Априлчето през февруари слушка, на топличко в коремчето се гушка! Тема 12

  • 23 470
  • 754
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 2 497
Обаче забелязвам, че в много семейства са нагъчкани рождените дни в някакъв период от време и вървят по няколко човека в комплект с една зодия.
Ние в нашата рода сме петима стрелци, а сега ще имаме и четири овнета. Sunglasses


ПП. Дано да устискаме де Praynig

Има нещо вярно Simple Smile Ние - броя и семейството на ММ, сме масово овни и телета. Бащите ни и на двамата са везни - един след друг. Аз, майка ми, сума ти братовчеди, дядо ми единия мир на праха му, овнета. Майка ми, зълва ми, мъжа ми, братовчедка ми - телета. Не знам какво общо има, но ми е много забавно като се сетя всеки път Simple Smile

Eee, ама вие как сте се събрали в Красно село! Завиждам ви Simple Smile На мен ми е като.. родно място, ще идвам и аз на срещи по градинките, като съм при нашите Stuck Out Tongue
Засега сме си в Младост и няма изгледи скоро да се местим обратно на юг, не че се оплаквам. Свикнах и ми е хубаво тук, така че издирвам местни майки. Мацето ми избяга  Crazy


Sunny, питаме се, разбира се Wink Няма значение натоварваш или не, нали сме едно семейство всички Wink
Късмет за апартамента!!!! Дано се получи Simple Smile

# 676
  • Мнения: 1 565
Аз също съм за Април на 8 с  еднояйчни близначки (момиченца ) от гр.Габрово  Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 677
  • Мнения: 29
Здравейте на всички Simple Smile Да се включа и аз по темата с болничните,на мен ми е издаван такъв от ЛКК със 6 дни закъснение.Тогава ми обясниха,че по закон имат право да върнат 7 дни назад от датата на издаване.Все пак питайте лекарите може всеки да има различна политика на работа Simple Smile

# 678
  • Мнения: 503
Ани Иванова_429091  welcome
Po3u с удоволствие ще те очакваме...

# 679
  • Мнения: 2 258
Момичета, кой ще пусне следващата тема? Като гледам как я изписваме...Още е рано, но остават още 4-5 страници. Аз после сигурно няма да мога, макар че ми се иска. Довечера съм на опера, после ще докладвам колко ритника съм отнесла  Mr. Green Mr. Green Има ли желаещи?

# 680
  • Мнения: 124
Здравейте и от мен ,връщам се тъкмо от преглед на ЖК и се оказа че спрямо ехограф съм 29г.с а спрямо цикъла ми 31сед, лекаря каза да не се притеснявам ,защото по принцип моя цикъл е доста  по дълъг ,вие как мислите ?Каза също да отида при него след 2 седмици за да види как се развиваме , и въппроса е дали трябва да се панирам ?

# 681
  • Мнения: 19
Ани Иванова_429091 welcome
И аз да се присъединя към неспящите, от 2 дена не мога да спя вечер. Снощи бебчо катопочна да ме рита направо имах чувството ,че иска да излиза през корема ми.
За храната и аз сега не ям много месо, наблягамна плодовете и на сладкото.

# 682
  • София
  • Мнения: 982
Засега сме си в Младост и няма изгледи скоро да се местим обратно на юг, не че се оплаквам. Свикнах и ми е хубаво тук, така че издирвам местни майки. Мацето ми избяга  Crazy
Рози аз съм в Младост, може да пием кафе някоя събота Simple Smile
И ние сме пъстри: аз съм дева, ММ водолей; Марин-Риби; сега бебока: Овен;

# 683
  • Мнения: 145
Здравейте и от мен ,връщам се тъкмо от преглед на ЖК и се оказа че спрямо ехограф съм 29г.с а спрямо цикъла ми 31сед, лекаря каза да не се притеснявам ,защото по принцип моя цикъл е доста  по дълъг ,вие как мислите ?Каза също да отида при него след 2 седмици за да види как се развиваме , и въппроса е дали трябва да се панирам ?

Не се панирай, всяко бебе се развива различно Simple Smile И моето е така, а при мен няма никакво съмнение за седмиците понеже съм инвитро. И първото ми детенце се роди мъничко Simple Smile И второто явно също ще е мъничко. Нека ти следят кръвотока към бебето, ако там всичко е наред няма какво да те притеснява. Според моят лекар всичко е наред въпреки, че бебто е мъничко, бях и на ФМ също казаха, че няма за какво да се притеснявам.

# 684
  • Мнения: 91
Ани Иванова_429091 добре дошла!

Ние нямаме много струпване на РД, само вуйна ми, братовчетка ми и бащ ми са в един месец - октомври и ММ и брат му в декември и свекърва ми с племеницата си
Ау ама то излезе че и ние имаме струпване на РД не се бях замисляла Simple Smile

# 685
  • Мнения: 164
Мерси f.k. Аз затова и питам...
metlichina - на 9-ти трябва да идеш при АГ-то, но за всеки случай, най-добре й се обади, за да ти потвърди.
Ама аз доколкото разбирам ти го е изписала заради това, че си бременна, а не защото ти имаш нужда  за твоите зъби.. Аз въпреки, че работя със зъболекари и част от тях ми препоръчаха да пия, аз реших да не го правя! Предпочитам да не се тъпча излишно с хапчета Simple Smile Най-добре си питай и АГ-то! 
И аз пак да попитам, че както сте се активизирали в писане май никой не ме отрази   Rolling Eyes  Каква козметка сте решили да ползвате за бебето?

# 686
  • Мнения: 124
Здравейте и от мен ,връщам се тъкмо от преглед на ЖК и се оказа че спрямо ехограф съм 29г.с а спрямо цикъла ми 31сед, лекаря каза да не се притеснявам ,защото по принцип моя цикъл е доста  по дълъг ,вие как мислите ?Каза също да отида при него след 2 седмици за да види как се развиваме , и въппроса е дали трябва да се панирам ?

Не се панирай, всяко бебе се развива различно Simple Smile И моето е така, а при мен няма никакво съмнение за седмиците понеже съм инвитро. И първото ми детенце се роди мъничко Simple Smile И второто явно също ще е мъничко. Нека ти следят кръвотока към бебето, ако там всичко е наред няма какво да те притеснява. Според моят лекар всичко е наред въпреки, че бебто е мъничко, бях и на ФМ също казаха, че няма за какво да се притеснявам.
    така ми обясни и лекаря че просто нямало да родя бебе 4кг а 2,800 да речем ,за момента бебето тежи 1,100 .Струва ли си да ходя на частни прегледи за да чуя второ мнение?

# 687
  • Мнения: 1 389
veryy_s и ние сме така и 100 пъти питах доки и тя все казва, че проблем няма! На ФМ казаха, че кръвоснабдяването и храненето на бебка са ок и няма никакъв повод за притеснение! При 3-ма лекари съм ходила напоследък и 3-мата казват, че всичко е наред и че повече от месец изоставане вече не е ок, но тук става въпрос за милиметри разлика! Heart Eyes

А иначе само на грамчета ли е по малко или и на другите показатели (главичка,бедро и т.н.)

# 688
  • Мнения: 165
Привет,

аз да се оплача, от днес имам нова екстра- хемороидче  Sick та някои има ли идея какво да го правя това чудо, за да не ме дразни,...не знам от къде и как се взе, но ей го на - хоп и дойде неканен в моето WC

Болничните на мен сега ми платиха този от средата на Декември до средата на Януари Whistling

# 689
  • Мнения: 285
С първото дети ползвах Бюбхен, нямам оплаквания.

ето нещо за струпванията на РД

Общи условия

Активация на акаунт