Нашите second hand находки - тема 28

  • 60 495
  • 755
  •   2
Отговори
# 210
  • Мнения: 805
Ооооо я по-ведро Simple Smile всичко има... ще се намери....

сега вече ще гледам за стилни летни рокли в мини размери

# 211
  • София
  • Мнения: 4 397
Леле колко много сте изписали, аз съм вече с диагноза, само го обикалям и все се намира по нещо я за мен я за някое от децата ужассс направо, и продължавам да дебна зареждане и последните дни на ниските цени  ooooh! Събрах за няма месец 2 чувала дрехи все летни , ама като стане топло ще ги пера, че сега не стигам до тях . 
Къде мога да кача снимки и да ви покажа  newsm78

# 212
  • София
  • Мнения: 2 512
Леле колко много сте изписали, аз съм вече с диагноза, само го обикалям и все се намира по нещо я за мен я за някое от децата ужассс направо, и продължавам да дебна зареждане и последните дни на ниските цени  ooooh! Събрах за няма месец 2 чувала дрехи все летни , ама като стане топло ще ги пера, че сега не стигам до тях . 
Къде мога да кача снимки и да ви покажа  newsm78
http://prikachi.com/ Wink

# 213
  • Мнения: 46 516
Накачих ги Simple Smile

От Манията
За мъжа ми 3 бр. къси панталонки
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:

За мен късо палтенце, много хубав модел и чисто ново. Ситно каре, но на снимките не излиза така добре - за цели 2 лв. Mr. Green

Скрит текст:

Една лятна лекичка, намачкана, омбре блузка

Скрит текст:

2 бр. летни 7/8 панталонки за вкъщи

Скрит текст:


За детето:

Много мекичка жилетка с качулка
Скрит текст:
Скрит текст:

Рокля
Скрит текст:
Скрит текст:

Плажна рокличка, много лека, от намачкана материя
Скрит текст:

Скрит текст:

Бузка и панталонки
Скрит текст:
Скрит текст:

Добре, че са магазините 2 употреба, че ми е писнало от кича при блузите с дълъг ръкав. Само в H&M има едноцветни, всичко друго е с едни картинки, едни чудеса  Crazy

Риза с ластик на кръста и ръкавите
Скрит текст:
Скрит текст:

Намачкана поличка H&M
Скрит текст:

Скрит текст:


Минах и през ЗЗ люлин. Не ми хареса, много ветхи и дрехи със забележки. Въпреки това някак успях да си тръгна с 3 неща - нови с етикети  Mr. Green (и понеже съм заплес взех, че ги изпрах с тях, та после падна едно чистене  ooooh!)

Блузка H&M
Скрит текст:
Идеална и за поличка
Скрит текст:
И за дънки
Скрит текст:

Пуловер с къс ръкав - мериносова вълна, страшно приятна материя на допир и много хубаво стои
Скрит текст:

И бяло клинче (туниката е от Манията)
Скрит текст:

# 214
  • София
  • Мнения: 2 512
Накачих ги Simple Smile

От Манията
За мъжа ми 3 бр. къси панталонки
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:

За мен късо палтенце, много хубав модел и чисто ново. Ситно каре, но на снимките не излиза така добре - за цели 2 лв. Mr. Green

Скрит текст:

Една лятна лекичка, намачкана, омбре блузка

Скрит текст:

2 бр. летни 7/8 панталонки за вкъщи

Скрит текст:


За детето:

Много мекичка жилетка с качулка
Скрит текст:
Скрит текст:

Рокля
Скрит текст:
Скрит текст:

Плажна рокличка, много лека, от намачкана материя
Скрит текст:

Скрит текст:

Бузка и панталонки
Скрит текст:
Скрит текст:

Добре, че са магазините 2 употреба, че ми е писнало от кича при блузите с дълъг ръкав. Само в H&M има едноцветни, всичко друго е с едни картинки, едни чудеса  Crazy

Риза с ластик на кръста и ръкавите
Скрит текст:
Скрит текст:

Намачкана поличка H&M
Скрит текст:

Скрит текст:


Минах и през ЗЗ люлин. Не ми хареса, много ветхи и дрехи със забележки. Въпреки това някак успях да си тръгна с 3 неща - нови с етикети  Mr. Green (и понеже съм заплес взех, че ги изпрах с тях, та после падна едно чистене  ooooh!)

Блузка H&M
Скрит текст:
Идеална и за поличка
Скрит текст:
И за дънки
Скрит текст:

Пуловер с къс ръкав - мериносова вълна, страшно приятна материя на допир и много хубаво стои
Скрит текст:

И бяло клинче (туниката е от Манията)
Скрит текст:
Честити покупки! Много са симпатични   bouquet А моделката е просто очарование  Heart Eyes

# 215
  • Мнения: 2 838
Не се сърди много хубави дрешки и страхотна млада дама   bouquet Heart Eyes

# 216
  • Мнения: 1 338
Прекрасни находки, роклите и палтенцето ти, бялата жилетка и последната туника и манекенката е страхотна  Heart Eyes С онази оранжево-жълта пола, готова е за плажа и дълги разходки край морето  Heart Eyes

# 217
  • Мнения: 6 939
Страхотни неща, а палтенцето..малко е скъпо, ама си заслужава  Joy
Кажете къде има Мания в Бургас. Вчера обиколих няколко пъти ЗЗ, харесах точно 3 неща и се оказаха много големи за мен  Rolling Eyes

# 218
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Човече, страхотни, страхотни, страхотни!!! Моделът изобщо няма да го коментирам. Ще отбележа само  усмивката и пламъчето в погледа  му Mr. Green

# 219
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Много крaсивa мaнекенкa, с много крaсиви дрехи. Чaк ми се приискa и аз да си имам една  Heart Eyes

# 220
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
В пловдивския ЗЗ дрехите на 0.99 ли са последния ден или на 0.50 пак, както преди? Макар че този месец го изпуснах...
Че от месеци не съм ходила  Blush

Човечето е облякла прекрасното си момиче за лятото Simple Smile
Невероятен улов  Hug
 И омбре блузката много ми хареса  Peace

# 221
  • Мнения: 46 516
Благодаря момичета! Успешен улов пожелавам на всички Hug

# 222
  • Карлово
  • Мнения: 4 645
И от мене някои находки:
Тази е от половин година:
Скрит текст:



Тези от тази седмица:
Скрит текст:
Толкова я гледах тази тениска на desingual, с такова желание да зарадвам тийнежръката, а то "Мамо-о-о, какви са тези Адам и Ева?" Как не съм я видяла тази абстракция! ooooh!

Последна редакция: чт, 02 апр 2015, 11:04 от chatNoir

# 223
  • Мнения: 2 726
Страхотни находки, Човече  Heart Eyes
И много сладка дъщеричка си имаш, все едно гледам моята щерка, и тя  е с очилца, много са чаровни така. Flutter
На колко години е, май са на една възраст  Simple Smile

И аз направих страхотен шопинг от Русе и Варна, докато бях в болничен, но трябва да намеря време да ме нащракат с дрешките. Blush Пусто време все не стига  Crossing Arms

# 224
  • Мнения: 3 675
Страхотни находки сте показали момичета.

Общи условия

Активация на акаунт