Серенити Бей - 2015г.

  • 95 529
  • 749
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 45
За 8 дни два пъти даваха сафрид и два пъти зарган, бяха пресни. Даваха и скумрия няколко пъти. Иначе бялата им риба много не ми хареса, ама имаше пък толкова други вкусни неща за ядене, че не е казано пък винаги да ядеш само риба. Аз ядох карфиол със сос бешамел, беше много вкусно. Много вкусни им бяха зеленчуците, особено морковите, запечения лук, тиквичките и патладжана. Невероятно крехко и вкусно приготвяха свинското и телешкото печено.

# 211
  • Мнения: 10 687
За 8 дни два пъти даваха сафрид и два пъти зарган, бяха пресни.

Сафридът пресен-пресен, колко да е пресен като излиза през пролетта (март-април) и през есента (септември)?  newsm78
Имаше доста храна, така е, но като вкусови качества малко неща аз лично мога да похваля.
Както и да е, спирам вече по темата   Stop

# 212
  • Мнения: 1 668
Има ли някой, който ще е в хотела в следващите дни. Ние заминаваме днес и ще се радвам да изпия едно кафе със съфорумка.

# 213
  • Мнения: 45
За 8 дни два пъти даваха сафрид и два пъти зарган, бяха пресни.

Сафридът пресен-пресен, колко да е пресен като излиза през пролетта (март-април) и през есента (септември)?  newsm78
Имаше доста храна, така е, но като вкусови качества малко неща аз лично мога да похваля.
Както и да е, спирам вече по темата   Stop
[/qu

Много капризни хора! Според мен всичко беше много вкусно! Човек като почне да има много претенции и накрая вече става супер каприз и почти нищо не одобрява. Аз като знам, че всичките ми приятели ходят на море или на бунгало или на квартира и или си готвят или ядат пици, сандвичи или пържени картофи с цаца, чак ми е неудобно да кажа какви вкусотии ядем.

# 214
  • Мнения: 45
За 8 дни два пъти даваха сафрид и два пъти зарган, бяха пресни.

Сафридът пресен-пресен, колко да е пресен като излиза през пролетта (март-април) и през есента (септември)?  newsm78
Имаше доста храна, така е, но като вкусови качества малко неща аз лично мога да похваля.
Както и да е, спирам вече по темата   Stop
[/qu

Много капризни хора! Според мен всичко беше много вкусно! Човек като почне да има много претенции и накрая вече става супер каприз и почти нищо не одобрява. Аз като знам, че всичките ми приятели ходят на море или на бунгало или на квартира и или си готвят или ядат пици, сандвичи или пържени картофи с цаца, чак ми е неудобно да кажа какви вкусотии ядем.
Аз си спомням много добре прехода към демокрация и как всеки ден в продължение на месеци сме яли макарони с олио и без сирене и съм си запомнила урока, че е грехота човек да не бъде благодарен и да е толкова капризен

# 215
  • софия
  • Мнения: 2 913
Daceto, и аз мисля като теб.Аз съм много капризна, много неща не ям , но в Серенити винаги съм намирала нещо за моя вкус.И затова почиваме там за пета година. Peace

# 216
  • Мнения: 10 687
Дами, аз също съм живяла в това време и също помня някои неща. Помня и Лукановата зима, и опашките, и глада. Човек знае и две, и двеста. След като съм избрала за втори път този хотел за почивка, значи съм останала доволна първия път. Тук споделям личното си мнение от тазгодишната почивка и едва ли определенията ви за мен като някакъв вид "каприз" са подходящи.
Всеки човек има право на мнение и моля да се уважаваме.
За протокола (и с това наистина приключвам по темата): трети път в Серенити едва ли ще има.
Хубав ден на всички и повече усмивки  Grinning

# 217
  • велико търново
  • Мнения: 585
Fatalina, струва си да рискуваш. Peace
След 2  поредни г. в Казабланка без забележки -.не мисля, че ще избера този,но ще видим до края на актив. сезон как ще вървят  коментарите.

Миналата гонина август месец нямаше топла вода в банята ,маси те в ресторанта не стигат ,шезлонгите е за тях направо се бият за скъсаните им чадъри .Спирам с х-л Казабланка ,че единствено студиото на последният етаж с изглед в далечината беше към морето и огромната локва кал образувала се м/у хотелите .



ooooh!
 rotfImbo
Явно и аз съм почивала в някакъв друг  хотел и не съм разбрала! Няма да се включвам, за да не се дразните толкова.
И да се държиш за главата и се се смееш по гръб темата не е за Казабланка ,а за друг хотел.Споделих преживяванията на мой то семейство през август 15г. .Направих резервация с мениджъра на х-ла в пик сезона август защото по негови думи имало много откази от резервации.Платих на рецепцията при настаняване то по часовник след 14.00ч. .За Румънци може и по рано.

# 218
  • София
  • Мнения: 2 296
Скрит текст:
Fatalina, струва си да рискуваш. Peace
След 2  поредни г. в Казабланка без забележки -.не мисля, че ще избера този,но ще видим до края на актив. сезон как ще вървят  коментарите.

Миналата гонина август месец нямаше топла вода в банята ,маси те в ресторанта не стигат ,шезлонгите е за тях направо се бият за скъсаните им чадъри .Спирам с х-л Казабланка ,че единствено студиото на последният етаж с изглед в далечината беше към морето и огромната локва кал образувала се м/у хотелите .



ooooh!
 rotfImbo
Явно и аз съм почивала в някакъв друг  хотел и не съм разбрала! Няма да се включвам, за да не се дразните толкова.
И да се държиш за главата и се се смееш по гръб темата не е за Казабланка ,а за друг хотел.Споделих преживяванията на мой то семейство през август 15г. .Направих резервация с мениджъра на х-ла в пик сезона август защото по негови думи имало много откази от резервации.Платих на рецепцията при настаняване то по часовник след 14.00ч. .За Румънци може и по рано.
Ти си единствената мрънкаща от Казабланка, докато негативните мнения за Серенити преобладават... така че и аз се нареждам до нея, хваната за главата.  Laughing

# 219
  • Мнения: 3 386
Момичета, моля ви, нека запазим добрия тон и правото свободно да кажем какво мислим за всеки хотел, без да се нападаме и вживяваме като адвокати на избрания от нас!  Peace

# 220
  • Мнения: 45
Дами, аз също съм живяла в това време и също помня някои неща. Помня и Лукановата зима, и опашките, и глада. Човек знае и две, и двеста. След като съм избрала за втори път този хотел за почивка, значи съм останала доволна първия път. Тук споделям личното си мнение от тазгодишната почивка и едва ли определенията ви за мен като някакъв вид "каприз" са подходящи.
Всеки човек има право на мнение и моля да се уважаваме.
За протокола (и с това наистина приключвам по темата): трети път в Серенити едва ли ще има.
Хубав ден на всички и повече усмивки  Grinning

Извинявай, не съм искала да те обидя, просто според мен си беше много хубаво и пак бих отишла. Вероятно има и по-хубави места, но те ще са доста по-скъпи. мисля, че полученото напълно оправдава заплатеното. Ако тръгна да търся кусури, все някой ще намеря, но аз съм по-скоро позитивен човек и обичам да се радвам на живота. Иначе животът ти преминава в недоволство и неодобрение и от това не ставаш по-щастлив, а по-нещастен. А моите деца са във възторг и дъщеря ми, която е на 13г. и вече има някакъв опит в ол инклузивите казва, че иска само там да ходим.  Тя е ходила в Казабланка и казва, че в Серенити по й харесва. Според мен са горе-долу на едно ниво, има някои разлики, но анимацията в Серенити е по-добра.

# 221
  • Мнения: 45
Скрит текст:
Fatalina, струва си да рискуваш. Peace
След 2  поредни г. в Казабланка без забележки -.не мисля, че ще избера този,но ще видим до края на актив. сезон как ще вървят  коментарите.

Миналата гонина август месец нямаше топла вода в банята ,маси те в ресторанта не стигат ,шезлонгите е за тях направо се бият за скъсаните им чадъри .Спирам с х-л Казабланка ,че единствено студиото на последният етаж с изглед в далечината беше към морето и огромната локва кал образувала се м/у хотелите .



ooooh!
 rotfImbo
Явно и аз съм почивала в някакъв друг  хотел и не съм разбрала! Няма да се включвам, за да не се дразните толкова.
И да се държиш за главата и се се смееш по гръб темата не е за Казабланка ,а за друг хотел.Споделих преживяванията на мой то семейство през август 15г. .Направих резервация с мениджъра на х-ла в пик сезона август защото по негови думи имало много откази от резервации.Платих на рецепцията при настаняване то по часовник след 14.00ч. .За Румънци може и по рано.
Ти си единствената мрънкаща от Казабланка, докато негативните мнения за Серенити преобладават... така че и аз се нареждам до нея, хваната за главата.  Laughing

Аз мисля, че нивото на Серенити е по-добро от Казабланка, дори и басейните са по-хубави, но няма да упорствам за да не кажете,че се превръщам в адвокат. Според мен трябва да се радваме, че може да отидем на ол инклузив и то добър такъв, защото съм виждала и много лоши и защото знам какво стискане е като не си ол. Последното става за хора, които имат много пари.

# 222
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Така е.Да отидеш на море е за хора с много пари, защото отиват много повече от това, което ще платиш за ол инклузив.Но за съжаление много, много семейства не могат да си позволят дори и ол инклузив система.Имам познати, които отиват за по 3,4 нощувки, защото не могат да си позволят за повече, намират най-евтината квартира, карат на домати, кренвирш и хляб.Това не е почивка, това е мъчение.

Интересно ми е дали някой от управата на хотела следи отзивите в бгмама?!  Grinning Какво мислите?

# 223
  • Мнения: 1 292
Предните години мениджъра на хотела следеше редовно това, което се пише във форума за хотела.Имаше случай на мама, която се беше оплакала за нещо на страниците, а няколко дена след това учудено сподели ,че са взели мерки по проблема, който е споделила.Скоро не е писал.

# 224
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Мисля, че се сещам за това.

Общи условия

Активация на акаунт