Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 5

  • 159 863
  • 759
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 89
Здравейте, прочетох на първата страница за 15% отстъпка за РД през календарната седмица и там пише, че важи и за продуктите в промоция. Така ли е, понеже на сайта не намерих подробна информация, а си харесах няколко неща от новия каталог. Предварително благодаря


Да продукт в промоция + 15 % РД си става една доста добра отстъпка. Пазарувала съм и нямаше проблем с продуктите от акцията... Успешно пазаруване !!!
Много благодаря  bouquet, макар и с малко закъснение.

# 466
  • Мнения: 259
И аз тази седмица пазарувах с отстъпка за рожденик. Добър пазар направих и то 3 пъти хаха  Joy

# 467
  • Русе
  • Мнения: 7 058
И аз тази седмица пазарувах с отстъпка за рожденик. Добър пазар направих и то 3 пъти хаха  Joy
Можеш на ден и 50 пъти да ходиш, стига да ти изнася на портфейла Wink Няма ограничение в броя на пазаруванията.

# 468
  • София
  • Мнения: 1 832
Каква е отстъпката за рожденик? И ако е на дете с копие от Акта за раждане ли се доказва?

# 469
  • Мнения: 13 544
Каква е отстъпката за рожденик? И ако е на дете с копие от Акта за раждане ли се доказва?
15%, да

# 470
  • Мнения: 2 487
Баща ми има РД тази събота, ако искам да си купя продукти с неговото намаление,  трябва да бъда с  него ли ? Един ден ок, ама все ще забравя някои неща. А имам голям списък за пазаруване, 😀😀

# 471
  • Пловдив
  • Мнения: 3 221
Баща ми има РД тази събота, ако искам да си купя продукти с неговото намаление,  трябва да бъда с  него ли ? Един ден ок, ама все ще забравя някои неща. А имам голям списък за пазаруване, 😀😀
Аз съм купувала с чужда лична карта без присъствие на собственика и  Mr. Green.

# 472
  • Мнения: 2 742
Здравейте! Извинявам се, ако поста ми не е за тази тема и моля, да ме насочите към друга, ако е така. Миналата седмица ми дадоха талон за отстъпка 15 % от 22.05 до 01.06 на всички продукти със собствена марка на ДМ - Балеа, Денкмит, Алверде и т.н. Мисля да се възползвам, набелязала съм доста неща, в това число и  слънцезащитните им продукти, но до сега не съм ползвала такива на Sum Dance, може ли някой, който е взимал от тях да сподели дали си заслужава да си дам парите? Струват ми се доста евтини и това малко ме смущава. Дали ще има добра защита с тях? Благодаря предварително!

# 473
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
Ползвала съм ги и още ползвам от време на време.Хубави са и не съм имала проблем с тях.

# 474
  • София
  • Мнения: 44 098
Някой с мнение за СС крема на алверде?
https://www.dm.de/alverde-naturkosmetik-perfekter-teint-color-co … 010355071248.html

# 475
  • Мнения: 1 119
Преди време бях попаднала на препоръки на Denkmit Ultra Sensitive. В магазина намерих само прах, нямаше течен и въпреки че от години пера само с течни препарати, взех за проба. Пуснах вече една пералня с него на подарени бебешки дрешки, въпреки че забелязах, че е само за бяло или силно замърсено пране. Интересува ме има ли други бебешки продукти на марката, които препоръчвате - за цветни дрехи, течен и т.н. Не ми пречи да си ползвам и само този, но се притеснявам да не избелва дрехите newsm78

# 476
  • Мнения: 5 207
Има течен за цветни дрехи и веро за съдове.

# 477
  • Мнения: 1 119
Има течен за цветни дрехи и веро за съдове.
Благодаря bouquet Знаех си, че нещо с ММ не сме догледали ooooh!

# 478
  • Мнения: 5 207
Между другото, забравих, че има и омекотител. Ето я цялата серия нагледно, за да се ориентирате по-добре другия път:
Скрит текст:
прах за бяло

течен за цветно

омекотител

препарат за съдове

От известно време обаче препаратът за съдове липсва. Не мия детски съдове с него, а нашите, защото ми харесва, че е без миризма и оцветители, освен това мие много добре. Всички други марки смърдят ужасно на някакви евтини изкуствени парфюми така, че вмирисват и съдовете, което, мисля, не е нужно.

Относно праха, който споменаваш. Предназначен е за бели дрехи и дрехи с устойчиви цветове. Не е непременно за силно замърсени - на опаковката има таблица с дозировка за различните степени на замърсеност. Много добър продукт е.

# 479
  • Мнения: 1 119
Много ти благодаря, Sekhmet bouquet Тези дни отново ще разгледам в кварталния ДМ и после ще пиша какво съм открила. Ти какво би ме посъветвала - да взема ли и омекотител? Нали за бебетата не било ОК, но този си е бебешки все пак newsm78

Общи условия

Активация на акаунт