Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 300

  • 46 071
  • 726
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 057



ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ


 












ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(14 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 еп)  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)  (74 еп)  (75 еп)  (76 еп)  (77 еп)  (78 еп)  (79 еп)  (80 еп - Финал)
 

 

ЕДИН СНИМАЧЕН ДЕН ЕНГИН - ИСТОРИЯ НА УСПЕХА    







АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри


 









ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.




ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

# 1
  • Мнения: 23 221


Честита Нова тема

300

„Kara Para Aşk”

Комисар Йомер Демир
/ Енгин Акюрек /

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 34 057




Здравейте дами. Нека в новата тема научим някои от тайните на героите, да има много любов, екшън и докато главен комисар Йомер е в болнични, разреши част от проблемите в личен и професионален план.

# 3
  • Мнения: 849
Честита юбилейна тема!!!

Тук едни архиви помнят. Опитах се да потърся в тях и ето какво открих в хаотичното ровене.

Скрит текст:
Цитат на Марияна 51 от 22,06,2012 г.
19131     Свободно време и забавления / Романтични сериали, теленовели / Re: Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) След финала - Тема 136    : пт, 22 юни 2012, 10:40


 Колко красота видяхме.

Нека това си остане нашият любим сериал. Така са ни го представили, така го видяхме. Да не забравим любовта, която се роди сред невъзможното. А тя дойде с историята на Фатмагюл.


и

Цитат на: mariana51 в нд, 01 фев 2015, 23:55

Току-що изгледах по БТВ Лейди серия на КВФ. Ами то боза - та чак вкисната. Гръцки острови, новата любов на Мелтем, Яшаранови живеят при прислужницата си. И - Керим/Енгин направо с еднотипен персонаж. А Йомер/Енгин е толкова разнообразен откъм емоции: екшън, любовни и всякакви изпълнения. Пълна програма от Енгин във всякакво превъплъщение. Докато като Керим е малко схематичен. Навремето феновете се ядосваха, че за тази роля Енгин не може да се разгърне - тогава го сравняваха с Мустафа Булут. Затова равносметката се прави след приключването на проект.[/b]

Скрит текст:
Изключително неприятно като сравнение и определяне като боза. Абсолютно неуважително към всички, които “вкисваха бозата“ по цели нощи да си хортуват за шедьовъра КВФ, както бе наричат от всички онлайнгледащи, а те стигаха до 450 човека и повече.Жалко за автора.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 34 057


Я да сложим тази нова снимка и тук.
..................
Всичките сериали с Енгин са ми любими. Темата ми е любима - героите му са ми любими.

# 5
  • Мнения: 23 221



Нашият "Казанова" txtloves

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 34 057


Пише, че е от снимачната площадка.
...........................


http://www.dailymotion.com/video/xnvv9y_ако-бях-облак-1-серия-1-част_shortfilms

Слагам за справка 1 серия на АБО - публикувана на 21 януари 2012 г., с няколко гледания - само в Дейлимоушън - 20 530.


http://www.dailymotion.com/video/xnvrr7_ако-бях-облак-2-серия-1-част_shortfilms

2 серия на АБО с няколко гледания - 12 260.


http://www.dailymotion.com/video/xnvo6x_ако-бях-облак-3-серия-1-част_shortfilms

3 серия на АБО с няколко гледания - само в Дейлимоушън - 10 637.

Последна редакция: вт, 03 фев 2015, 23:59 от mariana51

# 7
  • Мнения: 4 966


Спокойна нощ с поредната нова-стара тема... Утре ни чакат страданията Йомерови. Е, може и да му отпусне малко щастие любимата синьорита, ако благоволи...

Скрит текст:
Преоблякъл се Илия, огледал се - пак в тия.

# 8
  • Мнения: 716
  Аз пък реших гедже-гедже да пренеса темата за ревността и в новата тема. smile3525
   Ами явно всеки ще продължи да си гледа от неговата си камбанария. Напълно разбирам Катрина, която е преживяла страданието от изоставянето и се припознава в Елиф. Hug    Очевидно, гледаме света през очилата, които животът ни слага.

   Очевидно, и аз така. Не съм преживявала такава болезнена драма, (да чукна на дърво) нито пък аз съм изневерявала, така че въпросът с доверието ми се струва съвсем естествен. Ако ми дадат повод за недоверие, ще ревнувам, таби! Ако видя някоя сладка абитуриентка на коленете на мъжа ми, едва ли ще ги почерпя сода. Но не мога да си представя да следя погледите му, да проверявам SMS-ите му, да душа ризите му и прочие. Защото си имам една много проста логика. Ако той наистина ми изневерява... моята ревност ще го спре ли? Не, само ще го направи по-изобретателен в криеницата. Ако пък не ми изневерява... защо по дяволите да си тровя душата с подозрения? Лично аз, ако се усъмня, отивам директно и питам - "Слушай, любов моя, според мене между теб и Ипекчето става нещо. Моля те, не ме поставяй в унизителна позиция. Кажи ми навреме." Ако той отрече, ок, вярвам и преставам да питам. Ако признае... тогава му дирим решението. Ако пък ме излъже... ще ме направи на глупачка, вярно е, но поне до времето, когато открия този факт, ще спя щастлива. Е, сигурно звучи инфантилно на хора, преминали през ада на ревността, но просто така ги виждам нещата. amiiii
   Защото ревността буквално унищожава живота. Най-буквално - справка, "Отело". А по-малко буквално - справка, криминалната хроника по вестниците.
   Та в този дух на мисли, ако съм на мястото на тъжно гледащата Елиф, направо бих отишла при комисаря, бих го погледнала в очите и без да крещя, бих му дала срок една седмица да се изясни кого ще носи на ръце - Ипек или мен. И после бих го помолила да се придържа към решението си. При първа грешка - го поема Ипек. И после никакви далтонистки къщи няма да ме умилостивят.

# 9
  • NICE,FRANCE
  • Мнения: 175


Мариана,мерси за новата юбилейна тема!Да направиш още два пъти по толкова Hug  bouquet
Айде да видим този Серхат к'ви ги е свършил newsm78

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 34 057




С пожелания за спокойна вечер.
...............
След разговорите в туитър с феновете, Ейлем съветва да изчакаме финала на утрешния епизод и ще решим пъзела. Става въпрос за сметките, че Йомер е от 10 години във Ван, а детенце е на 5 (било смешно). В коментарите се включи и Арда/Ахмет Ташанлар със същага препоръка към критиките от феновете. Да не бързаме с критиките, хубаво е че ги има, но да изчакаме.
...............
Е, вече сме сряда - чакаме.




Последна редакция: ср, 04 фев 2015, 01:16 от mariana51

# 11
  • София
  • Мнения: 1 001
То е ясно, че всеки има своите симпатии или антипатии, но нека се опитаме да бъдем  справедливи по отношение и на двамата главни герои. Според мен самият Йомер дава повод за ревност - да започнем от лъжата в Сапанджъ. Това е основната причината Елиф да ревнува, като добавим последвалото гузно поведение на Йомер и следващите събития в болницата, скорострелното предложение за бърз брак и къщата - всичко това е предостатъчно да породи недоверие в Елиф. И тя в крайна сметка постъпи както съветва Барисеа - каза му, че проблемът е в него, той трябва да изясни собствените си приоритети. А до това, дали Елиф изпитва любов или само сексуално привличане, ще дам следния пример: досега тя поне 3 пъти се юрна между куршумите, когато помисли, че животът на Йомер е застрашен. Не коментирам дали това е разумна или глупава постъпка, но тя се втурна без да помисли за собствената си сигурност. Това, ако не е любов, не знам какво е. И все пак ако приемем, че ревността на Елиф е безпочвена, тогава каква е ревността на Йомер към Левент? Никой от двамата герои не е съвършен, имат си недостатъци, но това ги прави по-реални според мен.

Последна редакция: ср, 04 фев 2015, 01:19 от Light /Свети/

# 12
  • AMS
  • Мнения: 6 421

Димана

Извинявай, но ще ти опонирам  Laughing Темата не е 300 поредна и юбилейна  Stop 
Две трети от темите са за Каква е вината на Фатмагюл,  Peace наречен сега боза  ooooh! 
Няма нужда от кипрене с бройката  Naughty Темата отдавна е тема на противопоставянето  bash
Противопоставя се Енгин Акюрек на всяка негова партньорка, на всеки негов нов проект  ooooh!
Минаха по реда си Берен, Мелиса, сега на сцената е Туба Whistling
Уважение към труда на друг е нещо изключително непонятно  ooooh!
Домати boo винаги има в изобилие за мнения, които не са угодни на водещите. 
Та като казах водещите, се сетих за една друга тема, където всеки път новата тема се пуска от друг потребител, но това тук едва ли ще стане  Whistling
Не за друго, а за да не объркат бройката на темите  Joy Joy Joy

# 13
  • Мнения: 4 966
 newsm78 Брех, че се стреснах! Simple Smile "Лъжата в Сапанджа." И се ококорчих ей тъй  Shocked викам си, нещо не съм догледала! Разбира се, веднага се върнах към серията. Как може да съм недовидяла такова нещо - Йомер да е излъгал! Е, намерих въпросната "лъжа":

- Кое беше това момиче, Йомер?
- Кое момиче?
- Онова снощи, в управлението.
- Ами Ипек.
- "Ами Ипек".
- Ами Ипек... Набор, колежка... Ипек.


Де тук има лъжа?  newsm78 Rolling Eyes Не е ли Ипек набор, колежка, деврем, както казва Йомер на турски, т.е. - боен другар? И за него е така. Може да е стаил обида за това, че Ипек го е зарязала без обяснение, но това означава ли, че продължава да я обича както преди и заради това дължи обяснение на настоящата си годеница? Попитаха го, отговори както го чувства - старото другарче Ипек. Толкоз. Даже не можа веднага да се сети за кое момиче става въпрос, дотолкова НЕ мисли за Ипек в този момент, отдаден на синьорината. И едва ли точно романтичната вечер, която синьорината си изпроси за да си поеме дъх (цитирам: "Вече ми писна, наистина! И аз имам нужда да поема дъх! Нека за един ден времето да спре, какво толкова? Йомер, един ден! Само двамата! Един ден! Ясно... не ти се иска толкова, колкото на мен."), беше най-подходящият момент Йомер да се впуска в спомени и обяснения до къде навремето е стигнало приятелството им с Ипек. Още повече, че за него към този момент тя вече е затворена страница.

Всичко е толкова смешно! В първи сезон никой не знаеше, че освен тримата - Арда, Пелин и Йомер, към "екипа" е имало още един човек - Ипек. Още по-малко пък - бивша годеница. Сега, за да се опитат да завъртят интрига и да вдигнат рейтинга, измислиха тази Ипек и изведнъж Йомер се превърна в някакъв женкар, дето да му нямаш вяра - изпълзяват разни бивши изпод всеки камък.  ooooh! Ами... аз препоръчвам на Елиф да не забравя и за онази - Бурчу ли беше, к`ва беше, дето е осъществила първата целувка на 9-годишния Йомер! Кой знае какъв компромат може да изскочи и от тая история! Да се направи щателно разследване с помощта на леля, аби и Фатма, че да има любящата синьорина още доказателства за неверността на Йомер! И като му натрие носа за слабостите му към слабия пол, да му метне пръстена по главата и гордо да се оттегли в някой замък - обидена навеки! Много удобно забравя тя, че Йомер отхвърли всичките си принципи, забрави за това, че тя де факто е престъпница и се впусна да и оправя живота ОТ ЛЮБОВ КЪМ НЕЯ.
Бооооже... Ей така се прави от мухата слон - по елифски. Пък после се чудим защо слон ни е газил.  ooooh!

# 14
  • Мнения: 2 293


Я да сложим тази нова снимка и тук.
..................
Всичките сериали с Енгин са ми любими. Темата ми е любима - героите му са ми любими.

Ясно, само потребителите не са ти любими.
Скрит текст:
Или поне някои от тях. Които имат по-различно мнение от твоето и го изразяват по различен начин...И затова под гордо вдигнатото знаме "Енгин Акюрек"  превръщаш темата в свое лично бойно поле...[/b]

Последна редакция: ср, 04 фев 2015, 06:25 от loveofmine

Общи условия

Активация на акаунт