Лаптопа засича на моменти !

  • 4 488
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
лаптопа тръгвам нормално дава ми , че поддържа на система Windows 7 (Home Edition) x32 бита и си работи нормално един ден без засечка , на другия CPU-то ми хвърчи и така безразборно ?!
не е от вирус или malware , проверих с malwarebite !

# 1
# 2
  • Мнения: 10
Dell Vostro 1015 , 3 gb Ram , Intel Core Duo T5870 @2.00Ghz , 320 HDD ! П.С. - Моя грешка , съжелявам !

# 3
  • Мнения: 1 292
Окей, прав си, че лаптопа ти трябва да работи без проблеми в Windows. Опитай да спреш колкото можеш повече от резидентните програми (например Skype, ако го имаш). Вероятно нещо което скоро си инсталирал яде процесорно време. Няма да е лошо да направиш и проверка за вируси - лично аз ползвам "ESET online скенер". Най-добре го стартирай през Internet explorer. Malaware сканира точно за това - malaware, което е предимно различни спам програми, които сипят реклами на десктопа ти.

# 4
  • Мнения: 10
Направих каквото ми каза, вече даже знам какво може да е , няма засечени вируси или malware , благодаря все пак за отговора ! Съмнява ме и искам да те питам дали е възможно от разместен компонент вътре в самия лаптоп като го сложа на една страна в раницата като пътувам за работа няма проблем с вентилатора нагоре , като го обърна наобратно някой път работи по-бавно , чак сега ми направи впечатление ?!

# 5
  • Мнения: 1 292
Направих каквото ми каза, вече даже знам какво може да е , няма засечени вируси или malware , благодаря все пак за отговора ! Съмнява ме и искам да те питам дали е възможно от разместен компонент вътре в самия лаптоп като го сложа на една страна в раницата като пътувам за работа няма проблем с вентилатора нагоре , като го обърна наобратно някой път работи по-бавно , чак сега ми направи впечатление ?!
С това трябваше да започнеш. Трябва да ти подменят охлаждането. Т.нар хладилен агент (газа в охлаждащият механизъм) е приключил своя земен път. Време е за ново охлаждане.

Докато намериш как през времето в което не го ползваш го дръж подпрян някъде за да се сгъстява съответният агент и да имаш по-малко драми с охлаждането.

В отговор на последният въпрос - да възможно е да се забавя работата на лаптопа, но не е заради разместен компонент, а заради прегряване. Дъното забавя процесора за да не изгори.

# 6
  • Мнения: 10
Благодаря за информацията , беше ценна ! Веднага , след работа ще се погрижа да се смени охладителната система !

Общи условия

Активация на акаунт