Модни консултации - 12

  • 66 495
  • 765
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 338


Добре дошли в новата ни 12 - та, зимна тема

За какво си говорим тук,
как и с какво сме си полезни -
моля, вижте в скрития текст...

Скрит текст:
Колко пъти сте имали нужда от това някой да ви каже дали дадена дреха ви стои добре и да нямате подходящата приятелка на разположение, за да ви помогне с отгoвора?

Или колко пъти сте си купували щура дреха или аксесоар, ей така за спорта, от моментна еуфория, защото някой ви е вбесил и искате да си оправите настроението - неща, които после се чудите защо сте купили и само събират прах из гардеробите ... ?

Аз до ден днешен имам дрехи, които само съм купила и никога не съм обличала ... все не им намирам повод и място ...

Видях подобна "услуга" в една женска страница, та се замислих защо да не си заформим подобна тема, където вместо един "специалист" да дава идеи, всеки, който има мнение по въпроса да се включи и така, този, който търси помощ какво да облече и кое с кое да съчетае, да получи максимално много различни предложения, от които да отсее подходящите за себе си.

И НЕ, НЕ съм моден консултант, нито специалист, може би ми е нещо като хоби, затова в повечето случаи имам какво да кажа по въпроса (абсолютно личен поглед над нещата, в никакъв случай не съм мерило за каквото и да е!!!) ... и ДА, в интернет има много информация, но съм сигурна, че не всеки път всеки има време и знае къде и как да търси, а и друго си е някой лично да ти помогне.

Качвайте изображения, за да е нагледно и да може да се реагира по-лесно - само с описание - "имам една лилава блузка..." малко трудно става, предвид нюансите на лилаво, които съществуват  Wink Едва ли има някой с гадателски способности, който да предвиди на вашето тяло кое би стояло най-добре или да знае кои цветове харесвате, ако държите да НЕ ви бъдат давани идеи например за черни дрехи, уточнете и това в питането си - общо взето: колкото повече информация има в питането, толкова по-подробни ще са и отговорите Peace
Най-важното: Идеята НЕ е да си натрапваме мненията или да се критикуваме и оборваме кое "става" и кое "не става" - всеки има различен вкус и той тряба да бъде уважаван Peace !!! Дори някой тук да е специалист стилист, това няма как да ни накара да харесваме предложенията му - както отваряте едно списание и виждате вътре разни вдъхновяващи идеи (които, разбира се, е крайно невъзможно да бъдат съобразени индивидуално с всяка една жена, която ги чете), така и тук - за всяко запитване, останалите ще предлагаме своите общи/лични виждания за нещата, а този, който търси помощ сам за себе си отсява каквото най-много му допада.

Молба към всички, които влизат тук за съвет и идеи: Моля, ако имате възможност, елате и пуснете по някоя снимка след даденото събитие или случай, да се порадваме и видим какво сте избрали и как сте съчетали накрая нещата, особено ако сме успели да допринесем за хубавия краен резултат.  Praynig bouquet

НОВО
Ако търсите дадена дреха или друго модно съкровище, попитайте в темата
Шопинг консултации

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Моля, нека си спестим : "записче", "цоп", "троп", "хоп", "и аз тук" - благодарностите, букетчета, усмивки и целувки и всички техни производни ... - ако няма с какво да се включите, а искате да следите темата, използвайте бутона (точно до бутона , когато започвате нов коментар), така няма да изтървете нищо и ще получавате винаги известия при нов отговор Hug  bouquet

Последна редакция: нд, 25 яну 2015, 21:10 от Moringa

# 1
  • Мнения: 9 197
  bouquet

пренасям за зеленото питането
момието в ляво е мисля със зелено кожено яке като твоят зелено пуловер
та отгоре е съяетан с друг зелен

# 2
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Супер, радвам се че откриха такава тема.Много съм зле със съчетанията и ще ми е много полезно. Въпросът ми е с какви обувки се съчетава най-добре дългата пола или рокля? За зимен вариант и не само.Токовете не са много удобни, особено с дълги поли или рокли-веднъж така скъсах една пола, закача се на тънко токче и ми се струва, че това не е най-подходящата обувка.Говоря за поли и рокли около глезена.
Ето такава пола например:

http://evizabg.com/index.php?route=product/product&path=255_ … p;product_id=1831

# 3
  • Мнения: 866
Много изписано, не мога да изчета всичко:) За пуловера и светлия панталон - на мен шалът и пуловерът не са ми толкова несъвместими, но светлия панталон с черни високи бутуши - да. Аз си го представям с кафяви боти на дебел ток - примерно:
Скрит текст:

Лу, наистина е голям зор да намери човек хубав дебел пуловер. На мен на картинка много ми харесват на голо по такива чорапи
Скрит текст:
.
Облека ли се с дебел пуловер и дънки се чувствам тромава като мече:)

За забрадките всяко лято се изкушавам от тази визия
Скрит текст:
, но нямам кабриолет:)))

Скрит текст:
Аз съм булката:)

# 4
  • Мнения: 866
Лунно момиче, за дългата зимна пола - челси боти? Аз имам само една, която пък нося с подобни:
Скрит текст:

Но като цяло не ми е удобна дреха за мокро и кално време:)

# 5
  • Мнения: 1 024
Дългите поли харесвам с равни обувки, изключвам официалните поводи. Освен показаните е хубаво и с кубинки, и с байкър боти, и любимото ми - с кецове. Много зависи от останалата част на облеклото.

Strept, този начин на носене на шала и на мен много ми харесва. Слагала съм го така един-два пъти с едни ретро очила на мама, точно като от снимката. Те просто са създадени един за друг точно в тази комбинация. Осмели се лятото, току виж някой решил, че само кабриото ти липсва.😉

# 6
  • Мнения: X
И аз като Kalitea харесвам дългите поли по същия начин със същите обувки и сякаш най много ми харесват с кецове.Разбира се страшно много зависи и от самата пола Simple Smile
strept невероятна булка си била Simple Smile .За фигурата няма да коментирам.Всичко ти е както трябва да ти е Simple Smile .
И по въпроса с питането за зеленото според мен не е проблем да се съчетаят два различни нюанса на зеленото.Лично на мен ми хареса много на снимка как стои Simple Smile .Като също би стояло и с черен пуловер добре Simple Smile

# 7
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Благодаря ви ! Не беше ми хрумвало да съчетая полата с такъв тип обувки. Явно това ми е било голямото заблуждение, че щом е пола трябва да е с обувка с ток. Аз обичам да нося дълги рокли и поли и може би ще пробвам топлото време и с балеринки как ще върви. newsm78 Изобщо ми е винаги голям проблем с какво да съчетавам различните видове поли и рокли.Много бях доволна например от съчетанието на разкроени поли около и под коляното, с обувки с ретро дебел ток.

# 8
  • FRANCE
  • Мнения: 2 230
Здравейте. Много ме изкушават дълги рокли, но какъв модел би отивал на дребосък 156-7 newsm78 Ако някой има идея ще съм му много благодарна  bouquet

# 9
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Здравейте. Много ме изкушават дълги рокли, но какъв модел би отивал на дребосък 156-7 newsm78 Ако някой има идея ще съм му много благодарна  bouquet
Не искам да те отчайвам, но дългите рокли като цяло отиват на високи жени, но предполагам има и модели, които ще подхождат и за твоя ръст. Може би е важно да уточниш в ежедневен или официален вариант ги търсиш?

# 10
  • FRANCE
  • Мнения: 2 230
Не се отчайвам подозирам си го  Embarassed Нещо по скоро ежедневно. И така и така питам тези обувчитци http://www.minelli.fr/soldes/soldes-chaussures-femme/boots-motar … e-1#article=27351 биха ли утивали за моите 40г Embarassed За носене с дънки и спортни дрешки. Хвърлила съм и око (и спирам да поръчвам от тук че ще ме изгонят от вкъщи)

# 11
  • Мнения: X
Аз имам няколко модела дълги рокли на ръст 156 и дори оптически изглеждам по висока Simple SmileХаресвам се много с тях Simple Smile .
Като модел е тази.Само ,че цветово е друга Simple Smile
http://kupih-si.com/DresDRLCD4C1AL1

# 12
  • FRANCE
  • Мнения: 2 230
Благодаря за споделното  bouquet

# 13
  • Мнения: X
madame не виждам кака връзка имат годините с обувките за които питаш.Майка ми е почти на 60 и има подобен модел Simple Smile Носи ги с черен прав панталон и  с дънки Simple Smile

# 14
  • Варна
  • Мнения: 10 584
madame, купувай смело, много са хубави.

Общи условия

Активация на акаунт