Серенити Бей - 2015г.

  • 95 556
  • 749
  •   1
Отговори
# 180
  • Пловдив
  • Мнения: 180
http://www.prikachi.com/images.php?images/302/8192302c.jpg
Това са "прословутите камъни" ! И това само на брега , навътре бяха доста повече и доста по-големи !

# 181
  • Мнения: 10 712
Ъхъм, това са "камъните"   Mr. Green има и щипалки, както споменах, които обаче не щипят  Thinking
Като минуси за момента отбелязвам лошата WiFi мрежа и от храната месото - винаги е алангле и не ми е особено вкусно  Rolling Eyes преди две години месото беше ОК (аз съм чувствителна на тази тема и винаги обръщам специално внимание на месото и как е приготвено. Тази година всеки ден се предлага телешко със гъбен сос , риба скумрия, недоопечени кюфтета или биренки и пилешко (само 1 път) и пържоли 1 път. Миди също имаше само един път от събота насам, което отчитам като минус. Салатите са ОК . Редовно има зеленчукови запеканки, тази вечер и гръцка мусака, пици, и т.н.
Като цяло храната тази година е по-кофти от тази през 2013г.

Последна редакция: ср, 24 юни 2015, 21:05 от Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Миж Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

# 182
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
Ъхъм, това са "камъните"   Mr. Green има и щипалки, както споменах, които обаче не щипят  Thinking
Като минуси за момента отбелязвам лошата WiFi мрежа и от храната месото - винаги е алангле и не ми е особено вкусно  Rolling Eyes преди две години месото беше ОК (аз съм чувствителна на тази тема и винаги обръщам специално внимание на месото и как е приготвено. Тази година всеки ден се предлага телешко със гъбен сос , риба скумрия, недоопечени кюфтета или биренки и пилешко (само 1 път) и пържоли 1 път. Миди също имаше само един път от събота насам, което отчитам като минус. Салатите са ОК . Редовно има зеленчукови запеканки, тази вечер и гръцка мусака, пици, и т.н.
Като цяло храната тази година е по-кофти от тази през 2013г.
А аз не бях много впечатлена от храната през 2013г...да видим тази как ще е ....Simple Smile) През 2013г и ние за една седмица видяхме само веднъж миди.Наистина с месото нямаше проблем, но с това алангле ще има тази година.
Снимката с камъните не ме радва въобще.

# 183
  • София
  • Мнения: 2 296
Аз през 2014 също не бях очарована от храната, качеството ѝ и разнообразието...
За нас миди изобщо нямаше, само джанки.  Mr. Green

# 184
  • Мнения: 45
Здравейте!И ние чакаме почивката си в Серенити и исках да попитам дали някой знае каква е марката наливна бира,която се предлага тази година?Мъжът ми много го вълнува този въпрос...  newsm78  bouquet
Пиринско.

# 185
  • Мнения: 45
Здравейте, да се включа и аз. Ние се върнахме вчера. Изкарахме отлично. Но моето дете, малкото също се разболя от този ентеровирус последния ден. Добре че  му мина за ден и половина. Според мен морето не е особено приятно, наистина. Особено последният ден беше много мръсно - много водорасли, щипалки, които щипят гадно и мнооого боклуци. Отделно че има камъни, но това е по-малкия проблем пред хартийките, торбичките и чашките, които плуват, освен това има и много клечки. Ние предпочитахме басейна, и без друго се включвахме в игрите активно. Аниматорите са супер! Храната също беше много вкусна. Според мен пък точно месото го правеха невероятно вкусно. Особено телешкото печено и свинското - просто мозък. Имам леки забележки към десертите, но пък сладкото не е най-важното, тъй че се преживява. Супите също бяха върха. Миди наистина даваха само веднъж, но аз пък досега в друг хотел въобще не съм виждала. Закуските сутрин бяха много вкусни. В стаите е много чисто, незнам защо често четох преди, че не почиствали добре, това не е вярно, всеки ден се чисти, само дето сапунчета и шампоанчета не се зареждат, това е минус. Когато имам време може да кача снимки.

# 186
  • Sofia
  • Мнения: 9 743
И аз бях питала дали изобщо има пречиствателна станция в Царево, защото моето впечатление от миналата година също е за мръсно море с плуващи боклуци.
Не знам защо е толкова хвален този плаж  Rolling Eyes

# 187
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
За чистотата...може би разликата се получава от това, че всяка камериерка си има район и едни си вършат работата по- добре, други не толкова.През 2013г. също имаше много сухи клечки и боклуци по плажа, камъните също.Все се надявах да е по- добре този сезон, но явно не се набляга на плажа, а на хотела и басейните.Всъщност кой се грижи за плажа?

# 188
  • София
  • Мнения: 2 296
Аз пък не знам да се зареждат мини шампоани и душгелове ежедневно, освен в 5* хотели... едва ли може да е минус на серенити.

# 189
  • Мнения: 187
Тези камъни по цялото протежение на плажа ли са или само отстрани до скалите?

# 190
  • Мнения: 10 712
За  камъните - в момента сме на малкия плаж на Василико. Хората тук са си решили проблема с камъните като през около 5 метра са поставили наредени един до друг десетина чувала с камъни по които е много удобно да се ходи, плоски са и не убиват изобщо като се стъпва върху тях.Свършват там където почва пясъка - на около три метра от брега  Simple Smile
Чудно ми е защо на плажа на Сирените не са се сетили да го направят

# 191
  • Мнения: 45
има камъни;
на повечето места зареждат сапунчета, например Казабланка - Обзор, в Св. Константин и Елена също, в Синеморец - един апартхотел, и в Банско
не че е такава болка за умиране, но понеже мислехме че ще дават не си взехме и накрая си купихме сапун, ама колко дни подред забравяхме за него и се сещах ме чак в банята

# 192
  • Мнения: X
Ееех, досега бях чела само положителни отзиви за този хотел. Мин.г. бяхме в Саут бийч и не бяхме много доволн. Храната обаче май навсякъде е една и съща, дори в хубавите ОИ, плажа обаче не е бил с камъни, учудвам се,че само на няколко метра пО към Серенити е с камъни. Това за мърсотията и вируса хич не ми харесва... newsm78 Днес са ми потвърдили резервацията, още не съм я платила...какво ще ме посъветвате?

# 193
  • Мнения: 9 455
Ееех, досега бях чела само положителни отзиви за този хотел. Мин.г. бяхме в Саут бийч и не бяхме много доволн. Храната обаче май навсякъде е една и съща, дори в хубавите ОИ, плажа обаче не е бил с камъни, учудвам се,че само на няколко метра пО към Серенити е с камъни. Това за мърсотията и вируса хич не ми харесва... newsm78 Днес са ми потвърдили резервацията, още не съм я платила...какво ще ме посъветвате?

Дали ще си в Серенити Бей, на Златни пясъци, Албена и пр. не си застрахована, че няма да те хване ентеровирус. Да, факт е, че ОИ шансовете да се разболееш е много по-голям, отколкото, ако си някъде на квартира.  
Няма как да те посъветваме какво да правиш, всеки има различен вкус и различни критерии.
Би ли споделила за кой период ти потвърдиха резервацията, колко човека сте и за какви пари?
Питам, защото на мен ми казаха, че до 12.09 нямат свободни места.

# 194
  • Мнения: 3 020
Никога не ми е минавало през ума, че при ОИ е с по-голям шанс да хванеш ентеровирус, отколкото на квартира  Rolling Eyes
Стана ми любопитно.... Защо мислиш така?

Общи условия

Активация на акаунт