Приемам съвети - имам кърмаче, което е нощна пиявичка!

  • 1 018
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 10 493
защо не спиш в едно легло с беба, моята сама си намира зърното и не ме буди
ще ти е по-спокойно и ще се наспиваш
newsm10

# 16
  • София
  • Мнения: 2 901
защо не спиш в едно легло с беба, моята сама си намира зърното и не ме буди
ще ти е по-спокойно и ще се наспиваш
newsm10

Още веднъж подчертавам, че моята няма проблеми с намирането на зърното  baby_neutral -  тя просто не го пуска нито за миг!

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 603
Наистина сподели, като намериш причината, че ние сме в подобна ситуация, но ме търси напоследък доста често, а от няколко дни също неще да ме пуска и скимти, надявам се при нас да е от зъбите, че чак сега ни никнат.

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
Живях по този начин месеци наред - какво успокоително да ти кажа SadИгра на нерви е, но и това минава.Вече не съм абсолютно убедена, че проблемът е в зъбоникненето, сякаш всички кърмачета имат такива периоди ThinkingНо пък и на всички им никнат зъби...Така че всъщност в нищо не съм сигурна Sad
Има един хомеопатичен коктейл за неспящи деца - Киетюд.На нас не помогна грам, но други са доволни, и него пробвай...
Но като цяло моето дете спря да се буди толкова много просто когато спрях да му давам да суче нощем/14 -15/месеца.Бях се изгърбила вече от умора TiredОттогава сме рахат SunglassesНо от 1-тия до 14-тия месец една нощ не съм спала като света:crazyeyes:Сега се чудя как съм оцеляла Rolling Eyes

# 19
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ние също имахме проблем с нощното събуждане, въпреки че сме доста по-малки от другите бебета-на 4 месеца сме.Някъде около месец и 1/2 спря да се буди нощем, но отпреди 10 дни започна да се буди в 12 и в 4. И определено беше гладна. Консултирах се с педиатъра и ме посъветва да давам преди лягане млечна каша Hipp "Лека нощ" заедно с кърмата. Пробвах и засега бебка спи непробудно от 21 до 6.

# 20
  • Мнения: 1 014
belinda , сподели как успя да го отучиш от нощното кърмене. Ние също сме вече големи - 13 месеца и аз също като останалите майки от доста месеци не съм спала и една цяла нощ. Моят син е от по-умерениште "пиявички" - 2-3пъти на нощ. Кърмя легнала, но и аз се схващам в позата за кърмене. Това което ме спасява е, че предлагам другата гърда и така сменям позата.Иска ми се отново да стана бял човек, но ми се струва, че е нещо непостижимо.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 380
и ние сме така от един месец ,сега пробвам да не го храня през ноща по съвета на педиатърката,и като че ли има ефект-преди се будеше през час ,а сега след 2 нощи люлеене се събужда не повече от 3 пъти

Общи условия

Активация на акаунт