MANGO online магазин - Хубави дрехи, за готини дами! -6

  • 90 492
  • 769
  •   1
Отговори
# 540
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Аз досега все от аутлета съм поръчвала.

# 541
  • Пловдив
  • Мнения: 40 819
А поръчките по пощата ли идват или с куриер?

# 542
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
А поръчките по пощата ли идват или с куриер?

С куриер UPS, до вратата ти ги носят.
Знаеш кога ще си получиш пратката и най-удобното за мен - наложен платеж  Simple Smile

# 543
  • Мнения: 2 487
Колебая се между 36 и 38 номер при дънките,  зимата си взех дънки 36 номер,  но сега за едни бойфрендки се чудя дали 38 няма да е по-добре  newsm78 ? Някой има ли такъв модел и какъв размер е ?  Hug

# 544
  • София-Младост
  • Мнения: 23 363
Колебая се между 36 и 38 номер при дънките,  зимата си взех дънки 36 номер,  но сега за едни бойфрендки се чудя дали 38 няма да е по-добре  newsm78 ? Някой има ли такъв модел и какъв размер е ?  Hug
Модела бойфренд по принцип е по-широк.Никога не съм купувала, но според мен не поръчвай по-големи. Върни се и назад, доста се писа за един модел...може и някакви размери да има.

# 545
  • Мнения: 47
http://prikachi.com/images/863/8263863D.jpg  якето

при  точен номер никак не е 'бомбър, както се тревожех  Simple Smile заслужава си много

Отговаря ли си като размера ?Ако е удобно да помоля за  см от рамо до рамо на вашето?

# 546
  • Мнения: 2 487
Момичета, пуснах пак една поръчка но този път с наложен платеж.  има ли някаква разлика в дните за доставяне е или не?

# 547
  • София-Младост
  • Мнения: 23 363
Момичета, пуснах пак една поръчка но този път с наложен платеж.  има ли някаква разлика в дните за доставяне е или не?
Не.

# 548
  • Мнения: 2 487
Благодаря,   bouquet

# 549
  • Мнения: 713
Хубави ли са тези панталони и точен номер или номер надолу?
http://www.mangooutlet.com/BG/p0/women/summer-sale/trousers/cott … ;ts=1438437337502

# 550
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Момичета,когато натрупам примерно 6 артикула в кошницата си немога да си приключа пазаруването.Не виждам долния край за приключване,примерно ако са три артикула нямам проблем.През браузъра Гугъл Хром влизам ако има значение.Решавам си проблема евентуално,като намаля мащаба.При вас така ли е?

# 551
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Момичета,когато натрупам примерно 6 артикула в кошницата си немога да си приключа пазаруването.Не виждам долния край за приключване,примерно ако са три артикула нямам проблем.През браузъра Гугъл Хром влизам ако има значение.Решавам си проблема евентуално,като намаля мащаба.При вас така ли е?

Не

# 552
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Интересно защо при мен е така.Даже,когато въвеждам кода за безплатна доставка не ми го приема,изписва ми да опитам отново,но пък ми излезе доставка до БГ 6.95лв.Странна работа,а предната ми доставка беше 15лв.

# 553
  • Popovo
  • Мнения: 1 631
Интересно защо при мен е така.Даже,когато въвеждам кода за безплатна доставка не ми го приема,изписва ми да опитам отново,но пък ми излезе доставка до БГ 6.95лв.Странна работа,а предната ми доставка беше 15лв. 

А какъв е кода за безплатна доставка, нещо съм го  изтървала  Thinking

# 554
  • Sofia
  • Мнения: 9 732
Доколкото помня 15лв е доставката от основния сайт, от аутлета си е винаги 6.95лв. Двата сайта са различни.

Общи условия

Активация на акаунт