Бунгала на морето

  • 60 464
  • 143
  •   2
Отговори
# 135
  • Мнения: 478
Колко пари е апартамента?

Цените са в зависимост от периода, аз плащах 25 лв. на ден (нощувка, закуска, обяд и вечеря), за децата беше 20 лв. на ден. В сайта им има цени, може да погледнете за силен и слаб период: http://www.olnad.com/
 


Пише 68 лв на ден.Това само нощувката ли? Ти пишеш 25 + храната? Или не съм разбрала правилно newsm78   

# 136
  • Мнения: 3 788
Много ми се ходи на бунгало.До сега само на бунгала около Камчия сме ходили и тази година май ще е там,ако има места.

Препоръчайте ми моля бунгала близо до морето със соб.санитарен възел ,тв ,интернет ,хладилник или кух. бокс и да са близо до морето.Благодаря. Никога не сме ходили там но от 3 г. ходим само на бунгала и това е най -хубавата почивка
"Рай"май се казваха бунгалата.Всичко от изброеното имат,но е доста старичка базата.За "Нимфа"съм чувала добри отзиви,но са далеч от морето.Рай са очукани,но са много близо и плажът е хубав,голям,непренаселен.

# 137
  • Мнения: 1 232
Много ми се ходи на бунгало.До сега само на бунгала около Камчия сме ходили и тази година май ще е там,ако има места.
  Къде на Камчия сте били. Препоръчай.

# 138
  • Мнения: 3 788
Били сме в "Романтика"-трагедия и мизерия голяма беше.Това преди 4години.Преди 2 бяхме на "Рай"-базата стара,но пък прилична-тв,хладилник,уай фай,кухненски бокс,всичко старо,но работещо.Бунгалата са в гората,на 5мин.от морето,вечер хладно,тераса има.Бунгалата бяха пълни,плажът не беше пренаселен.Заведения 2-3, атракции за деца-няма.За непретенциозни е добре.Познати хвалят"Нимфа",но бунгалата са далеч от гората.

# 139
  • Мнения: 131
Много ми се ходи на бунгало.До сега само на бунгала около Камчия сме ходили и тази година май ще е там,ако има места.

Препоръчайте ми моля бунгала близо до морето със соб.санитарен възел ,тв ,интернет ,хладилник или кух. бокс и да са близо до морето.Благодаря. Никога не сме ходили там но от 3 г. ходим само на бунгала и това е най -хубавата почивка
"Рай"май се казваха бунгалата.Всичко от изброеното имат,но е доста старичка базата.За "Нимфа"съм чувала добри отзиви,но са далеч от морето.Рай са очукани,но са много близо и плажът е хубав,голям,непренаселен.
Благодаря

# 140
  • Мнения: 14
Колко пари е апартамента?

Цените са в зависимост от периода, аз плащах 25 лв. на ден (нощувка, закуска, обяд и вечеря), за децата беше 20 лв. на ден. В сайта им има цени, може да погледнете за силен и слаб период: http://www.olnad.com/
 


Пише 68 лв на ден.Това само нощувката ли? Ти пишеш 25 + храната? Или не съм разбрала правилно newsm78   

По-скоро аз не съм се изразила правилно, за което се извинявам  Embarassed. 25 лв. спане и храна на човек на ден  в неактивен сезон, а не за целия апартамент. Плажа е подходящ за деца, а басейни има към хотелите на първа линия, а не към бунгалата и апартаментите. Климатици има в апартаментите за бунгалата не съм сигурна.

# 141
  • София
  • Мнения: 17


Здравейте! Прехвърлям поста си по  тази тема, защото го публикувах в почивки Поморие, без да видя че има тема само за бунгала. Миналата седмица се върнахме от бунгала Далас в Поморие и и няма да правя личен  коментар, тъй като това определено не е нашия вид почивка. Само ще се опитам да дам описание на бунгалата и цените, така че всеки сам да си прецени. Първо, относно бунгалата, обновени са с пластмасови облицовки на стените и теракотени плочки по пода на стаите, но баните не са обновявани. Едно двойно бунгало се състои от две стаи с общо коридорче, чийто врати са една срещу друга. Всяка стая има две или три легла, но ако ще поставяте кошарка е доста тясно, малко шкафче с едно чекмедже, миниатюрен хладилник /поне в нашата стая беше такъв, въпреки че ми се стори тук там и малко по-големи от типа "хотелски"/, климатик, един гардероб с един горен рафт и няколко закачалки, телевизор с  Булсатком. В банята има бойлер, от старите, но винаги има наличие на топла вода, миниатюрна мивчица, тоалетна, огледало над мивката,три малки сапунчета. Няма закачалки или подходящи поставки за кърпи и аксесоари. Няма кърпи, така че трябва да се предвидят предварително. Всяка стая разполага с определено пространство пред нея с голяма пластмасова маса с три стола. Неудобното на някои бунгала е, че са едно срещу друго и четирите маси със столовете си са точно едни срещу други. В случай, че не сте голяма компания, която да е наела четирите стаи, ще споделяте пространството със случайни съседи. Има нещо като градина между първата редица бунгала, който е до пътя и останалите и детска площадка за деца до 3-4 годишна възраст. Има стол със столова и барче, като има и външно място точно преди стълбите до плажа, за тези които искат да се хранят навън. Столът приготвя готови ястия по меню, което е записано на дъска и трябва да бъде заявено и платено предния ден. Може да се избира едно, две или повече неща от менюто, а можете да поръчате и аламинути, но трябва да се съобразите, че се приготвят в работното време на стола. Закуската е от 8:30 до 9:30, обядът е от 12:30 до 13:30 и вечерята е от 19:00 до 20:00. Можете да си поръчате нещата и да си ги занесете в бунгалото, да си хапнете на масата пред него / както повечето правеха/. Цените са приблизителни, но закуската е 2 лв., обядът предлага една супа, два вида готвено и десерт, като супите са между 1,50-1,60, готвеното е 3-4 лв., а десертът е около 1,50-2 лв. Вечерята е обикновено ястие с някаква гарнитура и десерт, като ястието е около 4-5 лв, а десертът е до 2 лв. Аламинутите са горе-долу на подобни цени - между 3-4,50.Салатите са до 3 лв., а примерно малката ракия е 1 лв. Плажът е точно зад бунгалата и до него се стига по стълбички. Не е много широк, но не е и пренаселен, така че винаги може да се намери място. Няма чадъри. До обяд морето обикновено е спокойно и водата е много чиста, но следобяд излиза вятър / понякога по-силен, понякога по-лек/ и има вълни. При по-силен вятър, вълните заливат част от плажната ивица, така че мястото става доста по-тясно. Няма камъни или скали по дъното, но при вълнение, вълните донасят много мидени черупки и ги наслагват в началото, така че трябва да се влиза внимателно.  За самия град, обикновен крайморски неголям град със засилено присъствие на руски туристи и собственици на апартаменти. Много ново строителство, особено в тази част между ръкавът, на който се намират бунгалата и новият град. Бунгалата са далече от центъра, трябва са се разходите, може би около 20-25 минути. Наблизо няма нищо за пазаруване, нито магазин, нито лавка, нито вестници, нито кафемашина. Най-близкото място за хапване е едно заведение срещу хотелчето Св.Св. Петър и Павел. Ако все пак решите да пазарувате зеленчуци, вариантите, които ви предлагам са два - Penny маркет, но до него се стига с кола или пазарчето, което е скрито зад големия паркинг срещу офиса на СИБанк. Има много магазини и по пътя, но навсякъде цените са почти еднакви. Има и много места, които предлагат готвена храна и след 7:30 вечерта, /поне на едно от тях/ , цените са с 50% по-ниски. Иначе средната цена на готвеното е 1,00-1,20 за 100 гр. Бургерите са между 3-4 лв, хот-дог - 1,50-1,80, пица - 2 лв парчето,  сладоледи - топка за 1 лв на Нестле, и стандартните 1,49-1,59 на Алгида и Рафи; забавленията за децата започват от 5 лв. нагоре.Рибата е най-прясна в заведенията по пристанището, като цената е от 3 до 6 лв за 100 гр., в зависимост от това, какво ви се хапва. Цацата и скумрията на скара си остават най-евтините - 1,50-1,80 за 100 гр. Общо взето е това. За разлика от миналата година, тази година има туристи, но не са никак много. Миналата година трудно можеше да се разходиш в центъра. Самите собственици го потвърждават. Почти 70 % от апартаментите са празни. За всички, на които предстои почивката на море, приятна почивка!

# 142
  • Мнения: 3
Здравейте! Пиша, за да споделя и моето мнение за бунгалата в Кокиче 2. Бяхме там миналата седмица и честно казано едва ли някога ще повторим. Бунгалата изглеждаха нови, но бяха много малки и не се чистеха всеки ден. Чаршафите бяха доста износени, нямаше кърпи и явно ни се полагаше само 1 руло тоалетна хартия за цялата седмица. Иначе бунгалата се намират в гора и като цяло беше прохладно и приятно, но пълно с всевъзможни насекоми, особено вечер. Пътят до плажа е дълъг и неприятен, като освен насекоми имаше и змии. Обещаният в сайта хладилник, всъщност е минибар, който едва побра малкото храна, която бяхме взели. Така наречената туристическа кухня беше мръсна и неподдържана. Имаше заведение до един малък басейн, където може да се поръча храна, с много бедно меню и съмнителна хигиена. За децата имаше площадка с люлки и пързалка. Хубавото беше, че имаше много млади семейства с деца и синът ми имаше с кой да си играе. Първите няколко вечери от нашия престой имаше шумни събирания на персонала и техни познати точно зад нашето бунгало.
Плажът е много хубав, не е шумен или пренаселен, водата изглеждаше чиста.

# 143
  • Мнения: 209
Миналата седмица се прибрахме от почивка и искам да оставя и моя коментар за станция Далас Поморие.Хубавите неща са стола и близостта на плажа.Храната е много вкусна и на прилични цени.Плажа е точно до бунгалата  но наоколо няма никакви забавления липсва и заведение което да предлага поне картофи цаца и скара,принцеси и т.н. понеже между обяда и вечерята има много време и се огладнява.Центьра е далече и вечер е много тьмно.Сега за бунгалата,е те са си направо занемарени доста.Не знам другите как са но нашето миришеше на мухал и какво ли не.Чаршафите бяха мрьсни а тоалетната потресаваща.След като решихме да пробваме климатика от него изпадаха какви ли не гадинки а филтрите черни изобщо не пипани от както са сложени.Същото е и с прозорците.В стаите както и в банята няма дори закачалка а е толкова тясно че няма къде да си оставиш кърпа или дреха.Малък гардероб с 3 закачалки и това е.Нашия хладилник беше добре но в др стая бучеше,течеше и смърдеше.Отвън денем бива но вечер нов ужас-мушички на рояци.Вярно че не хапят и не жужат но ти падат в яденето и пиенето.Всяка сутрин трябваше да си почистваме масата и столовете отдолу понеже е пълно с паяци които много бързо действаха.Собственика наистина е готин и изобщо не притеснява гостите но и не поддържа много много.Общо взето за цена 45 лв на стая може много повече да се иска.Не ни дадоха тоал. хартия и не ни хвърлиха кошчетата от банята нито веднъж.Не че сам очаквала някакъв лукс но държа на чистотата и затова не бих препоръчала мястото на приятелите си.Добре че беше вкусната,топла и прясно приготвена храна в стола да компенсира донякъде разочарованието ни от базата.

Общи условия

Активация на акаунт