Какво ще подарите на мъжете за Коледа

  • 18 425
  • 178
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 39
Много хубава тема ще се включа и аз, тази година избрах това

Скрит текст:

# 46
  • Мнения: 1 540
Книга  Peace
Обикновено намира под елхата нещо свързано с многобройните му хобита, защото слушка през цялата година  Laughing

# 47
  • Мнения: 125
http://www.igra4kite.com/product_info.php?products_id=35648
Ето такава играчка ще му поръчам Grinning Вчера пазарувахме и забелязах, че се загледа в автомобилчетата-играчки и си търсеше метална, да е SEAT, каквато е и колата ни. Тази ми се струва добро попадение. Може да добавя и още нещо скромно към подаръка, но не съм решила какво. А големият подарък ще си получи след празниците, когато живот и здраве ще се роди синът ни Praynig

# 48
  • Мнения: X
Изключително много се чудя какво да взема ... мисля някакви скъпи обувки , тъй като той сам не се сеща да си купи и все си ходи със старите Grinning

# 49
  • Мнения: 282
Шах и табла - ръчна изработка от истинско дърво Simple Smile

# 50
  • Мнения: 7 848
И аз съм в голямо чудене. С мъжа ми сме заедно от почти 15 години...

Мисля си да му подаря електрическа самобръсначка, но още не съм го решила окончателно. Той е военен и трябва да се бръсне всеки ден и такъв подарък би имал смисъл само ако наистина пести време и ако бръсне гладко, а в нета чета противоречиви мнения за гладкостта... Ако някой има опит и може да даде препоръки, ще съм благодарна  bouquet

Иначе като го питах, си каза, че имал нужда от черен кожен колан, ама това може да остане идея за Ивановден.

Иначе ето някои идеи от мен: чантичка за през рамо, чанта/раница за лаптоп, портфейл, колан, калъф за документи, хубава пура с бутилка хубаво уиски, електронен четец, винтоверт /мъжът ми например обича да майстори и имаше някакъв смотан, много се зарадва като му подарих качествен/, нещо свързано с хобито /при моя мъж - ветроходство/, спортен екип... За рождения му ден пак нямах идеи и му подарих стандартен подарък /блуза и парфюм/, но пък поканих приятелите му в къщи на купон, без той да знае Laughing.

Много са трудни тези мъже Sad.

Maria_I , все едно за моят мъж си писала.... С разликата, че нашият брак е на много повече от 15 години.  Има едно цяло помещение, нещо като работилница, което е пълно, не задръстено е! с всякакви инструменти. От тези, които аз съм подарявала ни-що не използва, примирих се, че не разбирам и много отдавна такива неща не купувам. Искаше съвет за самобръсначката. Понеже и той се бръсне всеки ден преди време подарих такава самобръсначка, даже с опция да поддържа тридневна брада, с която много го харесвам, но той не търпи, и може да се ползва с вода. И тя стои в забвение в кутийката - сигурно два - три пъти се пробва с нея и надлежно пак я прибра. Ти го познаваш най - добре. Ако е традиционалист като моя - не рискувай. Казва, че не почуства ли пяната по лицето си - все едно не се бръснал... Joy

Влязох в темата и аз да почерпя някакви идеи, защото и аз като теб  -  трябва да му подготвя три подаръка за три повода в рамките на близо месец.  Миналата година беше хубава риза, скъп портфейл, които все ще ползва, и ходещият черен Джони за 7 януари. Вече тотално се изчерпах.
Помагайте, момичета Hug

# 51
  • Мнения: 57
Аз ще подаря портфейл и чанта.Това си избра човека,това ще е. Peace

# 52
  • Мнения: 18 566
Аз вероятноще подаря на моя приятел книгата на Джейми Оливър, че му е голям фен и обича да готви много. А може и нещо друго, още не съм решила съвсем. Но сега се местим да живеем заедно в ново жилище и общо взето подаръците ще са общи за двама ни и за жилището някои неща, които ни трябват.
Прекрасна идея е професионалната фотосесия.  Heart Eyes

# 53
  • Мнения: X
Шах и табла - ръчна изработка от истинско дърво Simple Smile

страхотен подарък!!!!
Аз съм голям фен на играта на табла. Лично имам много красива ръчна изработка турска табла и много си я пазя и ценя. Особено сега пък съм виждала страхотни предложения в магазини в София, но вече си имам една , а пък и не са малко пари...

# 54
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
Аз мисля едното нещо да е валчер за масаж на цяло тяло. А другото може и да е часовник. И аз за толкова години какво ли не подаявах.
Плюс това трябва да измисля и децата какво да му подаят.
Тази година вече официално знаем, че Дядо Коледа са мама и тати. Joy Joy
Така , че съм и дала задача да купуват подаръци, което ги хвърли в потрес. Мъже...тинейджъри...ужас Sick

# 55
  • Мнения: 1 571
Ние се разбрахме да не си подаряваме нищо, а след празниците да отидем на кратка почивка. Мен ме устройва напълно. Дано успеем да си осъществим идеята  Praynig
Вчера се разбрахме абсолютно същото с ММ  Grinning

# 56
  • UK
  • Мнения: 2 846
 Миналата година подарих на мъжът ми електрическа самобръсначка. За него се оказа перфектния подарък , спестява му супер много време , не се възпалява кожата , не се порязва. Неговата може да се ползва и с вода и с пяна/гел за бръснене.
 Тази година получава кожен колан за РД , който е преди Коледа . За Коледа сигурно пантофи или нещо дребно , че заминаваме на почивка за НГ.

# 57
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Оф и аз трябва да се включа  Confused
Не знам какво да му купя, има часовник, оригинален, хубав, скъп, обича си го.
Портофейла същата работа, въпреки, че му се е скъсал вече, не иска нов.
Парфюм си има, а и един Str8 ми се вижда малко като за подарък, бях му харесала един комплект в Avon, категорично отказа, не искал да си сменя парфюма.
Колан не става, като не е на работа главно с анцуга си ходи (така и така сме си предимно вкъщи)
Бих му купила дънки, но имаме различни вкусове и едва ли ще уцеля модела.
Отпадат и куфарчета и други подобни, военен е, не са му нужни  Mr. Green

Хич не зная какво да му взема, а той мен ме обзаведе с нов, скъп смартфон за коледа и сега каквото и да взема ще е малко, ама то е нормално, като изкарва повече от мен, да купи по-скъп подарък. Но и не е важна само цената, важно е да му влиза в употреба

Та други идеи?


# 58
  • Мнения: 46 567

Хубав мъжки чадър.
Някаква по-така запалка (ако е пушач).

# 59
  • Мнения: 817
Фейслифтови фарове за е39  Laughing Не обичам му подарявам части и инструменти, и ако го познавате със сигурност ще ме разберете. До следващата година по това време ще е сменил поне 10 таралясника. Тази година просто реших да му подаря това, което иска а не онова, от което има нужда.

Общи условия

Активация на акаунт