Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 304

  • 38 831
  • 730
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058



ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ


 












ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(14 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 еп)  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)  (74 еп)  (75 еп)  (76 еп)  (77 еп)  (78 еп)  (79 еп)  (80 еп - Финал)
 

 

ЕДИН СНИМАЧЕН ДЕН ЕНГИН - ИСТОРИЯ НА УСПЕХА    







АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри


 









ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.




ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

Последна редакция: вт, 17 мар 2015, 00:31 от mariana51

# 1
  • Мнения: 23 221


Честита Нова тема



Нека я започнем с прекрасните нови снимки
на любимия актьор - 
за късмет  Two Hearts

Чакаме и списание...

Скрит текст:
Имам си и един много хубав повод да ви почерпя  Grinning  Почвайте от сега... първите можете  и по два да си взимате  newsm53



# 2
  • Мнения: 20 905


За новата тема, благодаря! smile3525

Марта_49, да ти е честит повода и се възползвах от разрешението ти.... Hug

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058


Хайде и аз в новата тема с новите снимки на Енгин.



И една нова от епизод 38.

# 4
  • Мнения: 20 905


Какво беше, а като ги гледам на новата снимка заедно, но пак тревожни...

# 5
  • София
  • Мнения: 1 001
За новата тема  и за лека нощ - малко романтика

# 6
  • Мнения: 1 007
37 епизод. Личен озет.

  Чуденките по сериала си продължават, дори се размножават. За все повече неща се чудя и все по-малко отговори получавам. newsm78 newsm78 Например...

Скрит текст:
  Що за поведение на Елиф на събранието на фондацията, която тя има мерак да оглави? newsm78 Ехиден въпрос като каква например работа осигурява фондацията на своите дипломанти... Очакван отговор? Може би, "куриери на мръсни пари"? Как смята тя да спечели симпатиите на управителния съвет и да ги омае, за да я изберат за свой шеф? Абсолютно нелогично.

   Нормално ли е за комшийските нрави Хю да се тюхка повече какво ще каже брат му, отколкото какво ще каже жена му? Да, знам... братята са всичко, мъжът е важен, жената ако много знае, има шамарчета, но все пак... Това, че законната му съпруга Мелике научи за съществуването на дългогодишна метреса, че и с дете отгоре, не го разтревожи кой знае колко. Даже имаше нахалството да я заплашва и притиска да се закълне, че няма да каже на майка му и брат му! А когато разбра, че брат му е видял съдържанието на флашката, щеше да получи удар. Вярно, страх го е за живота му, флашката го уличава в убийство... Но истински страх и потрес върху лицето на Хю аз видях само при думите на Мелике "Йомер те знае какъв си лъжец, видя всичко" и при думите на Таййар, че Йомер му е заложил капана и го подозира отдавна. Е, явно трябва да задам въпроса си в турските форуми, за да получа някакъв логичен отговор. Защото за мен това си остава чуденка. И то голяма. newsm78

   Странно ми е как някои нескопосани идеи на сценаристките с очевидната цел удължаване на сериала и повече ефекти, заживяха свой собствен живот, благодарение на актьорите, наети да ги осъществят. Пример - Яъз. Фъфлещият сладур беше извикан в съществуване, просто за да разпали позагасналите чувства между главните герои и да генерира нова вълна от ревност у Елифчето. Ясно като бял ден. Нямам представа какви са били първоначалните им намерения - може би, да го вкарат за две-три серии и като си изпълни предназначението, да го върнат в несъществуване, подобно на Пънар, която просто "стопиха" в нищото. Не знам... newsm78 Но той изведнъж се превърна в притегателен център, в магнитче, което привлече зрителските симпатии и дори събуди настроения за разделяне на главните герои, стига това да събере бонбона с "татко" му. Ако в началото негодувахме срещу идиотската идея да пришият дете на Йомер, сега адски ни се иска то наистина да е негово! Дори смекчихме отношението си към майка му.  ooooh! Странно, нали? Голяма чуденка. Но аз лично не мога да си представя по-нататък сериала без Черния орел.  love001

   Друга такава идея беше майка му - Ипек. Също образ-парашутист, спуснат от незнайното небитие с единствена цел събуждане на ревност и неприятности за главните герои. Дори не си направиха труда да ни разкажат цялата й история, та ние си я дописваме кой както може. Актрисата, макар и известна, и утвърдена, не е от "иконите" и стои някак бледо до Туба. Тоест, не я застрашава като конкуренция. Но ненатрапчивата, добра игра с очи, умението да предава драмата в душата си с много пестеливи жестове, ме спечели. Дори ме амбицира да й запомня името, което засега печели първа награда по непроизносимост - Йойкю. Знам, че някои не я харесват като образ, смятат я за лукава, двулична и лош полицай. Не знам, то добър полицай в този филм така или иначе няма. Тя не прави изключение. Но по отношение на Йомер аз нямам забележки към поведението на героинята. Явно все още е влюбена в него, но е достатъчно честна да не върти евтини к***** номера да се опитва да си го върне, при положение, че той е зает. Внимава да не застава между него и Елиф, макар че не винаги й се получава. С две думи, харесва ми. И явно не само на мен. Щом обезпокоените фенове почнаха вече да измислят хапчета "антиипек". Пак не уцелиха дозата драгите сценаристки. hahaha

   Дори (с риск да ви прозвучи еретично Peace) се замислих дали тя нямаше да е по-добрата Елиф. С тази сдържаност и обрани жестове, но силен вътрешен заряд дали нямаше да е по-убедителна бизнесдама, по-нежна влюбена и по-наранена сестра. Впрочем, същото си мислех преди време и за Тувана. За нея дори съм още по-категорична! Въпреки нескопосания сценарий, тя щеше да изгради една много, много по-убедителна, огнена Елиф, много повече щеше да ме накара да повярвам в противоречивия й характер. Лично мнение! Peace

   Преди време споделих какво мисля за играта на Туба, въз основа на друг неин сериал, който изгледах. Не съм си променила мнението. И не съм съгласна с изказванията на нейните фенки тук в нашата тема, че ние по презумпция, още от самото начало сме решили да я отхвърляме. Поне аз не! Просто защото не бях я гледала и пристъпих съвсем непредубедена и "девствена" към преживяването. В началото ми хареса и го споделих. Ако някой смята, че не е така и не го мързи, може да прочете постовете ми след първите серии. Честно и подробно споделих кое ми харесва. За съжаление, с времето тя все повече и повече ме разочарова, излезе наяве нейната еднаквост и студенина. Несъмнено има дойстойнства, но почти всички се свързани с външността й. Тя е просто красива и има благородно излъчване. Но толкова. Последната серия миналата сряда само затвърди мнението ми. Особено в сцената с ревността! Може и режисьорът да е поискал от нея да сложи "изражение номер три" - обиденото, но всичко беше така нелепо и изкуствено, че просто ми стана противно. Самата сцена беше много нелепа, но играта й засили това впечатление. С две думи, Туба и нейната игра (че дори и любовта между Елиф и Йомер!) ми стоят някак... пластмасово, така да се каже.

   Впрочем, иска ми се да се обърна към нейните фенки, които аз наричам "прелетни птици". Тези дни реших да хвърля едно око на нейните безбройни теми из форума. Исках да видя какво пишат за нея. Първо, шапка ви свалям, дами, за самоотвержеността! thumbsup Темите на Туба не са една и две, но нейните фенки постоянно пишат във всичките! smile3555 Е, едни и същи неща, но няма значение. Joy Това си е време, все пак. Не знам, ако има десет теми за Енгин, дали аз ще си направя труда да пиша и в десетте. Второ, за сетен път се убедих, че гледайки един и същи сериал, ние виждаме съвсем различни неща. Точно сцени, в които за мен Туба играе безумно слабо, направо дразнещо, там се възхваляват като връх на актьорското майсторство! И обратно - изпълнения на Енгин, които мен са ме разтърсили, там се коментират с пренебрежение и жлъч. Е... свят широк, хора разни...

   Трето, зададох си въпроса защо фенките на Туба така ревностно следят нашата тема и четат под лупа всеки ред в нея. Може би, защото им е скучно там? hahaha Или защото са поели кръстоносен поход за обожествяването на Туба във всички теми из форума?  newsm78

   И четвърто... там нямаше нито един пост от фенка на Енгин. Нито една плюнка срещу Туба. Нито един коментар по адрес на пишещите. Да, ние може дори да сме обиждали понякога Туба в постовете си (в техните очи) но никога не сме го правили в НЕЙНА тема! Моля ви, скъпи съфорумки от темите на Туба и нейни отчаяни фенки (не ви изписвам никовете, че да не стане сакатлък, но вие си знаете кои сте), стойте си във вашите теми, плетете венци и ореоли на Туба, превъзнасяйте я като актриса номер едно на Слънчевата система, припадайте по красотата й, пишете поеми в нейна чест, въобще... правете каквото ви харесва и ви прави щастливи! Никой от нас няма нищо против! Hug Hug Hug Hug Даже, ако искате си плюйте по Енгин във вашите теми. Ние няма да разберем, защото така или иначе не ги четем. Но престанете да минавате с бръснещ полет над нашата тема, да "цвъквате" по нещо и да отминавате. Не е красиво, не е етично, не е колегиално. Моля ви, в името на вашата икона! Praynig Praynig Praynig Praynig

   И накрая, да завърша с последната чуденка в главата ми - сцената, в която Ипек погали спящия Йомер. Най-напред, беше страхотно изиграно от Йойкю. thumbsup Второ, изпълни си предназначението - да събуди горчива ревност в сърцето на Елиф. В този пестелив нежен жест тя разгада, че Ипек все още е влюбена в Йомер и възнамерява да му обеси на врата чоджучето си. newsm09 Нейсе... Аз просто се поставих на мястото на Ипек... и се размечтах... и се запитах: "Ама какво си въобразява Елиф, по дяволите? Коя нормална жена ще устои на изкушението да погали ТОЗИ мъж, докато спи? Нима тя самата устоя?" newsm68 Да бе, да! Не само погали кьор-кютук пияния Йомер по косата, ами и го нацелува! Но аз не обвинявам нито една от двете! Peace Няма нормална жена в този свят, с нормално функционираща хормонална система, която да не посегне към това спящо изкушение! Ако някоя от вас смята, че би устояла... моля да вдигне ръка.

Пренасям това четиво тук, в случай, че сте го пропуснали, а не трябва.  

# 7
  • Мнения: 858
                                            Добре заварила!
                                                  Hug        Hug

               
                                  Two Hearts Two Hearts
               

                                   Марта,
                           Да ти е сладък поводът!
                                  И.......

                           
Скрит текст:
Наздраве!
                             

             

# 8
  • Мнения: 23 221


Добро утро момичета  Two Hearts

Хубав, слънчев и усмихнат ден ви желая!


Скрит текст:
И дежурното сутрешно кафе за бърза кондиция

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058


Здравейте Енгинки. Добро утро на всички. Е, остана още един ден до срещата ни с Йомер. А днес - очакваме още приятни изненади.





Докато го напиша и готово - нови снимки от епизод 38.

# 10
  • Мнения: 20 905
Здравейте,



Като гледам, новите снимки, изглежда този път, тичат за Нилюфер.... ooooh!

Лек и приятен Hug ден ви желая..

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058


Обещаха ни и видео от подготовката за списание L'Officiel Hommes. Кога ли?

# 12
  • Мнения: 1 007


Иде финалът на "Кара пара", тук казват 50-ти епизод,
но аз залагам на 40-ти, допустима грешка - 1 - 2 серии, не повече.  Smile

Последна редакция: вт, 17 мар 2015, 13:23 от AureliaFelix

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058


След вчерашната акция в туитър за Енгин с хаштаг: BizimEfsanemiz EnginAkyurek/Нашата легенда Енгин Акюрек. Ето, отразено вече и в ел.изданията: http://www.televizyondizisi.com/engin-akyureke-hayranlarindan-tt … tm_medium=twitter
...........................
Аурелия, мислите ни в една посока.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058


Леля Недрет търси спасение в Левент. Какво ли не прави за да ги раздели Йомер и Елиф - ама йок.

Общи условия

Активация на акаунт