Мамо, виж каква я свърших!...

  • 33 032
  • 256
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 9 534
Преди около месец отивам да го вземам от градина и госпожата ме привика.
Имали ново момиченце в групата, моя спял до нея. Легнали на обед и в един момент гледа госпожата- леглото му празно. Нашия се намърдал при Марийчето, гушнал я, завили се и ще спят. Преместили го на отдалечено легло, ама и майка му муня. Чудя се какво да кажа и се изцепих- Ами любовчия, като баща си. ooooh!

 Joy Joy Joy Сладур! Пу-пу!

Радвам се, че повдигаш темата отово. Каня се да го направя от известно време. Когато имам възможност, и аз ще разкажа нещичко. Доста пакости сътворихме напоследък.  Mr. Green

# 256
  • Мнения: 122
Радвам се, че ви забавлявам с подвизите на моите зверчета Laughing
Тези, които описах, не са в един ден, но децата вече попораснаха и не си спомням всичките им бели.

Дъщеря ми още нямаше три годинки, купуваме си първата по-читава семейна кола и се събираме още същия ден с приятели в един парк да я полеем. Щерката е във възхита и след малко цъфва при нас, гордо понесла единия тас Laughing
Аз да бях се мъчила, нямаше да успея да го сваля Rolling Eyes
Направо ми изпълни сърцето това дете.Представих си го с таса в ръце...Ама ,купете си кола с лети джанти..Тогава пък ще дотъркаля цялата гума сигурно.

Същата пакостница на едногодишна възраст успя да изяде всичките 4 копченца от едно елече докато уж спи. Брат й пък изяде кренвирш с обелката. Въобще често търсех из памперсите и гърнетата разни неща...
Щерката нямаше още 4 години, аз и баща й работим в градината, жега голяма, под лешника сме сложили на сянка по една отворена бира и от време на време спираме да починем. Надигам си бирата - вътре има само ВОДА Shocked Не знам дали беше я изпила или изляла, но прикрила следите да не разбера липсата на течност Mr. Green

В момента петгодишният ми вече син обсъжда с госпожата в детската градина как ще се жени за нея, той щял да е с костюма си на Мечо Пух, тя обаче още си търси бяла рокля. И ме нарича "свекърво" newsm78, уж ми е смешно, ама подозирам след години истинската снаха като се появи каква вещица ше бъда  Mr. Green Синът ми е предложил брак и на другата госпожа, и на мед. сестрата... #Crazy



Това ми напомня щерка ми, като беше малка и чу за първи път тази дума, каза ''свекурва'' Joy Иначе бели не е правила толкова много, но редовно си пъхаше биберона някъде, и колко каши е разсипвала... И веднъж готвихме кекс и тя слагаше шоколад и изведнъж взе че изпусна брашното и всички ни опръска  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт