Мис България 2014 – Красавицата или Звяра

  • 20 821
  • 200
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 609
Да,точно за това става въпрос....

# 196
  • Мнения: 870
Успех тогава  Sunglasses

# 197
# 198
  • Мнения: 24 467
Каква е тая малоумна тема, за кво става въпрос? Че вие сте по-хубави, а кифлите не  Joy

Ами темата е горе- долу на коя кифлата брашното е по- бяло и кифлите, дето ние ги мааме- най- убавите!

# 199
  • София
  • Мнения: 62 595
за съжаление на мен по-хубави ми се виждат чужбинските кифли. С редки изключения, нашенските избраници за мис са все някъде по допирателната, та човек като ги види, да възкликне, че са красиви. Сори, ама миската на Елл наистина е много красива. изобщо, рускини, украинки, имат си нещо в гените, много правилни черти, симетрия, красиви са, поне тези, които стигат до подиумите и кориците на списанията.

# 200
  • Мнения: 24 467
Нашите кифли са тези, дето ги виждат хората тук постоянно по улиците и които са такива красавици, че подиумите бледнеят пред този парад. Е та те са си най- хубавите.
Колкото и бг коментари за бг красота отворя да прочета, около половината са изтърканото "Ми всеки ден по- улицата виждам 10-100 /или колкото му е там на човек богато въображението/ по- хубави.". самите хора, ползващи редовно клишето имат и антураж от задължително десетина по- хубави приятелки и близки, а и самите те не падат по- долу, разбира се.

Общи условия

Активация на акаунт