Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 305

  • 41 742
  • 728
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058



ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ


 












ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(14 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 еп)  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)  (74 еп)  (75 еп)  (76 еп)  (77 еп)  (78 еп)  (79 еп)  (80 еп - Финал)
 

 

ЕДИН СНИМАЧЕН ДЕН ЕНГИН - ИСТОРИЯ НА УСПЕХА    







АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри


 









ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.




ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

Последна редакция: ср, 25 мар 2015, 18:03 от mariana51

# 1
  • Мнения: 23 222


Честита Нова тема


# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058


Слагам линка с новите снимки от списание L'Officiel Hommes: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.945327452154449.107374 … 681827&type=1

Хайде да пренасяме снимките в новата тема. Енгин заслужава.

# 3
  • Мнения: 20 905


Благодаря за новата тема! smile3525

И все пак, приятно бяхме изненадани, днес, на празничиния ден... Hug

Толкова естествен и разбира се, неповторим. Heart Eyes

# 4
# 5
  • Мнения: 4 966


Поленте преведе първата страница:

Скрит текст:
Перевод заголовка:
Он выбирает себе роли, с персонажами которых может подружиться. И в каждом своем выборе тихо и с глубокой искренностью двигается к вершине. Он очень отличается от тех актеров, к которым мы привыкли. В своей профессии он настолько талантлив, что это невозможно игнорировать. К тому же, он довольно удачлив. За 10 лет своей карьеры ему посчастливилось работать с самыми лучшими. Но он говорит об этом с присущей скромностью. Точно так же, как и когда речь заходит о поклонниках. Он не замечает, как впечатляет людей его харизма, когда в его взгляде одно чувство сменяется другим.

1 страница под заголовком:
Когда я сказала о том, что являюсь его поклонницей, я вдруг заметила, что все находящиеся вокруг меня тоже являются его тайными поклонниками. Конечно же, число тех, кто это не скрывает, очень велико. Он в последнее время является одним из актеров, о которых очень много говорят. Под воздействием его славы – вся планета, от арабских стран до Азербайджана и Бразилии, от Англии и до Аргентины, в любой и каждой стране у него есть поклонники. Даже можно сказать, что, несмотря на его тихий образ жизни и на то, что он старается держаться подальше от СМИ, он стал феноменом соцсетей. Каждый его шаг становится сенсацией в твиттере, чуть ли не каждую неделю либо он, либо его сериал становятся трендовой темой. К тому же, ему всё это удается только благодаря его таланту и выбранным проектам.

Заемам се с превода...

Заглавка:
Избира си роли, с чиито персонажи можеш да се сприятелиш. И с всеки свой избор тихо и с дълбока искреност се придвижва към върха. Той силно се отличава от тези актьори, с които сме свикнали. В своята професия е толкова талантлив, че е невъзможно да бъде игнориран. Освен това е и късметлия. За 10 години кариера е имал щастието да работи с най-добрите. Говори за това с присъщата му скромност. По същия начин, както и когато стана въпрос за поклонниците му. Той не забелязва, че хората са впечатлени от неговата харизма, от това как в погледа му едно чувство се сменя с друго.

1 страница:
Когато му разказах за това, че съм негова поклонница, изведнъж забелязах, че всички около мен всъщност са тайни поклонници. Разбира се, броят на тези, които не го скриват е много голям. Напоследът той е един от актьорите, за които много говорят. Под въздействие на неговата слава е цялата планета - от арабските страни до Азейбарджан и Бразилия, от Англия до Аржентина,  Даже може да се каже, че въпреки тихия му начин на живот, и това, че се старае да стои по-далеч от СМИ, той се превърна във феномен на социалните мрежи. Всяка негова стъпка се превръща в сензация в туитър, едва ли не всяка седмица той самият или неговият сериал стават трендови теми. И всичко това е благодарение на неговия талант и избора му на проект. 

Втора страница:

Скрит текст:
2 страница:

Чтобы лучше понять, о чем я говорю, вам нужно увидеть его на экране. Потому что Он – из тех, кто невероятно меняется перед камерой. О нем говорят «человек, разговаривающий взглядами»...
Он может сыграть кого угодно, и одержимого эпилептика, и стесняющегося говорить карикатуриста, и главное, что каждой роли он отдается полностью. То, как он держится с уверенностью в себе; то, как в его взгляде одно чувство может быстро сменяться другим; то, как он влюбляет в себя всех женщин, когда, сам не замечая того, флиртует; то, как он вызывает чувство, словно он один из членов вашей семьи, когда он улыбается; то, как вам хочется куда-нибудь сбежать, когда он злится: всё это - одни из его отличительных особенностей.

Несмотря на искренность в поведении, он всегда оставляет впечатление загадочного, потому что он выглядит так, как будто всегда что-то скрывает. Из-за всего этого я не могла предугадать, каким Энгин Акйюрек предстанет со мной при встрече, и что он за человек. Вначале, когда он вошел и пожал мне при знакомстве руку, мое внимание привлекло то, как он отстраненно держится. Потом, когда началась съемка, предо мной предстал профессионал, для которого нет границ, который хочет хорошо выполнить работу. И только когда мы начали интервью, упали все стены и преграды, и я увидела того искреннего и горячего Энгина Акйюрека, который влюбляет всех в себя с экрана.



2 страница:

За да разберете по-добре какво говоря, трябва да го видите на екрана. Защото Той е от тези, ксоито невероятно се променят пред камерата. За него казват, че е човек, "разговарящ чрез погледа"...
Той може да представи когото си поиска - и маниакален епилептик, и стеснителен карикатурист, и главното: на всяка от ролите си той се отдава напълно. Това, как се държи самоуверено, как в очите му едно чувство се сменя бързо с друго, как успява да накара всички жени да се влюбят в него, когато флиртува без дори да забележи, че го прави; сякаш е член на вашето семейство, когато се усмихне; иска ви се да избягате, когато е ядосан: всичко това са негови отличителни особености.

Въпреки искреността в поведението си, той винаги оставя впечатление за загадъчност, защото изглежда така, сякаш винаги оставя и нещо скрито. Заради всичко това аз не можех да предположа какъв ще го видя при срещата ни, що за човек е той. В самото начало, когато влезе и се ръкувахме, ми направи впечатление, че се държи малко резервирано. Когато започнаха снимките, пред мен се появи професионалистът, който не познава граници, който иска да изпълни работата си добре. И едва когато започнахме интервюто, паднаха всички прегради и аз видях онзи искрен и топъл Енгин Акюрек, който от екрана кара всички да се влюбят в него.


Предполагам, че самото интервю ще представят едва в събота, когато списанието ще се появи на полиците на книжарниците...

Последна редакция: ср, 25 мар 2015, 16:01 от marytza

# 6
  • София
  • Мнения: 182
Е,толкова хубост,досега не бях виждала,направо се депресирах,страхотен е Енгин,хубав мъж...

# 7
  • Мнения: 2 293
Поленте преведе първите две снимани страници:

Скрит текст:
Перевод заголовка:
Он выбирает себе роли, с персонажами которых может подружиться. И в каждом своем выборе тихо и с глубокой искренностью двигается к вершине. Он очень отличается от тех актеров, к которым мы привыкли. В своей профессии он настолько талантлив, что это невозможно игнорировать. К тому же, он довольно удачлив. За 10 лет своей карьеры ему посчастливилось работать с самыми лучшими. Но он говорит об этом с присущей скромностью. Точно так же, как и когда речь заходит о поклонниках. Он не замечает, как впечатляет людей его харизма, когда в его взгляде одно чувство сменяется другим.

1 страница под заголовком:
Когда я сказала о том, что являюсь его поклонницей, я вдруг заметила, что все находящиеся вокруг меня тоже являются его тайными поклонниками. Конечно же, число тех, кто это не скрывает, очень велико. Он в последнее время является одним из актеров, о которых очень много говорят. Под воздействием его славы – вся планета, от арабских стран до Азербайджана и Бразилии, от Англии и до Аргентины, в любой и каждой стране у него есть поклонники. Даже можно сказать, что, несмотря на его тихий образ жизни и на то, что он старается держаться подальше от СМИ, он стал феноменом соцсетей. Каждый его шаг становится сенсацией в твиттере, чуть ли не каждую неделю либо он, либо его сериал становятся трендовой темой. К тому же, ему всё это удается только благодаря его таланту и выбранным проектам.

Заемам се с превода...

Заглавка:
Избира си роли, с чиито персонажи можеш да се сприятелиш. И с всеки свой избор тихо и с дълбока искреност се придвижва към върха. Той силбно се отличава от тези актьори, с които сме свикнали. В своята професия е толкова талантлив, че е невъзможно да бъде игнориран. Освен това е и късметлия. За 10 години кариера е имал щастието да работи с най-добрите. Говори за това с присъщата му скромност. По същия начин, както и когато стана въпрос за поклонниците му. Той не забелязва, че хората са впечатлени от неговата харизма, от това как в погледа му едно мчувство се сменя с друго.

1 страница:
Когато му разказах за това, че съм негова поклонница, изведнъж забелязах, че всички около мен всъщност са тайни поклонници. Разбира се, броят на тези, които не го скриват е много голям. Напоследът той е един от актьорите, за които много говорят. Под въздействие на неговата слава е цялата планета - от арабските страни до Азейбарджан и Бразилия, от Англия до Аржентина, Под воздействием его славы – вся планета, от арабских стран до Азербайджана и Бразилии, във всяка страна той има поклонници. Даже можеда се каже, че въпреки тихия му начин на живот, и това, че се старае да стои по-далеч от СМИ, той се превърна във феномен на социалните мрежи. Всяка негова стъпка се превръща в сензация в туитър, едва ли не всяка неделя той самият или неговият сериал стават трендови теми. И всичко това е благодарение на неговия талант и избора му на проект.  
newsm51
БРАВО! Чудесно представяне на Енгин. Радвам се, че авторът/ката говори преди всичко за таланта му, за работата му, както и Енгин е споделял, че иска да бъде...... А снимките са невероятни, класна работа...Хубав та хубав...Ох, кога ще прочетем и останалата част...
Благодаря на Поленте и на Марица за превода на български...

Последна редакция: ср, 25 мар 2015, 15:36 от loveofmine

# 8
  • Мнения: 20 905


За превода,   bouquet

И аз винаги съм си мислела, че ЕА има поклонници, които не си го показват...
Иначе, прочетох моята истина за ЕА и това е чудесно.. Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 3 217


Привет в новата тема,дами.
Честито Благовещение-бъдете здрави и богати.При нас вестите са наистина перфектни-чакам с нетърпение и интервюто.

# 10
  • Мнения: 23 222


Велияна  Two Hearts  честит празник и на теб!

Толкова много и то красиви снимки са наистина като подарък за нас !

Завъртяха главите на тези дето ще гледат довечера новата серия...  Grinning

Имам чувството, че може би /но съм твърде убедена/ довечера ще приема малко по-спокойно нещата. Въпреки, че поне още две серии със сигурност ще са адски тежки.

# 11
  • Мнения: 2 293

 newsm51
Е, колко може да бъде красив човек? Повече от това не е възможно...

2 страница:

"За да разберете по-добре какво говоря, трябва да го видите на екрана. Защото Той е от тези, ксоито невероятно се променят пред камерата. За него казват, че е човек, "разговарящ чрез погледа"...
Той може да представи когото си поиска - и маниакален епилептик, и стеснителен карикатурист,  и главното: на всяка от ролите си той се отдава напълно. Това, как се държи самоуверено, как в очите му едно чувство се сменя бързо с друго, как успява да накара всички жени да се влюбят в него, когато флиртува без дори да забележи, че го прави; сякаш е член на вашето семейство, когато се усмихне; иска ви се да избягате, когато е ядосан: всичко това са негови отличителни особености.

Въпреки искренността в поведението си, той винаги оставя впечатление за загадъчност, защото изглежда така, сакош винаги оставя и нещо скрито. Заради всичко това аз не можех да предположа какъв ще го видя при срещата ни, що за човек е той.В самото начало, когато влезе и се ръкувахме, ми направи впечатление, че се държи малко резервирано. Когато започнаха снимките, пред мен се появи професионалистът, който не познава граници, който иска да изпълни работата си добре. И едва когато започнахме интервюто, паднаха всички прегради и аз видях онзи искрен и топъл Енгин Акюрек, който от екрана кара всички да се влюбят в него. "
[/i]
 newsm51
Благодаря, Маричке! Харесва ми всяка дума от написаното! Прекрасен портрет на Енгин - Човека и Твореца...Благодаря на авторката, че е усетила много точно какво представлява Енгин Акюрек...[/color]

Последна редакция: ср, 25 мар 2015, 16:03 от loveofmine

# 12
  • Мнения: 4 966
Личи си, че авторката е почитателка на таланта на Енгин Акюрек, Любов. Тя е гледала неговите роли и знае не само какво е въздействието му от екрана, но и какви са героите, посланията на тези герои чрез поглада и представянето им от страна на Енгин. Красотата и харизмата и нея не са оставили безучастна. Но и е ясно, че зад всичко това има един невероятен талант, способен да се справи с всяка поставена пред себе си цел, защото е надарен от Бога именно за това.

# 13
  • Мнения: 2 293
Личи си, че авторката е почитателка на таланта на Енгин Акюрек, Любов. Тя е гледала неговите роли и знае не само какво е въздействието му от екрана, но и какви са героите, посланията на тези герои чрез поглада и представянето им от страна на Енгин. Красотата и харизмата и нея не са оставили безучастна. Но и е ясно, че зад всичко това има един невероятен талант, способен да се справи с всяка поставена пред себе си цел, защото е надарен от Бога именно за това.
newsm51
Да, за първи път чета така добре написан материал от турски автор - при всички останали беше клишета, чули - недоразрбали...А тук си личи, че авторката си  е написала домашното...
С нутърпение чакам продължението...


# 14
  • Мнения: 1 951
Честито Благовещение newsm51
Онемях от това ,което видях newsm51
За пореден път се убеждавам ,че никой не може да ти отнеме това ,което Бог ти е дал! newsm51
Много щедър е бил към Енгин ,но той го заслужава Hug
Беше казал ,че не носи бели дънки ,но ,заради някоя роля ще го направи smile3501
За мен е супер в бяло  newsm10

Последна редакция: ср, 25 мар 2015, 16:35 от dochi55

Общи условия

Активация на акаунт