Филм на 2014-та- гласуване

  • 6 435
  • 76
  •   1
Отговори
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Добре дошли, скъпи киномани Hug

Дойде време и за анкетната ни тема. Целта е да изберем най-любимия филм на целокупното форумство, затова и всеки има право само на един глас- за своя Номер 1 през годината. С възможност гласът да бъде променeн- в случай, че сте видели още нещо, което е засенчило досегашния ви фаворит.

Анкетата ще бъде активна петнадесет дни.

В темата можете да агитирате за любимия си филм, в духа на честното състезание. Моля за въздържане от словесни войни под каквато и да било форма. Бъдете позитивни и нека най-добрият победи!

Приятно гласуване!

# 1
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Мерси за темата!   bouquet

Гледах, каквото гледах, но за мен филма на годината си остава Интерстелар. Просто нищо друго не успя да ме впечатли и развълнува толкова. И така.  Mr. Green

# 2
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Джой,   bouquet - специално, защото ме изчака да номинирам.

Моят филм №1 за годината го няма  Confused
Затова гласувах за №2 ... засега.

# 3
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Мяч, само ти и Флип го бяхте споменали Confused.

Гласувах и аз- от моите фаворити ултимативните са тук и един глас не ми стига. Но щом е само един, давам го на филма, който единствен успя да погали всичките ми сетива и да ми поднесе зашеметяващо красиво зрелище- Yves Saint Laurent.

# 4
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Много труден избор имам 3 фаворита  Thinking

Изненадах се приятно, че и YSL е на финала  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 216
От мен глас за Хотел Будапеща и за сърцераздирателния образ на Реиф Файнс.
Голяма колебание беше между него и прекрасния номер 2 и сърцераздиратлния образ на Марион Котиар.

# 6
  • Вестерос
  • Мнения: 38 271
3 от моите също са в анкетата. Избрах GBH . Той само ми даде различно чувство, която не очаквах.

# 7
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Ха, дадох първия глас за Игра на кодове Peace

Имам още от изброените за гледане. Ако ме грабне друг ще се възползвам от промяна. Но, за сега единствен тотален фаворит ми е този Grinning

Съжалявам, че Съдията не се е наредил до някои от изброените. Защото има такива, които засенчва - според мен.

Благодаря за темата, Джой!

# 8
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
гласувах за Игра на кодове, много се колебаех между него и Гранд хотела, но все пак гласувах хормонално  Mr. Green

# 9
  • Berlin
  • Мнения: 11 268
Интерстелар. Simple Smile много приятна изненада, най-вече ММ и заиграването с физиката, материята ми е много интересна.

Жалко, че Живи легенди не се класира, с удоволствие бих гласувала за него. Много настроение ми създаде.

# 10
  • София
  • Мнения: 27 225
Интерстелар естествено Simple Smile

всичко останало бледнее пред размазващия филм на Нолан  bowuu

# 11
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Благодаря за темата, чаках я с интерес!  bouquet

Дали някой от тези ще ме завладее, тепърва предстои да разбера:
Deux jours, une nuit
The Hobbit: The Battle of the Five Armies
The Imitation Game
Yves Saint Laurent



А за момента не мога да дам глас, защото се колебая между:
Interstellar, който гледах на голям екран, което смятам за плюс и още краят много ми допадна, също поднесените теории, макар и "зрителско ориентирани" и най-вече Матю. Heart Eyes
Locke - Харди, Харди и пак Харди Heart Eyes, но и затрогващо изиграната история, повлияваща емоционално, въпреки ограничената местоизява.
The Grand Budapest Hotel - тоз ме халоса, очарова, втръби, усмихна и май, май ще вземе да ми надделее, ако някой от негледаните не ме щипне по-здраво.


Fury и Whiplash са много хубави филми, наистина, но няма да получат моят глас в случая.

Boyhood го пратих в Малинака. baby_neutral

# 12
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Тук се чудя още...

Много харесах Фъри и Гоун гърл. Гранд хотела не съм гледала все още, както и Интерстелар. Камшикът го започнах днес, но издържах едва 30 мин. Не знам дали ще го догледам. Много пресилена ми се видя драмата около барабанистчето и преподавателя...Никак не ми допадна подобна ексцесия във взаимоотношенията между ученик и учител. Намирам за сбъркано и ненормално поведението на Фличър.

Игра на кодеве ми хареса, но не успя и да ме впечатли дотолкова, че да гласувам за него. Липсваше му задълбоченост на тоя филм, според мен. А материал имаше...

Последна редакция: сб, 17 яну 2015, 04:05 от DimiLoca

# 13
  • Мнения: 1 992
Е, много трудно с един глaс! Трябвaше дa избирaм между Лок, Уиплaш и Хотелът и избрaх Лок.

# 14
  • Мнения: 2 040
Мерси за темата, Джо!

Гласувах за Хотела. От всички филми в анкетата той ми беше най-интересен и като история и като заснемане. Различен , трогателен, забавен, шарен и щур.

Общи условия

Активация на акаунт