Кристина

  • 3 103
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 94
Здравейте. Искам да ви попитам дали харесвате името Кристина и защо. Също така ще ми е интересно да споделите галени имена подходящи за Кристина Simple Smile

# 1
  • Мнения: 6 833
Да, харесва ми Peace
Интернационално, звучно, приятно име е.
На галено съм чула да се казва Криси, Кики, Тити.

# 2
  • Мнения: 7 325
Дъщеря ми се казва Кристина. Харесва ми. Друго име и бяхме избрали, типично българско, но се роди на Коледа и я кръстихме Кристина. Всички и викат Крис.

# 3
  • Мнения: 505
Харесва ми много повече от Кристияна , Кристин, Крисия и тн. Класическия вариант ми звучи най - добре. На галено Криси.

# 4
  • Мнения: 3 031
Много ми харесва, второто име на дъщеря ми.

# 5
  • Мнения: 5 986
Не мога да не се включа тук - и моето момиче е Кристина, с времето все повече ми харесва името  Heart Eyes Най-често й казваме Криси, Крис, а понякога Кристи. За мен името е едновременно добре звучащо и като българско, и като интернационално.

# 6
  • Мнения: 651
Аз имам син Кристиян. Ако беше момиче щях да я кръстя Кристин, но и Кристина много ми харесва. Галените имена вече са ги споделили.
Относно Крисия, на мен лично много ми харесва.

# 7
  • Мнения: 8 282
Елси  а ти защо задаваш този въпрос след като си кръстила детето си Кристина?

# 8
  • Мнения: 94
Елси  а ти защо задаваш този въпрос след като си кръстила детето си Кристина?

Ами интересно ми е как се възприема името, а пък и се чудя какви са вариантите за галено име, освен Криси Simple Smile

# 9
  • Варна
  • Мнения: 2 267
Много ми харесва.Сестра ми се казва така, на галено винаги сме ѝ казвали Криси или Крисе / като се обръщаме към нея/.Приятелите ѝ казват също така или просто Крис.Тя самата си харесва името.По стечение на обстоятелствата живее в чужбина, името е познато, произнасят го правилно и не се налага стотици пъти да обяснява как точно се казва.
И всъщност е много по-хубаво според мен от Кристия/ана , Крисия и т.н..Може и да съм пристрастна Simple Smile

# 10
  • Мнения: 3 031
Може също Тина/Ина.

# 11
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 295
Кристина е едно от любимите ми имена-класическо име ,звучи нежно,не е прекалено често срещано,има имен ден и галеното Тина също е хубаво.

# 12
  • Мнения: 5 986

Ааа, да, това е другото, което ми е любимо и от време на време го използвам - Тина-маслина  Laughing

# 13
  • Мнения: 122
И аз съм от почитателките на Кристина.
-Крис,Криско,Криска,Криси и  безкрайни такива както все ми ги измисляха в училище-Кики,Макики #CrazyКико Joy

# 14
  • Мнения: 4 569
Харесва ми.
Криси.

Общи условия

Активация на акаунт