"Никога няма да се откажа" -Asla Vazgecmem НОВ СЕРИАЛ С Толгахан Сайъшман

  • 102 016
  • 727
  •   1
Отговори
# 510
  • гр.София
  • Мнения: 213
Момичета, гледахте ли епизодът? Офф нещо почна да ми се губи този сериал.. В началото имаше такава химия между тях, особено от страна на Йит, a сега е някакъв много студен. Тя лежи на земята със затворени очи в безсъзнание, той изобщо не се стресна. Като гледам фрагмана и следващата серия няма да е нещо по- различно. Изобщоо нещо не виждам на къде отива този филм.  Thinking

А на края какво му каза докторката, че е загубила бебето или че има вероятност да го загуби? Ако може някой да каже...

# 511
  • Мнения: 22
Че го е загубила..

# 512
# 513
  • Мнения: 51
Пф... много лошо става наистина... жертва собственото си дете, зареди чуждото ( все пак негово), а той само се мръщи.. май накрая тя ще си отиде, пък хайде дано той се постресне малко.Защо ли си мисля, че сега ще я изкарат виновна за случилото се Иджлял? и това ще е май капака на влошените им отношения.

# 514
  • Мнения: 268
Има ги преведени до трети епизод

онлайн на http://vbox7.com/collection:2119233

за сваляне http://data-bg.net/browse.php?search=%ED%E8%EA%EE%E3%E0+%ED%FF%E … ldead=0&cat=0





































 Една снимка от "Сезони на любовта "



































































































# 515
# 516
  • Мнения: 22
Фрагманът много ме изненада. Какво ли става? Нищо не мога да разбера, но май Нур започна да се осъзнава, че със своята смиреност губи мъжа си и ще му прави напук.  Grinning Laughing

# 517
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
 wavey
#Cussing out #Cussing out #Cussing out bash bash bash Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes hahaha hahaha hahaha hahaha

# 518
  • Мнения: 22
Гледахте ли епизодът? Нещата въобще не отиват на добре...  Grinning Grinning Simple Smile

# 519
  • гр.София
  • Мнения: 213
Гледахте ли епизодът? Нещата въобще не отиват на добре...  Grinning Grinning Simple Smile

Аз сега ще го гледам, защото имах проблеми с интернета!!! #Crazy #Crazy #Crazy

# 520
  • Мнения: 22
На 11 юни е последният епизод за този сезон.

# 521
  • Мнения: 51
На 11 юни е последният епизод за този сезон.
Ехее, то не останало пък нищо не се случва освен да се карат, а Нур да плаче постоянно Sad

# 522
  • Мнения: 22
Според мен може този епизод да се сдобрят вече. Praynig

# 523
  • гр.София
  • Мнения: 213
Според мен може този епизод да се сдобрят вече. Praynig

Дано, но не съм много сигурна!!!

# 524
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Party Party Party Party Party Party Party Party Party Party Party

Общи условия

Активация на акаунт