Какво ще подарите на мъжете за Коледа

  • 18 431
  • 178
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 957
Ние се разбрахме да не си подаряваме нищо, а след празниците да отидем на кратка почивка. Мен ме устройва напълно. Дано успеем да си осъществим идеята  Praynig

# 31
  • софия
  • Мнения: 127
Че кой глади пижама  newsm78
Аз LaughingВинаги му подарявам неща,от които съм видяла,че има нужда.Миналата година портфейл,тази халат(кърпа) за баня и пижама Heart Eyes

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 193
Хубава книга и/или карта за фитнес..
За 18 години брак почти няма нещо, което да не съм му подарявала. Вече гледам да е най вече практично..

# 33
  • Варна
  • Мнения: 302
И аз съм в голямо чудене. С мъжа ми сме заедно от почти 15 години, няма нещо, което да не съм подарявала.

Мисля си да му подаря електрическа самобръсначка, но още не съм го решила окончателно. Той е военен и трябва да се бръсне всеки ден и такъв подарък би имал смисъл само ако наистина пести време и ако бръсне гладко, а в нета чета противоречиви мнения за гладкостта... Ако някой има опит и може да даде препоръки, ще съм благодарна  bouquet

Иначе като го питах, си каза, че имал нужда от черен кожен колан, ама това може да остане идея за Ивановден.

Иначе ето някои идеи от мен: чантичка за през рамо, чанта/раница за лаптоп, портфейл, колан, калъф за документи, хубава пура с бутилка хубаво уиски, електронен четец, винтоверт /мъжът ми например обича да майстори и имаше някакъв смотан, много се зарадва като му подарих качествен/, нещо свързано с хобито /при моя мъж - ветроходство/, спортен екип... За рождения му ден пак нямах идеи и му подарих стандартен подарък /блуза и парфюм/, но пък поканих приятелите му в къщи на купон, без той да знае Laughing.

Много са трудни тези мъже Sad.

# 34
# 35
  • Мнения: 5 102

Баща ми си беше купил такава и после я върна. Скубала го.

Иначе и аз се записвам за идеи  newsm78

# 36
  • Мнения: 2 141
Здравейте, моят мъж се изявява като футболист /вратар-любител/, та му пуснах една хубава поръчка от спорт-директ, а именно:
Вратарски ръкавици nike
Бутилка за вода nike
Кори nike
Гети nike
Бутонки nike
И един сак/раница nike, но за съжаление не мога да ви го покажа, понеже са изчерпани и не ми излизат.
 Wink дано да съм дала идея

# 37
  • Мнения: 2 180
Двоумя се между нищо и пижама  Mr. Green
По-добре нищо. С пижамата само ще си отвориш работа - иска пране, евентуално гладене...

A най-добре им дайте пътя... Що ще ги отглеждате у вас, че да им гладите, готвите....подаръци да мислите... айде нЕма нужда!  Mr. Green

# 38
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Поздрави за хубавата тема... срам не срам, ей го вече 8ми декември (честит празник), аз още нищо не съм купила.
Ако питам мъжа ми ще ми каже , че иска багер  Mr. Green
Аз се чудя между чанта за през рамо или часовник, но тъй като живеем в малък град, качествени неща няма, а от нета за първи път се дърпам да пазаря... Ако препоръчате нещо добро за 100-150 лева, ще съм благодарна  Peace

# 39
  • Мнения: 289
Моя мъж имаше на 24.11 Рд и му подарих кафемашина,като казах,че това му е и за Коледа и за Именния ден на 1.1., но немога да го оставя без подарък за елхата и ще му купя парфюм,че неговия е на свършване.Поне ми е лесно,че ползва само 2-3 вида и знам какво да му взема Simple Smile

# 40
  • Мнения: 2 622
Моят иска тениска на Байерн Мюнхен...на 30 години е детето, какво да го правиш  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 9 706
Моят иска тениска на Байерн Мюнхен...на 30 години е детето, какво да го правиш  Mr. Green
Споко не си сама. Аз за рождения ден на 30-годишното дете търсих като луда тениска на футболист от Реал Мадрид.  Mr. Green

За Коледа няма да си подаряваме нищо. Никога не го правим. Лично решение.  Peace

# 42
  • Мнения: 2 180
Моят иска тениска на Байерн Мюнхен...на 30 години е детето, какво да го правиш  Mr. Green

Уреждам те веднага! http://www.sportsdirect.com/SearchResults?DescriptionFilter=Bayern%20Munich

# 43
  • Мнения: 2 622
Дами, много благодаря!  Hug

# 44
  • Мнения: 525
По въпроса за часовниците,аз взех на ММ за рожденния му ден наскоро , такъв -http://shopping.bg/img/product_images/150x150/019/81/img198182-t … hki-chasovnik.jpg
 от https://www.google.com/url?q=http://shopping.bg/Myjki-chasovnici … JGiYP-ZPJdGPcCz6A.Той беше супер доволен,а аз съм доволна от продавача,а и доставката ми беше безплатна  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт