Магията на изтока - тема 40

  • 36 472
  • 733
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 105
2 в 1, Биби, тогава като намеря време ще го започна  Hug Simple Smile

# 16
  • BG
  • Мнения: 4 457
Цял ден ме мързи да напиша, че много ми хареса японското изкушение от Зверчетата и чакам да видя с какво ще ни изненадат FT Island, нещо за хард рок звучене четох да очакваме, ще видим Wink
Мойто Чани ще се  снима в японски филм и то в главната роля, което е другата радостна новина.
Като сме на въпроса за пролетни цветя, имам си едно екстравагантно компютърно генийче в Revenge, Нолан Рос със страхотни костюми Laughing
Скрит текст:


# 17
  • Мнения: 6 793
Още едно продължение с привкус на пролет Blush.

Скрит текст:



cr:as tagged

# 18
  • Мнения: 9 202
Вик,ама не е с цветя.
Скрит текст:

Пак е хубав Heart Eyes

# 19
  • MJF
  • Мнения: 8 603
Гледам Jyoou no Kyoushitsu и въобще не мърморя  bowuu Mr. Green. Учителката силно ми напомня на учителя в Kazoku Gemu . Хлапетата играят чудесно.  Thinking може би защото не са тийнове учениците но до епизод 3 още не са ми вдигнали кръвното "не гледам ученически".  
Аз цвята в саксии гледам а други по костюми ги редят  Thinking.
 Mr. Green Laughing

# 20
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Още едно продължение с привкус на пролет Blush.

Скрит текст:



cr:as tagged
  Kissing Heart  Kissing Heart  Kissing Heart  Kissing Heart  Kissing Heart  Kissing Heart  Kissing Heart  Kissing Heart

# 21
  • Мнения: 9 202
Учителката силно ми напомня на учителя в Kazoku Gemu .
Crossing ArmsСен сей е по-готин smile3534

# 22
  • MJF
  • Мнения: 8 603
 Thinking Thinking ммм адаша Шо се разправи с 1 ученик и семейството му докато тук сенсей се разправя с цял взвод- ученици и семействата им, че и учителския колектив.  Naughty сравнение дори не може да става. Психологията е напълно от моята кръвна група в Jyoou no Kyoushitsu . Като казах кръвни групи , ами учителката и кръвните им групи знае на тез малки  разбойници  CrazyLaughing

# 23
  • BG
  • Мнения: 4 457
Гледам, че ни гласят Reply 1988, така както са го подкарали не знам до къде могат да стигнат с този Reply:D
Шоши, ти как се озова до училищна драма Wink

# 24
  • Мнения: 9 202
гост,вероятно до Reply Joseon и ще носят ханбоци Rolling Eyes

# 25
  • BG
  • Мнения: 4 457
И още две пролетни момчета от мен.
Скрит текст:


И специално за Tuon Grinning
Скрит текст:



# 26
  • Мнения: 9 202
OOoooo  smile3544
гост,мерси Hug Тъкмо свърших Стоте (то е +/- сто,всъщност) и ми е тъпо cry
6-ти еп. на Каме също не го откривам с букви.Не,че много се вълнувам Blushпросто знам,че трябва да гледам тази седмица епизод.

# 27
  • BG
  • Мнения: 4 457
OOoooo  smile3544
гост,мерси Hug Тъкмо свърших Стоте (то е +/- сто,всъщност) и ми е тъпо cry
6-ти еп. на Каме също не го откривам с букви.Не,че много се вълнувам Blushпросто знам,че трябва да гледам тази седмица епизод.

Аз днес ще изгледам 5-ти, дори не помня него или четвърти трябваше да следя, последно гледах като му предложиха да стане преводач, а той се надяваше на нещо друго.
И на мен ми липсва вече Стоте, егати готиния сериал, честно, но сега пък съм се закотвила на Отмъщението, но съм на 4 сезон, тъй че и то него не ми остана много.

# 28
  • MJF
  • Мнения: 8 603
нощен гост , а де?! Ама аз отдавна щото  съм подготвена че рано или късно ще нацеля human drama с  тема подрастващи деца -основно училище. А и още не ги е хванал пубертета  Mr. Green, та гледам спокойно, даже без Валидолче  Mr. Green. Шегата настрана но усещам как ставам голям фен на Мая-сенсей след адаша-сенсей. Tuon, може ли да ме подсетиш за заглавието или поне главната актриса на онзи японски сериал за учителка на един малък остров с хлапета на различна възраст, тя самата пратена по учебно-социална програма на острова като проблемно дете? Ей изобщо не се сещам поне за актьор от това заглавие та отнякъде да го издиря  ooooh! Whistling.

Последна редакция: ср, 18 мар 2015, 10:37 от Шошулчо

# 29
  • Мнения: 9 202
гост, в края на еп.4 му предложиха да бъде преводач.В 5 еп. се изяви като такъв+ още нещо.
П.П. Най-вече ми липсва Белами Embarassed

Шош,мога Mr. Green
Сериалът е The Island Teacher/Shima no Sensei
С моя любимка Yukie Nakama

Общи условия

Активация на акаунт