Секса през бременността

  • 1 930
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 131
Ами имам известен проблем,който няма с кой да обсъдя...Бременна съм в края на 4-я месец и се чувствам някакви различно...което е нормално.Главоболие,чувствам се изморена почти винаги...Нямам вече и такова желание за интимните отношения.Нормално ли е?Някакси не изпитвам вече удоволствие...дали това не се дължи на бремеността,понеже постоянно ми е дискомфортно... Embarassed

# 1
  • Мнения: 618
 Crazy и по-зле ще става  Laughing

Бременността и емоциите и чувствата през нея са на периоди и при всяка жена е различно естествено.
Аз повръщах до 4тия месец и бях свалила 5 кг чувствах се мн секси  Mr. Green после дойде главоболието и изгубих желание за каквото и да е  ooooh! спрях да излизам а после дойдоха и безобразните киселините и други проблеми покрай бременноста както и забрана за секс и захар  Tired нали се сещаш как се депресирах. Сега чакам мъника предполагам секцио (налага се) корема ми пречи, ребрата ме болят адски и ставам по сто пъти нощем да пишкам, НО съм щастлива и нямам търпение да го видя.
За мен бременността не беше вълшебна емоция и прекрасен период  ooooh!, но за много майки е.

# 2
  • Мнения: 6 764
Има жени, при които желанието се увеличава, изпитват по-голямо удоволствие и т.н. При мен до към 5ти месец беше ок, след което усещах силна болка и прекратихме опитите. В 8ми и 9ти месец коремът ми беше толкова огромен, че не можех да се завъртя в леглото, какво остава за секс  Mr. Green Таза и ставите ми така се бяха разхлабили и ме болеше всичко. Чувствах се като старица. След раждането всичко си дойде на мястото Wink

# 3
  • Мнения: 17
Ами имам известен проблем,който няма с кой да обсъдя...Бременна съм в края на 4-я месец и се чувствам някакви различно...което е нормално.Главоболие,чувствам се изморена почти винаги...Нямам вече и такова желание за интимните отношения.Нормално ли е?Някакси не изпитвам вече удоволствие...дали това не се дължи на бремеността,понеже постоянно ми е дискомфортно... Embarassed

Здравей, аз съм в края на 7ми месец. До средата на 6ти всичко беше ок- имах многооо енергия, почти не ми се виждаше коремчето, чувствах се многооо секси. Сега обаче нещата се промениха: болки ж ребрата, корема ми тежи, почти не мога да ям, защото ми става много тежко. Имам втвърдявания в корема, когато се изправя и ме налягат тревожност и депресия. Предполагам, че са хормони и всичко е временно. Не е задължително да си щастлива и да се чувстваш страхотно! Всеки го изживява индивидуално. Мисли, че е въпрос на време, всеки момент е различен - утре може да събудиш със съвсем друго настроение и усещане. И не забравяй да мислиш за сладкото бебче, което ще си имаш!

# 4
  • Мнения: 131
благодаря ви за отговорите,успокоих се...Корема ми вече изпъкна доста,а и също изпитвам болки.Така съм вече от около месец.А и нямам много енергия,бързо се измарям.Първа бременност ми е,и засега не ми е много леко.Чувствам се и доста подтисната,постоянно мисля за бременността и раждането и се надявам всичко да мине добре.Общо взето доста натоварена психика имам и тревожността не ме напуска Confused Sad

# 5
  • Мнения: 4
Нормално е да си притеснена. Аз с първата бременост мислех, че ще откача от тревоги. Като забременях за втори път бях сигурна, че ще съм много по-спокойна, понеже вече бях преживяла тези неща веднъж. Е...... нищо подобно....по-притеснена съм, повече чета и повече се страхувам.....!  Относно секса...на мен пък желанието ми се увеличи, но имам забрана от лекаря  Blush

# 6
  • Мнения: 50
Ние с ММ правим доста често секс, доставя ми сега доста по-голямо удоволствие, но съм едва в 7 г.с., но оня ден една приятелка ме стресна, как така ще правим секс, можело да доведе до контракции и спонтанен аборт,толкова много ли не можем да изчакаме три месеца. Освен това продължава да свършва в мен. Прочетох,че няма никаква опасност за плода правенето на секс, не може дори мъжкият полов орган да стигне до него, и не може да се предизвикат контракции. Важното е да го искаш, ако ти е хубаво, защо да не го правите.Освен това съм чувала от мои приятелки,че роди ли се детето,за това най-малко време остава.
И аз постоянно мисля за бебето, за раждането, за всичко предстоящо, но не трябва толкова да се вглъбяваме в това, трябва да мислим положително, в момента гледам доста филми,за да се разтоварвам от тези мисли.

Общи условия

Активация на акаунт