Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 304

  • 38 837
  • 730
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 007
Отношението към Енгин  е очевадно тенденциозно-най-добро дизи,най-добра актриса,а пък главният персонаж не е "най-добър"

Според мен е главен поддържащ персонаж. И той не е лош, но ще почака до куково лято,
 щото през това, пак няма да го огрее  Joy

Скрит текст:
Вместо "персонаж", бях написала "персонал" първо .... Joy

# 46
  • Мнения: 917





Скрит текст:

Шепотът на любовта

Един светец веднъж попитал учениците си:
"Защо хората си крещят едни на други, когато са разстроени?"
 Учениците му помислили известно време и един от тях казал:
 "Защото губим спокойствието си, затова викаме."
Светецът отговорил:
"Да, но защо е нужно да крещим, когато другият е точно до нас?
 Защо не е възможно да говорим с мек глас, кoгато сме ядосани?"
Учениците дали няколко различни отговора, но те не задоволили светецът.
Накрая той им обяснил:
"Когато двама души са ядосани един на друг,
техните сърца са много далече едно от друго.
За да покрият разстоянието те трябва да крещят, за да се чуят един друг.
 Колкото по-ядосани са, толкова по-високо трябва да крещят,
за да достигнат другия край на това огромно разстояние."
След това добавил:
"Когато двама души са влюбени, те си говорят тихо и нежно,
 защото сърцата им са много близо
 Разстоянието между тях е малко, така че те могат просто да си шепнат
и стават дори още по-близко в обичта си.
Накрая нямат нужда дори да шепнат, просто гледат един в друг безмълвно.
 Толкова близо са двама души, когато се обичат."

# 47
  • Мнения: 3 217
Аурелия,защо така песимистично-на куково лято?Току виж,че и за Енгин изгряло лятно слънце. Joy

# 48
  • Мнения: 280


 smile3501Награждават "Кара пара" и Туба, съответно - най-добро дизи и актриса.
Хайде, да им е честито!
https://twitter.com/canpolatozkok/status/577893255527997440
Скрит текст:
Енгин ще почака до... Второ пришествие!  Joy

Самоцитирам се, много си харесвам поста!
 smile3501  newsm10 ]Браво! Ашколсун! Машала! Евала

Е, ако и това не е подигравка с Енгин - какво да кажеш повече newsm78 newsm78
Не мога да постна умопомрачителния мишок, който от време на време пускате Embarassed Embarassed

На това как му се казва -  newsm78 newsm78 - хайде помогнете ми, че да не ме изтрият пак - ама и какво ли ми пука. Ошашевена съм тотално #Crazy #Crazy #Crazy Но, нали и писахте, че и краят наближава - чакам го с голямо нетърпение newsm10 newsm10 newsm10 newsm10

AureliaFelix Благодаря ти, че си копирала поста на Барисея от предната тема. Аз не бях довършила четенето си в старата и не бях го срещнала  smile3525

Барисея Чета те с огромно удоволствие  smile3525 newsm51 Моля те пиши по-често newsm17 newsm17


# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 34 142
Не знам точно как стават работите ,но е много обидно за Енгин,много.Определено на негово място ,след като това лято му изтичал контракта с Ay Yapim бих им теглила шута-продуценти и то по-добри колкото искаш.

Само предполагаме - не можем да знаем как стоят нещата.



http://www.ayakligazete.com/ind/magazin/engin-akyurekin-o-pozlar … ernete-dustu.html

Ето ги наградите на Енгин - нашата любов. Фенове от цял свят го обичат, днес нямаше издание, което да не отрази акцията в туитър.

# 50
  • Мнения: 3 217
Марианка,това са минали награди,ние ги знаем и им се радваме,но съгласи се,че отдавна Енгин е неглижиран от продуцента си и разните журита-не знам каква е причината,но определено не може да не се отразява по някакъв начин на Енгин-колкото и един творец да е силен психически,все пак не може да не му се отразява това отношение-всеки иска трудът му да бъде оценен както заслужава.

# 51
  • Мнения: 3 241
Най-после да видя ядосани в тази тема.  newsm10 Така е по-добре, вместо да си заравяте главата в пясъка и да се правите, че всичко е ОК, да игнорирате проблемите, да намирате оправдание за всяко негово действие и бездействие.

Все някой му е виновен - партньорките, сценаристите, режисьорите, журналистите...разбира се, може да бие шута на Ай Япъм, но така или иначе, киното е колективна работа, и Енгин ще трябва да се нагоди към законите на професията. Само с талант и отшелничество не става...

Не е ОК ситуацията с Енгин. Благодаря, че го признахте.  Hug

# 52
  • Мнения: 280

Последна редакция: ср, 18 мар 2015, 05:28 от PaulaSS

# 53
  • Мнения: 280
Най-после да видя ядосани в тази тема.  newsm10 Така е по-добре, вместо да си заравяте главата в пясъка и да се правите, че всичко е ОК, да игнорирате проблемите, да намирате оправдание за всяко негово действие и бездействие.

Все някой му е виновен - партньорките, сценаристите, режисьорите, журналистите...разбира се, може да бие шута на Ай Япъм, но така или иначе, киното е колективна работа, и Енгин ще трябва да се нагоди към законите на професията. Само с талант и отшелничество не става...

Не е ОК ситуацията с Енгин. Благодаря, че го признахте.  Hug



Но не и според твоето виждане

# 54
  • Мнения: 3 217
Валя,какво по-точно не му е наред на Енгин? Доколкото знам човекът се труди,снима,в добри взаимоотношения е с екипа на КПА,показва таланта си,а това че съм се ядосала за тази награда е мой проблем,а не негов! Peace Peace
А пък човек трябва да е доста предубеден,за да не признае,че Керем Чатай го неглижира . Peace

# 55
  • София
  • Мнения: 1 001
Само с талант и отшелничество не става...

А бихте ли обяснили как става? Според мен това е награда за изпълнението на дадена роля, за таланта.  Според вас за нещо друго ли се дава наградата?

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 34 142
Марианка,това са минали награди,ние ги знаем и им се радваме,но съгласи се,че отдавна Енгин е неглижиран от продуцента си и разните журита-не знам каква е причината,но определено не може да не се отразява по някакъв начин на Енгин-колкото и един творец да е силен психически,все пак не може да не му се отразява това отношение-всеки иска трудът му да бъде оценен както заслужава.

Не те разбрах - кои неща са стари? Става въпрос за днес - но нали не ни четеш....

# 57
  • Мнения: 280


Малко за разведряване на погледа

Последна редакция: вт, 17 мар 2015, 22:07 от PaulaSS

# 58
  • Мнения: 3 217
Мисълта ми беше,че Енгин не е получавал награди доста отдавна,поне аз не си спомням за такава.

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 34 142
Мисълта ми беше,че Енгин не е получавал награди доста отдавна,поне аз не си спомням за такава.

А, не ми се доказва сега... Ако ни четеш редовно...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт