Плодчето хапни, чайче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 50

  • 71 394
  • 804
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 725
Започнах в понеделник, днес съм 2кг надолу и се чувствам добре. Смятам да изкарам 14 дни и захранване после.  Успех на всички bouquet

# 796
  • Варна
  • Мнения: 1 230
Аз съм четвърти ден захранване, свалила съм 4 кг, добре се чувствам. Исках да махна 5 кг, имам още 3 дни захранване.
После мисля да правя по един плодов ден седмично, за да задържа резултата.

# 797
  • Мнения: 13
Здравейте момичета , от два дни и аз съм с вас . Имам да свалям много и се надявам да успея да издържа 20 дена после захранване . Успех на всички и много минуси  Hug

# 798
  • София/Испания
  • Мнения: 1 505
Привет момичета,аз започнах захранване от понеделник,за 3 дни съм надолу с 1 кг.
Успех на всички момичета,които спазват този режим и много свалени килограми! bouquet

# 799
  • Мнения: 13
Здравейте момичета , отчитам три успешни дни .Не знам колко е минуса в кг. защото кантара се прецака ,но влязох в един стар панталон който не можех да закопчея , а сега ми е точно  newsm44 Искам да попитам по опитните дали мога да пия нещо за болки в корема ,че от сутринта се превивам от МЦ .Успешен ден на всички и много минуси  Hug

# 800
  • София/Испания
  • Мнения: 1 505
Здравейте,от началото на режима съм свалила общо 8.900кг.Минаха ми болките в колената ,а днес забелязах,че се е стопил един шип,който имах на ръката,т.е. на дланта и беше доста болезнен.
Днес и утре ще лунувам,само на чай и сокове. Хубав ден! bouquet

# 801
  • Мнения: 5 234
Здравейте.
Да се запиша с радост след 2 години отлагане на гладуването.  Crazy
Днес ми е 4-ти ден, планирам 20. Целта е отслабване след Коледа и по принцип. Аз съм била на режима пълен курс 3-4 пъти, тъй че не ме плаши, само започването ми е трудно, но ето че стартирах.
Вече съм -2, целта е -6 общо.

Имам и 2 въпроса:
1. Тук прочетох, че домата броите за плод и може да се включи за плод, така ли е?
2. Аз пия понякога сок - може ли да има в него морков и цвекло? Надявам се, че не е проблем.

Успех на всички!  bouquet

# 802
  • Sofia
  • Мнения: 26 379
1.Доматът може да се хапва вместо плод,но само когато му е сезона и по възможност да е градински,домашен.
2.Може фреш от зеленчуци Peace

# 803
  • Варна
  • Мнения: 1 230
Аз приключих серията - вчера бях на банкет с танци и си довърших захранването с торта - срам ме е, ама много хубава беше. И много танцувах да си умилостивя гузната съвест.
Да обобщя - 7 дни плод и 5 дни (и половина) захранване -4 кг общо.
Сега мисля да продължа с 1 плодов ден седмично, за да задържа резултата.
Успех на всички.

# 804

Общи условия

Активация на акаунт