Една питанка...

  • 2 573
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 104
Аз наистина съм потресена. С твоите височина и килограми .......
Много жени биха ти завиждали. За какво гладуване става въпрос? Едва ли то ще ти помогне да излекуваш мигрената.  Просто забрави за него и давай смело напред. fingerscrossed

# 16
  • Мнения: 210
Гинеколог е мдам.

абе чак Клаудия Шифър не съм , но ако сваля още 3 килца, т.е. до 58 ще стане едно френско гадже..., но засега такива мераци нямам де.
Уж се храня здравословно, но точно без кафе, шоколад и портокали не мога, ще трябва да ги спирам Thinking

Аз затова ви попитах момичета, нищо не захващам ей така Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 6 361

ми кат е гинеколог, кво се е фанала да ти лекува мигрената Simple Smile
да я остави на невролозите!

още по-лошо, щом е гинка, а те съветва да лекуваш неставане на бебе с гладуване. тая е некоя откачалка, ше знаеш...

# 18
  • Мнения: 3 760
По принцип подкрепям лечебното гладуване, но:
1. Захранването продължава толкова дни, колкото е било гладуването,
2. За несвикнал човек 20 дни са много. Максимум 10 /ама пак са много/.
3. Всяко гладуване над 10 дни трябва да се наблюдава от лекар. Тя предложи ли си услугите?
Иначе предполагам ти е препоръчано не като средство за отслабване, а като начин за очистване от токсините.
За мен най-подозрителен е фактът, че ти е препоръчала 2 пъти по-късо захранване, отколкото трябва при такова гладуване. А щом се дъни тук ще се издъни и другаде.

# 19
  • Мнения: 2 120
Ще падна. Ти виждаш ли се колко си висока и колко килограма тежиш? За какви диети ти е говорила тази лекарка. Тя гинеколог ли е или диетолог. Не я слушай. Просто яж повече храни богати на витамини.

# 20
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
По принцип подкрепям лечебното гладуване, но:
1. Захранването продължава толкова дни, колкото е било гладуването,
2. За несвикнал човек 20 дни са много. Максимум 10 /ама пак са много/.
3. Всяко гладуване над 10 дни трябва да се наблюдава от лекар. Тя предложи ли си услугите?
Иначе предполагам ти е препоръчано не като средство за отслабване, а като начин за очистване от токсините.
За мен най-подозрителен е фактът, че ти е препоръчала 2 пъти по-късо захранване, отколкото трябва при такова гладуване. А щом се дъни тук ще се издъни и другаде.

 newsm10 newsm10 newsm10

# 21
  • Мнения: 210
Милички, таиз прословута лекарка е гинеколог-ендокринолог и затова уж се занимава с всичките ми проблемища там -от типа мигренозни състояния, ниво на инсулин, кръвна захар и прогестерон...
Но аз не съм се наела да гладувам, то се иска мн воля затова, а аз принципно обичам да си хапвам и такава драстична промяна не зная как ще я възприема ...



Благодаря ви за изказаните мнения, всички до едно ги приех и ще следя препоръките ви !!!

# 22
тая  добре ли е недеи гладува  а смени  лекарката newsm64 newsm64 newsm64 newsm64 newsm64 newsm64

# 23
  • София
  • Мнения: 2 530
След десетдневно гладуване на чай и плодове забременях. Много мой приятелки забременяват точно след диета. Аз съм твърдо ЗА Simple Smile

# 24
  • гр. София
  • Мнения: 4 774
С гладуване и отслабване не се забременява.  Naughty
Аз понеже съм си слабичка /167-8 см, 45кг сега/ ми казаха че по-трудно ще забременея. Затова и се храня на воля, колкото се може повече.  Sunglasses Качих 3 кг., че бях и 42.  Embarassed До 50кг имам време  Laughing

# 25
  • Мнения: 115
И аз да споделя личен опит - преди години се наложи да гладувам 20 дена на плодове и чай, при д-р Емилова. Казвам "се наложи", защото бях придружаващ... Свалих 8 кг, без да искам, при 181см станах 62 кг. Кожата ми придоби сивкав оттенък, не можех да се съсредоточавам изобщо, даже книга ми беше трудно да чета. Страхотна мигрена 3 дни, на легло, на тъмно. Взе, че ми дойде по същото време - страшен кръвоизлив се получи. Не можах да изляза 3 дни от стаята, защото превръзката не издържаше и 30 мин (нощна, 8 капки). Може и да беше съвпадение, но месеци след това трябваха да се възстанови цикъла ми, наложи са да пия противозачатъчни, за да спрат кръвоизливите. В момента, в който ме смениха и си тръгнах, не съм се захранвала изобщо, зашото имах чувството, че буквално ме напускат силите.
Обаче - човекът с когото бях там имаше да сваля 15-тина кг. Чувстваше се ПЕРФЕКТНО, разхождаше се, кипеше от енергия, имаше сили да изкачи Мусала...и така и след захранването си.
Та така - явно е строго индивидуално.

# 26
  • София
  • Мнения: 6 361
След десетдневно гладуване на чай и плодове забременях. Много мой приятелки забременяват точно след диета. Аз съм твърдо ЗА Simple Smile

аз пък забременях докато правехме ремонт у дома.
горещо препоръчвам този метод на всички!  Wink

# 27
  • Мнения: 210
Ами ние отидохме при д-р Емилова на преглед само и за мое учудване точно тя каза,че не бива да се гладува при моите килограми, само лунната за пречистване да спазвам и всичко щяло да е наред ...

Но на мен пак ми дойде днес  #Cussing outи ми докривя нещо , ама какво да се прави няма отказване...

# 28
  • Мнения: 2 123
Вени, поне вече имаш по-ясна позиция по темата с гладуването. Нека ти се поразмине малко лелята и после спорт, секс  и... бебе/та! Peace

# 29
  • Мнения: 2 120
Ама стига с тия тинтири-минтири, Лунни и всякакви диети.
Ако се чувстваш по дебеличка и дискомфортно, пази нормален режим, три нормални хранения изобилстващи на зеленчуци и печено месо, солта и захарта в минимални количества, междинно един два плода, течности, сокове, почти без сладкиши. за 10 дни гаранция 4 килограма.
Ама другите дивотии ги зарежете.

Общи условия

Активация на акаунт