Ринопластика при Джамбазов

  • 36 606
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Моля ви споделете ако някой е правил ринопластика при Джамбазов.Имам по малко от месец до моята и направо се побърквам от страх на моменти.Моля споделете как сте се чувствали след операцията ?колко време е възстановяването ? КАК СЕ чувствате първите 24 часа? #Shocked #Shocked #Shocked

# 1
  • Orihuela Costa,Spain
  • Мнения: 547
Здравей,виж в Тялото.бг.

# 2
  • Мнения: 11
Всичко изчетох там.Темите са от преди години .Искаше ми се някой който е ходил наскоро да сподели опит ??? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 3
  • Orihuela Costa,Spain
  • Мнения: 547
Здравей, аз съм правила ринопл. при Джамбазов но преди три години и нещо. Не се притеснявай, не е чак толкова страшно. Мен зъб, мъдрец ме е болял повече. Кофтито е, че трябва да дишаш през устата след операцията.Но всичко минава мн.бързо. Съветвам те да се настроиш положително и да не си даваш излишно парите за упойка, като ти махат тампоните или плаките, ако имаш такива след риното. Успех 🐈

# 4
  • Мнения: 11
Упойка след операцията ??? каква е тази упойка ?Доволна ли си от резултата?Доктора внимателен ли е?

# 5
  • Orihuela Costa,Spain
  • Мнения: 547
Да доволна съм от резултата.Внимателен е доктора. По време на операцията ти слагат тампони в носа,които махат на следващия ден. Пластини слагат на пациенти,които имат изкривена носна преграда. Упойката, която те питат дали искаш като ги махат е слаба, все едно те замайва.Но няма смисъл да даваш 75 лв, толкова беше преди. Мен ме хвана чак като ми ги махнаха.Доктора го видях за малко преди операцията.В 8.30 вечерта ме оперираха. Това е.

# 6
  • Мнения: 11
Колко време ти мина докато се възстановиш напълно ?знам че до 2 седмици ти махат всичко .След това как ти беше носа.Питам защото четох че се подувал -спадал??? newsm78 newsm78 #Crazy

# 7
  • Orihuela Costa,Spain
  • Мнения: 547
Здравей, при всеки е индивидуално.Аз си бях ок след две седмици. Е да се възстановиш напълно си трябва време. Но след около седмица, две минават отоците.Зависи и какво са ти правили по носа. Не е чак толкова страшно колкото ти се струва. Късмет 🍀

# 8
# 9
  • Мнения: 1
Здравейте, някой ако има актуален номер на доктор Джамбазов моля да го напише тук ,тъй като в Интернет има много номера, но на нито един няма отговор..

# 10
# 11
  • Мнения: 3
Здравейте моята е другата седмица и в Синумед! Отлагах е няколко пъти и се надявам да минава вече! За жалост на 13-ти се разболях и съм на АБ трети ден:( звъннах в клиниката и сестрата ми каза че до датата ми тр да съм ок!
Имам няколко приятелки с рино при Джамбазов но вс са още от Каспела. С новата клиника и новия екип съвсем не съм запозната:( моля ако някой има впечетления да ги сподели.
Ако някойсе интересува какви анестетици ползват мога да му напиша имената. Аз лично мисля да се тествам за алергий... Ужасно ме е страх ...
Имам няколко пълни упойки, и не успявам да се разделя със страха си към тях
Преди 6 м. Слагах импланти в Торакс, видях си вс роднини от болка и некомфорт.. Пффф
Надявам се тази да неболи така.

Последна редакция: чт, 16 апр 2015, 01:07 от Babyevka

# 12
  • Мнения: 3
Ками ти ккога си?

# 13
  • USA
  • Мнения: 7 296
Джамбазов е един от най-добрите(да не кажа,най-търсеният за рино).Преди няколко години,когато проучвах за моята,при Джамбазов се чакаше няколко месеца само за прием...сега не знам как е.Аз имам изпиляване на кост и леко повдигане,вътрешна.
Не е нищо страшно,секцио е далеч по-неприятно изживяване.Първите 15 дни сте в отоци и синини под очите,ще пиете шепа лекарства първата седмица и няма да имате никакво обоняние/вкус.Махането на тампоните(около седмица след операцията) беше най-ужасното от цялата манипулация.1,5 метра навит бинт,натопен в АБ, напъхан в ноздрите ви.Имах чувство,че го махат от мозъка ми...и ако знаех предварително,щях да искам упойка.

При събуждане от пълна упойка,предполагам,че знаете,ще ви е супер студено и ще сте мега жадни,после и гладни.2-3 часа по-късно вече може да ходите спокойно,но ще сте все още леко замаяни.

# 14
  • Мнения: 3
0878181301- tozi nomer imam az za vrazka

Общи условия

Активация на акаунт