Heart Eyes Blush Hug

# 9
  • Мнения: 46 536
Чанта за документи и разни дребни неща - дезодоранти и подобни.

# 10
  • Мнения: 8 906
Основният подарък си го избра и купи сам - някакви инструменти. Тук моето участие ще е в опаковането и поставянето под елхата. Може би ръкавици ще му купя и някакво парфюмче.

# 11
  • Мнения: 45
Аз минах през лепнински магазин и му купих суитшърт без цип мекичък за 11 лева уау Simple Smile за 23 лева накупих от там 2 пижами и суитшъра Simple Smile тънко тънко  Grinning Laughing

# 12
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 850
И аз мисля за инструменти, но понеже не съм съмсем сигурна от какво точно има нужда, както и не знам ще уцеля ли нещо качествено, мисля да отидем заедно та да си ги избере. Това обаче за рождения ден, който е след 10 дни, а за Коледа........ще чета темата и ще се надявам да харесам някоя оригинална идея от вас.

# 13
  • Мнения: 45
Разпитвам и ми казват парфиум,дрехи,вечеря за двама

# 14
  • Мнения: 8 906
Разпитвам и ми казват парфиум...
Не се стърпях, но няма начин това да ти казват.

Общи условия

Активация на акаунт