Селски пинизи на шефа.(Или с какво ви ядоса прекият ви началник)...

  • 26 185
  • 159
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 848
"Шъ почерпя", вместо да заплати за допълнително положен труд. Естествено, и почерпка няма.

+1 Peace
Ооо, да! Аз от такива почерпки все "пияна" си ходя!

# 31
  • Мнения: 14 629
Нашият се изхвърли повече.Ако стане еди какво си,ще ви увелича заплатите и т.н.Стана нещото,за персонала само работата се увеличи.За повишение на заплатите:не бил сега момента,трябвали още приходи.Хукна по почивки и екскурзии.Една колежка напусна.Онзи опищя света.След известно време чух,че се е хвалил,че той я изгонил.След няколко месеца доведе някаква роднина за около две години понавлезе в работата.Не,че е мн.трудно,женицата е мудна и докато се натутка,друг свърши и нейната работа.

# 32
  • Мнения: 5 513
То шефа уж стиснат обаче от почивки не пести.Що свят обиколи.Една почивка
за 7-10дни му излиза 8-12 хиляди.На него и жена му.То Дубай,Малдиви,Сингапур,Бали,
все едни такива.

# 33
  • София
  • Мнения: 398
Бившата ми шефка за празници, официални почивни дни и т.н. ни превеждаше повече пари (смяната се заплаща двойно), които пари искаше след това да й бъдат върнати, защото политиката на фирмата не била  такава и не включвала допълнителни възнаграждения.

# 34
# 35
  • Мнения: 980
  Като отивах до тоалетната ме питаше "Да с*реш ли отиваш?"  #Crazy


 Sick    Еееее, тоя чупи глупомера отвсЕкАде .

# 36
  • Мнения: 11 566
Един бивш шеф го бяха изтипосали преди време в Господарите- не плащал. На мен ми бавеше парите и ми плащаше в дребни, възможно най- окъсаните двулевки. Същия този удари шамар на една бивша работничка, която идваше всеки ден да си вземе изработените 3 заплати. А не е като да няма работа и пари, сега отвори нов ресторант тоя. Ама- скръндза!

# 37
  • Мнения: 1 129
Всяка зима работниците и служителите се освобождават и се "вземат" отново пролетта, през което време те са на борсата. Това обаче даже е добре дошло за повечето, защото ще вземат пари. Пари, които са изработили, не се заплащат като заплати, дават се като заем. Бе - работиш за осигуровки. Ха, честито - и върви запиши още едно висше, че да си му полезен по още някоя линия.

# 38
  • Мнения: 25 739
А нещо относно терминът 14-та заплата?

# 39
  • София
  • Мнения: 23 096
Моят шеф е възрастен човек. От 14 години работя във фирмата му и като си помисля, не мога да се оплача. Веднъж ме изкара извън нерви, крещейки ми "Ти нормален човек ли си?!" при което най-демонстративно си взех якето и излязох от кабинета си. Седнах да плача на една пейка до офиса.  Crazy Като се върнах след около час, шефът ми беше по-нисък от тревата.

# 40
  • Мнения: 5 513
Изтрих го.Отново се извинявам.

Последна редакция: сб, 20 дек 2014, 20:55 от desitkata77

# 41
  • Мнения: 25 739
Пиши и ЛС. Peace

# 42
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз при селяни не работя. Нямам мазохистични налконности.

# 43
  • Мнения: 5 060
Не знам кой е по-виновен в случая -  този, който си иска парите обратно  или онзи, който ги връща, този, който обижда или онзи, който го позволява?
Закони има в тая Държава и не е зле да четем от време на време поне това, което ни касае пряко.

# 44
  • UK
  • Мнения: 1 918
Предишният ми шеф беше абсолютен простак, непрекъснато крещеше за щяло и нещяло на живо и по телефона и коментираше как този и онзи били грозници, к***и, педерасти, уроди. Според мен беше дълбоко комплексиран на тема собствения си външен вид.

Пестеше от всичко, непрекъснато крещеше защо съм принтирала маловажни документи на неработна хартия (имахме една щайга с хартия, на която е печатано само от едната страна и задължително уточняваше да работим на нея). Не е лошо да се използват пълноценно ресурсите, но не бяха необходими истерии за това, че съм си разпечатала една страница на чист лист.

Сега имам прекрасен мениджър, нормален и стойностен човек - разликата е от небето до земята.

Общи условия

Активация на акаунт