Прахосмукачка робот - 7

  • 78 237
  • 750
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 1 390
Аз купих от италиянския амазон моделът, който е показала алена. Доволна съм, само влизам да кажа ако имате кабели на пода да ги приберете. Моята Лулу почти е "прегризала " кабела на един лампион, явно е доста силна.  Simple Smile

# 511
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 481
http://www.amazon.de/VR6270LVMB-Roboterstaubsauger-Treppenerkenn … eywords=lg+hombot

Това е моята. Взех я преди година и си работи като първия ден. От тогава не ми се е налагало да ползвам друга прахосмукачка.  Батерията си е екстра, още не съм ползвала резервните части от комплекта. И по всичко личи, че скоро няма да опра до тях.

# 512
  • Бургас
  • Мнения: 910
Здравейте на всички,

от днес имам румба 650, бихте ли ми казали преди да я пусна да чисти трябва ли да я заредя 16 часа?

благодаря ви   bouquet

# 513
  • Мнения: 471
Честита придобивка !!!!!   Дълго и безпроблемно да ти служи вярно !!!!
Мисля , че задължително трябва да се зарежда по дълго време първия път .
Сподели  впечатления като се по опознаете  .  Wink

# 514
  • Бургас
  • Мнения: 910
Благодаря ти Бенита   bouquet

ще споделя всичко щом се опознаем  Laughing

а сега направо ме е страх! гледам го и се чудя дали ще заговорим на един език  Laughing

# 515
  • Мнения: 471
Само да се зареди хубаво и веднага ще заговорите на един език Сигурна съм !
А след няколко дни ще се чудиш как си живяла без нея ....

# 516
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
Момичета, тези, които имате LG с моп - ползвате ли мопа?

Гледам на по-ниски цени излизат стари модели без моп  Thinking

# 517
  • Бургас
  • Мнения: 530
Момичета, как почиствате контейнера за боклук за румба става въпрос.Филтърът изпрах,но контенера може ли с вода да се изплакне?

# 518
  • Мнения: 791
Момичета, как почиствате контейнера за боклук за румба става въпрос.Филтърът изпрах,но контенера може ли с вода да се изплакне?

Как ги перете тези филтри? Моят прилича на хармоника, и не мога да си представя как бих могла да го изпера. Но пък от друга страна си имам трик, с който го запазвам като нов. Да припомня, че не съм с Румба.
Аз контейнера не го изплаквам, защото отворът му, откъдето влиза боклука, има нежно уплътнение, което не е като гумено, а едно такова поресто. Забърсвам го (контейнера) отвътре и отвън внимателно с влажни домакински салфетки

# 519
  • Мнения: 555
Но пък от друга страна си имам трик, с който го запазвам като нов. Да припомня, че не съм с Румба.
Какъв е този трик?
 newsm78

# 520
  • Мнения: 791
Но пък от друга страна си имам трик, с който го запазвам като нов. Да припомня, че не съм с Румба.
Какъв е този трик?
 newsm78

Поставям тънък пласт тоалетна хартия или от домакинските салфетки (тези, които са я кутии) пред филтъра, така че да излиза малко отстрани на филтъра, и после затварям филтъра към контейнера. Стърчащите краища на салфетката откъсвам. Така филтърът се запазва като нов

# 521
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
Аз пак да попитам, тези, които имат LG с моп - ползвате ли мопа?

# 522
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 481
Аз от време на време. Пускам я през ден и ако пропусна да почистя някой път, на другия ден слагам и мопа, за да обере, това което прахосмукачката пропусне.

п.п. Предполагам, си прочела, че мопът не се мокри.

# 523
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
О, не бях прочела - намерих едно готино клипче за режимите и се сетих как ми обърна внимание  Crazy - някак малко по малко съзнавам за какво иде реч  Blush

Чудих се до колко ще ми се занимава и струва ли си инвестицията, но щом не се мокри - няма да е проблем  Hug Благодаря  Blush

# 524
  • София
  • Мнения: 1 390
Има ефект от мопа - аз имах такъв на предишния си робот и ежедневно го ползвах. На настоящата нямам и има видима разлика в почистването.

Общи условия

Активация на акаунт