"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 52 тема

  • 44 480
  • 756
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240

Актьори:













Кликнете върху снимката на актьора и ще получите повече информация за него!
Продуцентска къща: Ay Yapım
Сценаристи: Sema Ergenekon, Eylem Canpolat
Режисьор: Ahmet Katıksız
Музика: Toygar Işıklı
ТВ канал: ATV
1 сезон (13 епизода) - от 12.03.2014 год. до 18.06.2014 год.
2 сезон стартира на 03.09.2014 година с 14 епизод



Резюме:
Когато полицаят Йомер, чиято годеница се е самоубила, научава, че може тя да е била жертва на престъпление, той започва да гори от желание да научи истината. Сключва споразумение с държавата. Ще намери изгубените диаманти и в замяна на това ще научи кой е убиецът.
Елиф, която е загубила баща си при катастрофа, ще научи, че идеалният и баща всъщност е бил пропаднал мафиот, който се е занимавал с изпиране на мръсни пари. Сега тя е принудена да изкарва прехраната на семейството си и едновременно с това да изплаща дълг от 200 млн. долара за диамантите. И на всичко туй отгоре сестра й е в ръцете на лошите мъже.
Таййар, от когото са били откраднати диамантите, е решен да си ги върне обратно, дори и със цената на проливане на кръв.
Не само Таййар знае за съществуването на диамантите.
Всички тръгват по следите на ослепителния блясък, който заслепява очите.
В тази история някои ще станат роби на този блясък.
Други ще станат роби на любовта си, трети на тайните си.
Някои пък ще станат жертви на истината.
Ще има и такива, които ще робуват на амбициите си.
Превод: LiLiSy
Сериалът "Kara Para Aşk" в You Tube:

 
 

Сериалът "Kara Para Aşk" във facebook и twitter:
       

 
 


 
 

Сериалът "Kara Para Aşk" се излъчва всяка сряда от 20.00 часа по ATV.
Кликнете на логото на канала и изберете вашият линк!
           

 
 

Повече за сериала може да откриете тук:
 

Българските страници на Туба и Енгин във Facebook
 
Темите:
Темите до 50
Тема 51
 
Творчество на талантите в темата

 

                   
 

Добре дошли на всички фенове
на Туба, Енгин и целия актьорски състав!

Приятни минути в темата на всички, които следят проекта!  
 

# 1
  • Мнения: 10 240
35 епизод

Последна редакция: пн, 09 фев 2015, 15:25 от rina-rina

# 2
  • Мнения: 7 904
Ринка,  Hug Hug Hug


Нианта, миличка, бързо да оздравяваш! Нося ти кафенце в леглото Simple Smile

Скрит текст:
Нерваче, бях сигурна, че ще реагираш на онази   Shocked снимка  Joy Joy Joy

Много акции, много нещо  Twisted Evil Ще се гърми цял епизод  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Последна редакция: пн, 09 фев 2015, 15:38 от pepel_ot_rozi

# 3
  • Мнения: 5 138
Ринка мерси  Hug Heart Eyes

По тази снимка съдя, че първо са я държали на едно място Ел,
после са я завели другаде, защото явно са разбрали ,че Йо и тайфата иде  Peace

# 4
  • Мнения: 13 302
Рина,

По тази снимка съдя, че първо са я държали на едно място Ел,
после са я завели другаде, защото явно са разбрали ,че Йо и тайфата иде  Peace

Сигурни ли сме, че това е за Ел?  newsm78 Първо ще се прави операция Я.  Peace

# 5
# 6
  • Мнения: 1 056
Привет! Рина, благодаря за новата тема и за резюмето!   bouquet Дано се намери по-скоро кой да го преведе! Praynig На мен ми харесва, че Недрет е отишла в полицията да се разправя с Йо. Значи все пак я е грижа за племенничката й. Не ми харесва, че и Хю участва в обсъждането на случая с отвличането на Елиф. Май в резюмето накрая пише дали няма да реши да я убие и нея. Rolling Eyes
Вече като ги гледам тези снимки с девремите в акция ме напушва на смях.  Simple Smile Не го бива този режисьор в режисирането на такива сцени.
 Предполагам, че всички адмирират спасяването на малкия Яъз. Аз обаче си мисля кому е нужно това, освен на майка му? За това дете Серхат е баща му и както самата Ипек казва, той не би се отнесъл лошо с него. Май така беше? newsm78

# 7
  • Мнения: 10 240
Да имаме резюмето и в новата тема:  Peace

Скрит текст:

# 8
  • Мнения: 10 030
Ринка  Hug благодаря за новата тема!   newsm51

Видях снимките. Горката Елиф, ама сама си е виновна.  Crossing Arms Хукнала да спасява този и онзи, ами стой си мирна, гледай си бижутата и всичко щеше да е наред. Сега ще я мъчат едно денонощие, докато някой я спаси. Но не съм сигурна, че ще бъде Йо. Може Фатих или Халата да се активизират.

Всъщност, ако целят да ни покажат отношението на Йо, т.е. "безусловната му любов", не са се добре  запътили...  Laughing Кой ще смени едно дете дори с най-скъпото си същество? Може би Елиф или Ипек, но не и Йо. Няма как да съществува дилема пред него, защото е принципен и честен. Освен това не се поддава на шантаж.  Naughty Дори детето да не е негово. Против принципите му ще е.  Naughty
Но в такъв случай трябва да жертва Елиф. Разбира се, ние знаем, че Елиф оживява.  Mr. Green

Единственото, което искам да видя в епизода е, дали изобщо на Йо ще му мине мисълта за размяна, дори да е в първия момент, дори за няколко минути, но ако не му мине и през ум да размени Елиф с детето, ще ми е трудно да повярвам в любовта му.
И без това се разочаровах до известна степен. Още не съм сигурна дали Елиф е по-важна за него от Ипек. Декларациите са едно, а действията - друго...

Това е лично мое мнение. Не е необходимо вие да ме опровергавате и доказвате. Ще го видя в епизода, ако го покажат. Защото очаквах да няма перде за Ипек, но той имаше и то доста плътно.  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 5 138
Рина,

По тази снимка съдя, че първо са я държали на едно място Ел,
после са я завели другаде, защото явно са разбрали ,че Йо и тайфата иде  Peace

Сигурни ли сме, че това е за Ел?  newsm78 Първо ще се прави операция Я.  Peace
е няма как Яъз /да им имам вкуса да име/ да са го държали във склад за портокали

# 10
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 1 263
Ай, каква ни е хубава къщичката! Бяла и чиста като зимен сняг! Ринка, огромни благодарности за нея, за снимките и за резюмето! newsm51

# 11
  • Мнения: 13 302
Нервакова, права си, деврем!  Peace

 newsm78 Ама всъщност що да не се върне Ипеко с Я при Серо сама за да пуснат Ел?  Thinking Нямаме сведения до сега да ги е малтретирал.  Confused Ипеко не го е обичала и се развели. Той си взел сина и не и го показва. Това не е толкова опасно, колкото опасността за живота на Ел.  newsm78

# 12
  • Мнения: 10 240
Има промяна в програмата на АТВ
сутринта:
 

следобяд:

# 13
  • Мнения: 5 758
Здравейте мили дами Hug

Рина за новата тема
Хубав ден.

# 14
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
привет  wavey

Ринка, месри за новата теми4ка  newsm51

за вси4ки снимки е резюменца, благодаря  Hug

последно ще има ли еп тази сряда или йок  newsm78

тия АТВ все нещо променят все не им е като хората....  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт