Априлчето през февруари слушка, на топличко в коремчето се гушка! Тема 12

  • 23 476
  • 754
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 91
Трудно Ви насмогвам, днес от сутринта чета в офиса и сега успях да наваксам от вчера, че снощи пак цяла вечер четох мнения за тъканните банки, да два утре и да решавам, че взе да ми писва!

За храната - имаше период в които ядях мандарини в несвяст сега не искам да ги погледна. Сега съм на фаза маслини, ще видим до кога. Много ми се ядът нездравословни храни - дюнер, пица, царевични пръчици, гледам да устисквам без тях, че са мега вредни.
За ЖК доволна съм - до сега 3 кръв и урина, на 19.02 пак. 1 микробиология, този месец пак, ехограф всеки път и не съм дала нито лев. Само на ФМ ходя другаде, защото в нашия хубав град нямаме такъв специалист.

За датите и преди съм казвала аз съм на 05.05, ММ е на 12.12, много се надявам шомпала да е на 04.04.
Vstoilova  това със рожденната дата на свекито ти  с какви чувства го казваш, да я зарадваш или да й прецакаш РД?  Имам приятелка която роди сина си на именния ден на мъжа си, а дъщерята е на РД му ден, хич не е прцакан чоека Grinning

Welinity, аз също много харесвам Контесата, а цената е без коментар. Само че не съм. Виждала на живо, а искам!
Смехорани, колегите ме гледат странно след като прочета постовете ти! Златна си- смеха е здраве!
Последно, за спането спя като пън, оня ден се шегивахме, че няма да чувам бебка когато плаче. Викам на ММ да не стане "жена, детето плаче!" "А кво, спи ми се!" Сигурно спя, защото ходя на работа и се измаря, от другата седмица като спра да ходя ще видим как ще е.


# 646
  • Пловдив
  • Мнения: 479
vstoilova моята ще има рожден ден, близък до термина, на който уж се бяхме заковали на 2-3 прегледна Tired то не бяха приказки, как ще е на нейната дата и ще може САМО ТЯ да се оправя с него  Joy и дрън дрън. После, като си дойдох до датата от цикъла, се почна, как имала да връща жест на една племенница и как трябвало на еди коя си дата да родя  doh и представи си и аз така си го помислих хахахахах smile3521

# 647
  • Мнения: 606
Кротка - Видях ги и двете на живо. Контесата беше във вариянта от кожи и ми хареса, защото наистина ще се почиства много по-лесно. Другата е пак някаква изкуствена материя като повечето колички. Ей тва е, че Контесата е по-тясна, особено като се сложи вътрешния кош, който се явява зимен. Абе, най-добре я виж на живо, ама аз снощи я сънувах. Така че, освен ако не се появи нещо друго, май ще е това. Не ми се иска да бързам с покупката преди раждането,че няма къде да я държа, но ще видим има още време, а аз не съм от търпеливите Simple Smile

На мен едната ми баба и баща ми са родени на 17.04, но ние до тогава трябва да сме се родили. Единствения шанс както много пъти съм казвала е датата на ММ - 25.03, той в началото се мръщеше, но взе да свиква с идеята Simple Smile

# 648
  • Мнения: 180
И аз съм априлско бебе . На 18 Април съм родена и винаги съм си мечтала за пролетно бебе Simple Smile

# 649
  • Мнения: 39
Хаха, маце, моят термин е 20.04, аз съм родена на 15.04
Grinning
А, не издържам да не споделя, дано не ми се разсърдят мамите де, но по-миналата седмица като ходихме цял ден по лекции и пицарии със Стела и pepito, установихме, че сме родени така:
15.04, 16.04, 17.04 и трите чакаме априлски бебенца.

ОВНЕШКО ЦАРСТВО!!!  Joy


Отвсякъде! Аз съм на 30ти Март с термин 29ти Март, а баща ми, бъдещият дядо, е на 31ви март Grinning
Майка ми и бащата на бебето са Октомври...горките :Р

# 650
  • Мнения: 1 391
KpoTka съвсем с добри чувства го казвам  Grinning

Но всъщност сериозно искам детето ми да си има своя дата!  Heart Eyes

# 651
  • Мнения: 289
Здравейте, момичета!
Чета, че обсъждате спането е и аз тази вечер се наспах ... Предишните дни бях много зле със киселините както и вчера цял ден, но вечерта не издържах и търчах до 00 за да си  Sick червата (извинете ме за израза) и съм спала като бебче  Whistling

За храната преди само мандарини ми бяха в главата , а сега ягоди и сладко... А първото нещо като отворя очи е да се ровя в хладилника и да плюскам  Whistling

А за датата на термин, нищо не ми говори, но моя голям племенник е роден на 9-ти Ноември както аз, а малкия ми племенник е роден на 3-ти .04  та може нещо пак двойно да стане или 27 Март датата на годишнината ни от както съм се преместила да живея при ММ  Heart Eyes Но мислим дата средна между двете, нали ще съм секцио.

Аз днес пак ще си почивам, нещо тея дни ме преболява корема ниско долу, но докито каза,че не е нищо и не са контракции - да не се притеснявам. Да си почивам повече и да пия но-шпа ако имам болки,но за сега само ще си полежавам.

# 652
  • София
  • Мнения: 5 884
Обаче забелязвам, че в много семейства са нагъчкани рождените дни в някакъв период от време и вървят по няколко човека в комплект с една зодия.
Ние в нашата рода сме петима стрелци, а сега ще имаме и четири овнета. Sunglasses


ПП. Дано да устискаме де Praynig

Последна редакция: чт, 05 фев 2015, 13:02 от Елица

# 653
  • София
  • Мнения: 11 779
Обаче забелязвам, че в много семейства са нагъчкани рождените дни в някакъв период от време и вървят по няколко човека в комплект с една зодия.
Ние в нашата рода сме петима стрелци, а сега ще имаме и четири овнета. Sunglasses


ПП. Дано да устискаме де Praynig

това е егаси хубавата комбинация, стрелците и овните се разбират най добре  Party

# 654
  • Мнения: 2 271
Еее, супер, аз съм стрелец. Не знаех, че си пасват с овните.

# 655
  • София
  • Мнения: 5 884
Понякога става твърде емоционално с нашите пожарникарски зодии, но да кажем, че по-скоро се разбираме. Crazy

# 656
  • София
  • Мнения: 289
Аз имам друго притеснение сега .... да не вземе бебка да се роди на рожденния ден на баткото - 01.04  Confused Е не че ще я върнем де, ама ми се иска да си има своя дата Simple Smile
Относно храната аз плюскам основно сладко  ooooh! Такова нещо никога не е било при мен Sad Аз попринцип не мога да живея без месо, а сега хич не ми е вкусно.....

# 657
  • Мнения: 234
Момичета, как сте? Вече 2ра тема не мога да наваксам с четенето, затова и не пиша. Трябва вече да си отделя половин ден, за да ви изчета  Shocked
Сега набързо да ви питам - скоро имаше дискусия за флуора. Та днес бях на зъболекар и зъболекарката ме посъветва да пия флуорни таблетки - по 2 на ден до края на бременността. Кажете си мнението за това и дали на вас някой ви е казал да пиете флуор? Аз понеже имам изследвания - ще питам и АГ-то за нейното мнение, но да се консултирам и с вас  Hug
От някоя от дискусиите по-назад за южните квартали - да си кажа, че края на март месец, живот и здраве, се местим да живеем в Красно село, така че и аз ще се присъединя към тумбата от районаа Simple Smile
Giada - и при мен точно към 8-10 вечерта става активен момъка Simple Smile

# 658
  • Пловдив
  • Мнения: 303
Здравейте да попитам имали някой на който болничният да е издаден януари и да е постъпил в системата на НОИ,защото моя е издаден преди 1 месец,и не излиза да е постъпил изобщо,а нали от там където е издаден ,и направо в НОИ постъпва,а го няма в системата.

# 659
  • София
  • Мнения: 11 779
Здравейте да попитам имали някой на който болничният да е издаден януари и да е постъпил в системата на НОИ,защото моя е издаден преди 1 месец,и не излиза да е постъпил изобщо,а нали от там където е издаден ,и направо в НОИ постъпва,а го няма в системата.

 не става автоматично, работодателя трябва да го занесе. нищо не се е променило. Питай на работа кога са го занесли

Общи условия

Активация на акаунт