Серенити Бей - 2015г.

  • 95 550
  • 749
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 45
Ееех, досега бях чела само положителни отзиви за този хотел. Мин.г. бяхме в Саут бийч и не бяхме много доволн. Храната обаче май навсякъде е една и съща, дори в хубавите ОИ, плажа обаче не е бил с камъни, учудвам се,че само на няколко метра пО към Серенити е с камъни. Това за мърсотията и вируса хич не ми харесва... newsm78 Днес са ми потвърдили резервацията, още не съм я платила...какво ще ме посъветвате?
Не се колебай, отивайте, ние си изкарахме страхотно, като се махне вируса в последния ден и морето, ама повече се къпехме в басейните. И в морето сме се къпали, разбира се, ама аз може би защото съм малко страхлива и ми е по-спокойно да плувам в басейна, отколкото в морето. Иначе обичам да се разхождам по брега. А храната беше много вкусна и много прясна. Не мисля, че вирусът има нещо общо с нея, а по-скоро с това, че има голямо струпване на много хора и много деца на едно място и така се разпространява. А аниматорите са страхотни. Не ми се прибираше. Ако сега ми кажат пак да тръгна, няма да се колебая.

# 196
  • Мнения: X
Благодаря ви, момичета за побутването. Да, замислих се, че навсякъде вирусите са си налице...Не съм се замисляла дали е по- безопасно на квартира. Много ме влече анимацията, защото ги чувахме мин.год. от съседния Саут Бийч. Също ми допада, че е много близо до плажа, но като чета все повече кофти отзиви се зачудих...
А резервацията ни е през Съни Турс, имаше оферта Ласт Минит. Не знам дали има още места, но ми звъннаха вчера да ме питат ап. парк или към плажа предпочитам.

# 197
  • Мнения: 6 301
Никога не ми е минавало през ума, че при ОИ е с по-голям шанс да хванеш ентеровирус, отколкото на квартира  Rolling Eyes
Стана ми любопитно.... Защо мислиш така?

Защото много народ опипва хляба, плодовете...много ръце пипат  лъжицата  за манджи и за сладоледа..поне това е моето мнение.

# 198
  • Мнения: 9 449
Никога не ми е минавало през ума, че при ОИ е с по-голям шанс да хванеш ентеровирус, отколкото на квартира  Rolling Eyes
Стана ми любопитно.... Защо мислиш така?

Веднага отговарям на въпроса ти с пример. В ресторанта, сипвайки си храна, замисляла ли си се, че лъжицата е опипана от още поне 200 човека и то не в сезона. Знаеш ли кой здрав, кой болен?  Crazy
 Естествено има още куп начини да хванеш някой вирус, но това е основна потенциална опасност.
Ая, писали сме по едно и също време Hug

Последна редакция: нд, 28 юни 2015, 19:47 от Кристал

# 199
  • Мнения: X
Да, имате право...просто не се бях замисляла.
Ще се опитам да взема мерки все пак, нещо антибактериално за почистване...Пък, каквото стане...дано нямаме драматични емоции.
А иначе ето тук е офертата:
http://www.visit.bg/oferti-pochivki/last-minute-biych-klub-seren … -bey-carevo-21251

# 200
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 730
тази година храната ни харесва повече.  Анимацията си е хубава, децата се забавляват. Главно заради тях повторихме хотела. Борбата за шезлонги не е голяма:),  миналата година беше ужас.

# 201
  • В.Търново
  • Мнения: 6 689
Тази година никак не върви темата.Почиващите ли са по-малко от други години или вече няма такъв интерес към хотела?С нещо ново има ли какво да се похвали потела тази година?

# 202
  • София
  • Мнения: 672
Хайде да се включа от мястото на събитието, както се казва.  Simple Smile

Почиваме за трета поредна година тук. Тази година отчитам като плюсове следното: по-добра храна и доста по-малко камъни в морето. Даже на места почти липсват. Прави ми впечатление в сравнение с минали години по малкото почиващи скандинавци и германци, за сметка на поляци, както и мноооого малко румънци. Съответно не е толкова трудно откриването на шезлонги на басейна. На плажа никога досега не сме имали проблеми.

Друго всичко си е на предишното добро ниво- анимация, чистота, любезен и отзивчив персонал.

Май и догодина ще почиваме тук!  Wink

# 203
  • Мнения: 6 305
Хайде да се включа от мястото на събитието, както се казва.  Simple Smile

Почиваме за трета поредна година тук. Тази година отчитам като плюсове следното: по-добра храна и доста по-малко камъни в морето. Даже на места почти липсват. Прави ми впечатление в сравнение с минали години по малкото почиващи скандинавци и германци, за сметка на поляци, както и мноооого малко румънци. Съответно не е толкова трудно откриването на шезлонги на басейна. На плажа никога досега не сме имали проблеми.

Друго всичко си е на предишното добро ниво- анимация, чистота, любезен и отзивчив персонал.

Май и догодина ще почиваме тук!  Wink
Следя мненията за хотела от няколко години и до това лято бях останала с добро впечатление,дори се бях замислила евентуално септември или догодина да го пробвам.От налото на този сезон, на базата на мненията тук имам усещането, че има доста негативи. Странното е, че сякаш всяка от вас е била в различни хотели и на различен плаж.За пример: плажа има много камъни; плажа няма камъни; за първи път виждам толкова много кам ни и на плажа и в морето!Храната тази година е мно по-зле от предходната година, дори няма миди;храната не е много добра и  по-бедна на риба и  плодове; храната тази година е  по-хубава от миналата година.Студена е водата в басейна;не студена...Ясно е,че всеки има различен вкус,различно усещане,но чак такива противоречиви мнения!Изглежда,че няма да рискувам.

# 204
  • софия
  • Мнения: 2 915
Fatalina, струва си да рискуваш. Peace

# 205
  • Мнения: 6 305
Fatalina, струва си да рискуваш. Peace
След 2  поредни г. в Казабланка без забележки -.не мисля, че ще избера този,но ще видим до края на актив. сезон как ще вървят  коментарите.




# 206
  • Мнения: 45
Хайде да се включа от мястото на събитието, както се казва.  Simple Smile

Почиваме за трета поредна година тук. Тази година отчитам като плюсове следното: по-добра храна и доста по-малко камъни в морето. Даже на места почти липсват. Прави ми впечатление в сравнение с минали години по малкото почиващи скандинавци и германци, за сметка на поляци, както и мноооого малко румънци. Съответно не е толкова трудно откриването на шезлонги на басейна. На плажа никога досега не сме имали проблеми.
Друго всичко си е на предишното добро ниво- анимация, чистота, любезен и отзивчив персонал.

Май и догодина ще почиваме тук!  Wink


Когато аз и моето семейство почивахме, от 16-ти до 24-ти юни, имаше много камъни. Като се върнахме, Съни Турс ми поискаха да им напиша отзиви и аз написах. Написах им, че от всичко ме доволни, освен от плажа, защото е мръсен и има много камъни. Може да са ги почистили, хи-хи. Иначе всичко друго беше на много добро ниво - храната прясна и разнообразна, , шезлонги се намираха лесно, понякога само на първа линия по-трудно се намираха, басейните не бяха студени, дори бяха пренаселени на моменти. Пак бих отишла.
Хайде да се включа от мястото на събитието, както се казва.  Simple Smile

Почиваме за трета поредна година тук. Тази година отчитам като плюсове следното: по-добра храна и доста по-малко камъни в морето. Даже на места почти липсват. Прави ми впечатление в сравнение с минали години по малкото почиващи скандинавци и германци, за сметка на поляци, както и мноооого малко румънци. Съответно не е толкова трудно откриването на шезлонги на басейна. На плажа никога досега не сме имали проблеми.

Друго всичко си е на предишното добро ниво- анимация, чистота, любезен и отзивчив персонал.

Май и догодина ще почиваме тук!  Wink
Следя мненията за хотела от няколко години и до това лято бях останала с добро впечатление,дори се бях замислила евентуално септември или догодина да го пробвам.От налото на този сезон, на базата на мненията тук имам усещането, че има доста негативи. Странното е, че сякаш всяка от вас е била в различни хотели и на различен плаж.За пример: плажа има много камъни; плажа няма камъни; за първи път виждам толкова много кам ни и на плажа и в морето!Храната тази година е мно по-зле от предходната година, дори няма миди;храната не е много добра и  по-бедна на риба и  плодове; храната тази година е  по-хубава от миналата година.Студена е водата в басейна;не студена...Ясно е,че всеки има различен вкус,различно усещане,но чак такива противоречиви мнения!Изглежда,че няма да рискувам.
Следя мненията за хотела от няколко години и до това лято бях останала с добро впечатление,дори се бях замислила евентуално септември или догодина да го пробвам.От налото на този сезон, на базата на мненията тук имам усещането, че има доста негативи. Странното е, че сякаш всяка от вас е била в различни хотели и на различен плаж.За пример: плажа има много камъни; плажа няма камъни; за първи път виждам толкова много кам ни и на плажа и в морето!Храната тази година е мно по-зле от предходната година, дори няма миди;храната не е много добра и  по-бедна на риба и  плодове; храната тази година е  по-хубава от миналата година.Студена е водата в басейна;не студена...Ясно е,че всеки има различен вкус,различно усещане,но чак такива противоречиви мнения!Изглежда,че няма да рискувам.

# 207
  • Мнения: 282
Към почивалите вече в хотела: Предлагат ли хавлии за плажа срещу депозит? newsm78

# 208
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 730
да, 20 лв е депозита.
и риба има, и миди има Simple Smile

# 209
  • Мнения: 10 698
Без да искам да звуча като някакъв хейтър, но специално за рибата - нито един път по време на нашия престой не предложиха прясна риба. Веднъж попитах за едни панирани филета дали там ги приготвят, отговориха ми, че е полуфабрикат.
Към мидите нямах забележки, но ги сервираха един-единствен път.

Другото, което много ме беше подразнило беше карфиолът с маргарин  Sick
Поне да бяха написали, че е с маргарин.

Ако направя сравнение между тази година и 2013г., когато пак бяхме в Серенити, тогава нещата с храната бяха по-добри.

Общи условия

Активация на акаунт