Модни консултации - 13

  • 58 720
  • 744
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 290
Здравейте! И аз ще помоля за мнение и съвет. Направих една импулсивна покупка на рокля от разпродажба, която даже не пробвах. Оказа се леко голяма, но преди да отида да я постесня исках да се посъветвам с вас дали изобщо си заслужава усилията  Rolling Eyes Това е роклята:

Скрит текст:



Демоде ли е или си е ок? Според вас може ли да се поразчупи малко строгия и вид и с какво я виждате да се носи? Не съм я взела за конкретен повод, търся и приложение  Simple Smile

# 541
  • sofia
  • Мнения: 2 259
Мерси много момичета!  bouquet  Hug
Обувките ще ми ги доставят, вече съм се уговорила! Heart Eyes
И наистина са много благодатни за съчетания - благодаря за страхотните идеи.  Simple Smile

strept,  много са хубави роклята, обувките и на твоето нежно телце стоят страхотно. Peace Аз бих сложила обеци само, но аз по принцип нося бижута - обеци или гривни. Simple Smile Роклята е достатъчно "богата" сама по себе си.

# 542
  • Мнения: 1 338
Не знаем на колко години си и как по принцип се обличаш ... обаче тази рокля ми изглежда някак не-младежка. Ако трябваше да я променя по мой вкус, сигурно бих махнала черната част от ръкавите, да остане изцяло бял 3/4 ръкав, бих добавила някакъв аксесоар и бих я оставила в гардероба евентуално за някакви неочаквани строго официално-консервативни срещи ... По принцип не харесвам рокли с идея за сукман ... , т.е. вариант е и да махнеш целите ръкави да си остане една изчистена рокля, която вече да стесниш до твой размер  Peace

# 543
  • Мнения: 290
Не знаем на колко години си и как по принцип се обличаш ... обаче тази рокля ми изглежда някак не-младежка. Ако трябваше да я променя по мой вкус, сигурно бих махнала черната част от ръкавите, да остане изцяло бял 3/4 ръкав, бих добавила някакъв аксесоар и бих я оставила в гардероба евентуално за някакви неочаквани строго официално-консервативни срещи ... По принцип не харесвам рокли с идея за сукман ... , т.е. вариант е и да махнеш целите ръкави да си остане една изчистена рокля, която вече да стесниш до твой размер  Peace
И моите опасения бяха точно такива, Moringa   bouquet Рокли почти не нося, обличам се предимно по-спортно и макар 40 годишна и на мен роклята ми идва по-консервативна за разбиранията  Laughing

# 544
  • Австрия
  • Мнения: 2 311
milcky, след като вече я имаш, трябва да я приспособиш за себе си  Laughing

Първото, което не ми допадна, отваряйки снимката, бяха маншетите на роклята. Помислих си, че ще бъде по-добре да се махнат. Тогава си представих как остават белите ръкави и си помислих отново: Трябва и те да се махнат  Laughing Така и така, ако я правиш за носене, покрай стесняването й, да премахнеш ръкавите  Grinning Ще се получи строга, консервативна рокля, която в зависимост от повода може да се допълни с подходящи аксесоари: бижу, колан(че), брошка или шал.. Пък, знам ли.. може и да става за ежедневието: като сукман и отдолу с блузка, така че да се виждат само ръкави + плътен чоропогащник - черен или цветен и черни полуботушки или високи до глезените обувки с връзки.. Нещо такова т.е. в такъв стил:

Скрит текст:





.. в момента не мога да онагледя по-точно  Confused

# 545
  • Мнения: 1 324
milcky, моето мнение е, че роклята не си струва преправянето. Честно, тръпки ме побиват като я гледам. Аз бих я пуснала в olx.

# 546
  • Варна
  • Мнения: 10 553
Я, да се отцепя от колектива  Mr. Green
На мен роклята ми харесва и не бих и махала нищо.

Бих я носила с едни секси червени обувки и такова червило и маникюр и бих се чувствала много в кожата си, но ти щом се обличаш по - спортно ще е трудно.

Да кажем с модерните напоследък кецове с метален връх / ако така се казват / , с тънък колан в цвета на металните върхове и спортна чанта през рамо пак близка стилистика.

Включително я виждам с такива обувки, и такива и още едни и задължително със спортна чанта през рамо.

Струва ми се, че ще се получи една интересна и необичайна комбинация, ако си склонна да рискуваш.

Много зависи, обаче, дали харесваш такива обувки/чанти...

# 547
  • Мнения: 368
milcky , аз съм съгласна с  missNoir.
Добавям и колие тип "якичка": http://i.actualno.com/actualno_2013/upload/news/2012/09/19/00909 … 00678_600x458.jpg  Peace

# 548
  • Австрия
  • Мнения: 2 311

Лелеее..  smile3555 Как ще се 'отвори' роклята от едно такова колие!  coolcool

Скрит текст:

Направо и ръкавите си остават с него  Peace

# 549
  • Мнения: 448
Milcky, аз бих сложила просто един широк колан, за да стесня талията.

# 550
  • Мнения: 290
Благодаря ви много за мненията и идеите  Hug За цената, за която я взех (5 лв. от ликвидация  Embarassed), не си струват усилията по махане на ръкави и цялостната и промяна. По-скоро ми беше интересно дали ще "изскочат" идеи за съчетаване и носенето на роклята в този и вид и ето, че не ме разочаровахте   bouquet

# 551
  • Австрия
  • Мнения: 2 311
За цената, за която я взех (5 лв. от ликвидация  Embarassed), не си струват усилията по махане на ръкави и цялостната и промяна.

А, ако на човек му се отдава и му е хоби.. що не. Но да се дават допълнително средства - не, не си заслужава.

И ако е, както ти пишеш - само леко голяма т.е. с малко по-свободна от 'силует по тялото' - не е необходимо и да се стеснява.

# 552
  • Мнения: 1 400
И на мен ми харесва роклята .
Виждам я с такива подобни обувки :
Скрит текст:
Колан:
Скрит текст:
Якичка:
Скрит текст:
или шал в цвета на колана и обувката...
Мисля че така ще стане винтидж стил и то готин  Grinning

# 553
  • Мнения: 30
Здравейте момичета  wavey ... пак съм аз... Дано не досаждам вече.... Днес ходих за роклята но.... нямаше я вече....  Shocked Shocked Shocked Та свърших я една, дали не съм я объркала. Купих си рокля купихме и на  мъжа ми костюм, дано да сме улучили.


Какво мислите??? Мисля роклята да я съчетая с бели обувки и колие с бели перли! Какво мислите като цяло? Добре ли съм се справила?  Stuck Out Tongue Stuck Out Tongue

# 554
  • Мнения: 30
P.s Баба ми подари за коледа 10 чифта еднакви чорапи :Д Да не си помислите, че все с едни ходя   Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт