Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 5

  • 159 864
  • 759
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 13 188
Защо не зареждат вече препаратите против петна https://www.supermag.bg/promotions/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%BF%D0%B … D0%BC%D0%BB.html?

# 571
  • Мнения: 2 742
А отстъпката за рд намалява ли неща на промоция?
Днес специално попитах в кварталната дрогерия за отстъпката за РД, момичето каза, че при всяко пазаруване през седмицата на РД, се получават 15% отстъпка от стойността на касовата бележка. Тъй като смятам да напазарувам всичко необходимо от там наведнъж, специално попитах за продуктите на промоция, каза, че няма значение, отстъпката е на крайната стойност. Определено ще се възползвам, набелязала съм душ-гелове, шампоани, прах, капсули, омекотител, декоративна козметика, така че ще си заслужава.

# 572
  • Мнения: 316
на мен не ми допадна- докато се къпя ми мирише на хубаво, а после една такава никаква миризма на не- свежо , всички които са тип "крем" ми действат така  Peace

# 573
  • София
  • Мнения: 44 098

аз търсих, преди месец-два, казаха, че вече не ги и няма да ги продават. Защо не съм питала.

# 574
  • София
  • Мнения: 1 460
Здравейте, влизам за да похваля лосиона за след епилация на ДМ:
Скрит текст:
Мирише много приятно и успокоява много бързо след нанасяне. неприятното усещане от епилацията при мен изчезва почти веднага, а червените точици изчезват до час-два. Освен това в последствие не страдам от сърбеж на епилираните зони, както се е случвало преди да използвам лосиона.   Peace

# 575
  • Казанлък
  • Мнения: 589
Здравейте, влизам за да похваля лосиона за след епилация на ДМ:
Скрит текст:
Мирише много приятно и успокоява много бързо след нанасяне. неприятното усещане от епилацията при мен изчезва почти веднага, а червените точици изчезват до час-два. Освен това в последствие не страдам от сърбеж на епилираните зони, както се е случвало преди да използвам лосиона.   Peace
И аз много го харесвам.

# 576
  • Мнения: 330
Има едно плажно олио което е 21.90 лв (не съм сигурна за цената но мисля че беше толкова)за бърз тен и го видях преди 2-3 седмици в дм но се чудя дали да си вам парите защото ако не е хубав ....… 22 лв си заминават .... Shocked

# 577
  • Мнения: 2 742
Има едно плажно олио което е 21.90 лв (не съм сигурна за цената но мисля че беше толкова)за бърз тен и го видях преди 2-3 седмици в дм но се чудя дали да си вам парите защото ако не е хубав ....… 22 лв си заминават .... Shocked
Стана ми интересно, кое е това олио?  На коя марка е? Ползвала съм повечето, които се предлагат в ДМ, но така написано е много общо и изобщо не се сещам кое може да е.

# 578
  • Мнения: 1 620
Някой ползвал ли е този спрей? Интересува ме оставя ли бели петна както крема, и дали се полепя пясък по кожата след намазване със спрея.

# 579
  • Мнения: 316
Някой ползвал ли е този спрей? Интересува ме оставя ли бели петна както крема, и дали се полепя пясък по кожата след намазване със спрея.

като цяло е по-лека формула от крема, но притежава същите качества  Peace

# 580
  • Мнения: 4 841
Някой ползвал ли е този спрей? Интересува ме оставя ли бели петна както крема, и дали се полепя пясък по кожата след намазване със спрея.

Аз имам 30 фактор . Лидълският ми допада много повече.

# 581
  • Мнения: 843
Взех бялото шише за детето - 50 + остава жълтеникави следи по белите дрехи за съжаление. Мажа го 20-тина мин.преди плаж и въпреки това лепи много пясък. Иначе е приятен и лек

# 582
  • Мнения: 2 742
Аз пък се възползвах от отстъпката за рожденици през тази седмица. Доста неща взех и определено ми излезе изгодно. Много доволна съм от лака за коса Балеа (черният) за силна фиксация. Ползвала съм и професионални, които ми дава фризьорката ми, и всякакви от дрогерийния клас, но никой не прави такава фиксация и то за целия ден, все едно сега съм си направила косата. Опитах и праха за пране Денк мит и от него съм доволна, а какъв аромат оставя, не е истина. Последното което ме впечатли е гел за почистване на лице Алверде с морски водорасли. За 6 лв направо е страхотна покупка. Бих казала на ниво медицинска козметика. Та в общи линии си направих добри подаръци и съм доволна.

# 583
  • Варна
  • Мнения: 1 754
Някой да ги е ползвал?

# 584
  • Мнения: 2 742
Ползвам зеленото в момента, но не ми харесва особено. Имах големи очаквания и се разочаровах.

Общи условия

Активация на акаунт