* Aşk Yeniden / Любовта отново - Тема 1* С участието на Буура Гюлсой

  • 68 798
  • 738
  •   2
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 449


Фатих:Ти на какво се смееш?  Mr. Green

 тоз бонбон ме разтапя...

Марги,къде си беее...момиче?Ама липсваш Cry Cry Cry Cry Cry

# 211
  • Мнения: 2 116
Здравейтe,
и спокойна нощ!

Поздрави за всички и от мен! Hug

Мери,  Heart Eyes
О, много мило, усмихваш ме с вниманието си, благодаря! Heart Eyes   bouquet  Hug
Тук съм, но имах повечко ангажименти/служебни/ тия два дни и никакво време за допълнителните ми интереси и занимания. Влизам обаче от утре в ежедневен и обичаен работен ритъм и ще съм по-често в темата.
Мери, за Марал...
Скрит текст:
Сега ще изгледам и аз еп., но прочетох малко притеснителни коментари...май очакванията ни няма да се реализират... newsm78 Crossing Arms


За Отново любов...изгледах си епизода още във вторник вечер.  yes
Преди да споделя за него обаче...Бамби, Дъга, Дайче, благодаря за пожеланията ви за празника преди няколко дни! Heart Eyes   bouquet
Дано е бил специален и вашият, повода си заслужаваше! Hug

Прибавям и още едно благодаря за Дъга,   bouquet Heart Eyes за снимките и репликите към 4-ти еп., както и за пояснението към тях.  

Радвам се, че сте споделили и вие впечатления за еп. 4-ти, благодаря! Heart Eyes   bouquet
Диде, много забавни гифчета! yes
Мери,  да... компанията с чая...бяха в повече и при мен. ooooh!
Нищо, няма как...и такива моменти ще има...в повече, че и излишни...сериал, жанра го изисква... hahaha hahaha
Някак намалиха темпото от екипа, че то вярно много случки се случиха наведнъж... Joy Joy Joy
Време трябва сега да ги осмислят...героите, че и ние зрителите...  newsm78 Joy
Очаквах малко повече от епизода, но и това което видях определям с...хареса ми.  Grinning
Забелязвам отново лек спад в рейтинга, според мен...логичен, но и все още може да се приеме и за добър за сериал току що стартирал.  thumbsup

А за случилото се в еп. или поне видяно и през моите очи и подразбраното на този етап...
вече утре /днес, де  newsm78 Joy / но довечера. hug

Спокойна нощ и приятен петък...   Hands Thumbsup Flowers Four Leaf Clover





Последна редакция: пт, 06 мар 2015, 19:35 от margita9

# 212
  • Мнения: 12 719
Мери,Марги добро утро!
Рейтинга е супер при наличие на Сървайвър този рейтинг е идеален и не мисля,че толкова трябва да се притесняваме... Peace

# 213
  • Мнения: 927
Момичета  Hug
От снощи съм започнала да правя един клип, но едва сега дойде времето да го пусна. Спряха ми тока снощи и... Поздравче от мен. Не съм писала имената на преводачите, защото съм използвала различни преводи от различни преводачи.
http://vbox7.com/play:9b32eaaa04

# 214
# 215
  • Мнения: 4 314
Добър ден , извинявайте за нахлуването......
Искам първо да изкажа благодарност на Бамби и Дъга ,за превода на сериите на този страхотен сериал Предполагам ,колко време и труд ,ви отнема това ,което правите за нас и безкрайно ви благодаря ..  bouquet

Сериалът  е страхотен - отпускащ , лек ,с много комични ситуации и много любов . Стискам палци успеха му да е голям и да не го разводнят ......което се случва при повечето успешни ,турски сериали

Бамби ,ако не ти е проблем и ако знаеш може ли да ми кажеш кой пее тази страхотна песен

http://vbox7.com/play:9b32eaaa04

Благодаря предварително ..............

# 216
  • Мнения: 927
Здравей, Катини! Не зная кой изпълнява тази песен. Мисля си, че тя е написана специално за сериала и изпълнителят не е известен. Поне аз така мисля  Rolling Eyes Иначе има много хубав глас  Whistling

# 217
  • Мнения: 2 116
Здравейте,
и приятен уикенд!

Поздрави за всички и от мен! Hug

Катини, добра среща в темата! welcome
Чудесно е, че зрителите които харесваме сериала се увеличаваме. Hug

Цитат
Не зная кой изпълнява тази песен. Мисля си, че тя е написана специално за сериала и изпълнителят не е известен.

Бамби,  Hug
Песента се изпълнява от Hüseyin Yalın.
Нещо за него:
http://tr.wikipedia.org/wiki/Yal%C4%B1n

Не е много неизвестен, а песента в случая е от 2007 г.
Не е писана за сериала, но чудесно и на място е използвана. Peace

Красавец е, а и има страхотен глас! Heart Eyes




Специално за Катини, а и всички харесващи сериала!
Песента в негово изпълнение.  Hug

Yalin - Hersey Sensin

http://youtu.be/orWnHJEADRU

# 218
  • Мнения: 4 314
Благодаря ви момичета ....страхотни сте  Hug Hug
благодаря и за топлото посрещане   bouquet

желая ви - винаги любов и много топлина ,в този студен ден  Hug Hug Hug Hug Hug

# 219
  • Мнения: 927
Маргита, ти отвори ли клипа, за да видиш за коя песен пита Катини? Защото тази, за която ти говориш - Ти си ми всичко /Hersey Sensin/, беше включена в 3 епизод, а не в 1 и 4 епизод където чухме Gelmedin. Дори едната се изпълнява от мъж, а другата от жена.

# 220
  • Мнения: 4 314
може би това е оригинал ... опитах се да чуя текста ,но турския изобщо ми го няма ....така че.. не се получи ....на мен различно ми звучи ... Peace

# 221
  • Мнения: 927
Yalin - Hersey Sensin/ Ти си ми всичко (епизод 3)
http://vbox7.com/play:431dee65b7
Скрит текст:
Koydum sevinçlerimi önüme
Baktım hepsi sensin
Yazdığım şiirlerin her hecesi
Üzüldüğüm tüm filimler

Yıpranmamış hayatlar
Büyük hüzünler bekler
Her işte bir hayır
Bu işte hepsi sensin

Şimdi senden vaz mı geçmeli
Masal olup yola devam mı etmeli
Ben kalpten sorumlu
Aşka sorumluydum
Anladım her şey sensin

Gelmedin (епизод 1 и 4)
http://vbox7.com/play:9b32eaaa04
Скрит текст:
Ben çiçekler gibiydim doğuştan
Dokundun kırdın dalımdan
Döndürdüm yelkenimi rüzgarınla
Durdum korktum yalnızlıktan
Bıraktım her şeyimi yaşamak için seni
Sana öyle gelmedi mi
Yok mu hiç cesaretin
İçimde emanetin
Bekledim çok gelmedin
Bilmezdim nedir doğru nedir yalan
Yanındayken durmuştu zaman
Bitti masal bitti hayal bitti rüyam
Şimdi nerde o kahraman
Bıraktım her şeyimi yaşamak için seni
Sana öyle gelmedi mi
Yok mu hiç cesaretin
İçimde emanetin
Bekledim çok gelmedin.

# 222
  • Мнения: 2 116
Маргита, ти отвори ли клипа, за да видиш за коя песен пита Катини? Защото тази, за която ти говориш - Ти си ми всичко /Hersey Sensin/, беше включена в 3 епизод, а не в 1 и 4 епизод където чухме Gelmedin. Дори едната се изпълнява от мъж, а другата от жена.


Бамби, Heart Eyes
Уж него отворих, но е станало объркване,  #Crazy моя е вината- да. ooooh! Embarassed
Благодаря, че уточни.  bouquet


Катини, извинявай, че инфото ми е било за друга песен! Praynig Heart Eyes
Но поздрава си остава!  Wink Hug



 

# 223
  • Мнения: 2 116
 hug



Да, Фатих бе категоричен...няма да остави Зейнеп. newsm78
Малко ми е странно това при него...как сега намира начин да се противопостави на майка си, а преди не е могъл? Не е искал или не е имало какво да го мотивира да не се съгласява с нея?
Зейнеп се оказа "решение" при завръщането му, начин да избегне очаквания нежелан брак от него с Ирем.
Но "решението" бързо се трансформира в нещо ново и друго. newsm78 Joy
В какво точно, а и как се случи това...мисля, че сам Фатих не знае все още. hahaha hahaha
Влюбен...по-скоро не точно, но определено впечатлен, заинтригуван от Зейнеп по мое мнение.
Нещо като фаза преди влюбването му. newsm78 Joy
Със Зейнеп той се чувства свободен не само от хвата на Ирем и майка си, а и свободен да е такъв какъвто иска да е. Какъвто може би не е бил никога заради очакванията на цялото семейство към него. Зейнеп му дава и сила да вярва сам в себе си, нещо което също му е било в недостиг преди. Най-вече заради това, че някой друг се е грижил той да се справя, в повечето случаи предполагам това е била Мукадес. Наред с това, Зейнеп е красива, естествена, забавна и добра и да се влюби Фатих в нея е само въпрос на време. Grinning
Залагам той първи да осъзнае чувствата си, но  дали и първи ще ги признае... newsm78
Мъжете не са много по приказките, но пък винаги има изключения...та за това ще играя "на тото",
и ще предпочета... него. hahaha Joy



На срещата им със Зейнеп не ми беше много романтичен Фатих, малко скован и скучен даже ми беше.  Crossing Arms
Тук една критика към екипа...доста стандартно беше това...памук, симити... hahaha hahaha
Добре, че нямаше и балони, че тогава щях да ги сиктирдосвам далеч по-сериозно... Rage
Имам известно натрупване на забележки  Mr. Green /за сега  Wink/ към Буура...сигурно така искат от него да играе героя си Фатих, ама малко ми идват усмивките му, някак еднообразен ми е. Thinking





И много голямо послушание за татко Шефкет...брей, че кротък зет...  Joy Joy Joy
Преди се е подчинявал на майка си, сега на капитана... hahaha hahaha
Ама май е добре, че е научен да е послушен, че Зейнеп хич не е лесна, да не му е трудно после с нея.  Wink

 Hug

Последна редакция: нд, 08 мар 2015, 01:46 от margita9

# 224
  • Мнения: 2 116
Честит 8-ми март дами!
Бъдете нежни и красиви, възторжени и вдъхновени!
Честит празник!
Hug



Общи условия

Активация на акаунт