MasterChef България, Тема 5 (25.03-31.03)

  • 54 012
  • 1 024
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 1 700
Йе, йе, клааас клааас  Joy

hahahahhaha  Joy hahaha rotfImbo rotfImao шъ падна с теб Виви
освен че е йа йа клас е шукаритетна гЪспожата

# 481
  • Майничка
  • Мнения: 12 589
gargamela, аз не пия, но ми се струва,че със зеле, прясно или кисело по ще върви ракийка, а не вино. Grinning
Ракия не пия, но сърмите си вървят идеално с вино, даже постните с шафран и стафиди.
Приеми ги не като зеле, а като кюфтета с гарнитура. Laughing

Впрочем, има една френска рецепта за подобни сърми, в която се ползва коняк, но пак върви с винце.

П.П. На пара бяха сърмите.

# 482
  • Мнения: 13 770
Добре, де, не ви разбирам. Ровите й в профила на жената, поствате чуждите снимки тук и после си се кефите!? На какво? И кой е за смях! Грозно е много!

И в интерес на истината, на снимката изгрежда много добре Peace

# 483
  • Мнения: 2 838
Госпожата по собствено желание си е постнала снимки във форума за сватби. Никой не рови в профила и.

ПС. В тяло наистина изглежда добре, в лице изобщо (лично мнение).

# 484
  • Мнения: 8 234
Абе хубавка е била Мриела. Изненадва ме само факта, че китеника си го носи от тогва.

# 485
  • Berlin
  • Мнения: 11 268
Защо се реши, че Елена трябва да е ОК с калории и диетична храна?  По- скоро така си решиха шефовете и беше допълнително напрежение може би.

# 486
  • Мнения: 4 740
Защо се реши, че Елена трябва да е ОК с калории и диетична храна?  По- скоро така си решиха шефовете и беше допълнително напрежение може би.
Защото е обсебена от храната?

# 487
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 101
Сърмите снощи изглеждаха отврат като ястие - някакъв сбирщайн от продукти. Sick Никога не бях чувала подобна рецепта,а гледам много кулинарни предавания. Само веднъж Жак Пепен и Джулия Чайлд бяха правили нещо като голяма зелева сърма от прясно зеле, пълнена с месо, но я пекоха и нямаше винен сос,картофи и ядки. Рядко нещо може да ме отврати, но това тук определено успя.  Tired
И не е вяррно,че снощи никой не бил казал "това ще го готвя за пръв път" - Боян отново го каза по повод сърмите - ял ги бил много пъти, но никога не ги бил готвил.  Crazy
Съжалявам Нина, но това е игра.
Кити отново в издънка - толкова пъти повтори "аз" след победата, че ме издразни. Заповядваше им като някой фелдфебел.  #2gunfire

# 488
  • Мнения: 1 211
Излиза, че няма никакво значение кой ще се издъни на кутията и теста за креативност. Важното е, да се молиш твоя отбор да победи, а най-важна е последната игра. Колко пъти само се издъниха Диляна и Петър, а са още там. Нина от друга страна има само една издънка днес, но за съжаление във важната игра. Има нещо сбъркано в този регламент.

Браво на Дарин и от мен. Искрено му симпатизирам.
Ох, Виктор не спира да ми пълни душата!!  Heart Eyes

# 489
  • Мнения: 1 446
Иначе хапват кървави стекове, тартар и какво ли не, но не пожелаха да опитат.

Телешко да, но свинско и пиле трябва да са добре сготвени.

# 490
  • Мнения: 1 446
Защо се реши, че Елена трябва да е ОК с калории и диетична храна?  По- скоро така си решиха шефовете и беше допълнително напрежение може би.

Нали някой каза, че е сертифицирана за готвене на здравословна кухня.

# 491
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Йе, йе, клааас клааас  Joy

hahahahhaha  Joy hahaha rotfImbo rotfImao шъ падна с теб Виви
освен че е йа йа клас е шукаритетна гЪспожата
Нали? Става за магистралата.

# 492
  • Мнения: 885
Нали някой каза, че е сертифицирана за готвене на здравословна кухня.

И аз това четох,а и както се видя всички очакваха от нея да одобри менюто.Тя не даде на никой правото на глас или избор.Изживя се като единственият компетентен в отбора.

Мариела вече не ме дразни толкова,защото поне няма фасони,а знаем какво да очакваме от нея.Очаква ме си бисерите за любовниците,захапва останалите директно,а не зад гърба им ,при коментарите.Тя е абсолютно перде.
А и по-добре откровен простак отколкото подмолен,злобен и лицемерен тактичен интелектуален.Поне от първият знаеш какво да очакваш.

# 493
  • Варна
  • Мнения: 2 036
...
Мариела пак се беше барнала супер неподходящо за кухня - полугол гръб, връзки и това късичко яке.  ooooh!

И в добавка  вееща се гръд. ooooh! Аз досега май не съм я виждала подходящо облечена, То не бяха деколтета, бюстиета, клинчета, чудеса. Сами ли си избират дрешките? Някакъв фейс-контрол няма ли в това предаване? Чудя се скоро дали няма да се яви по прашки или по престилка. newsm78

Снощи и на мен Дарин ми направи приятно впечатление. Помогна на Елена в терзанията й/много колебливо това момиче, да не е с асцендент Везни Laughing/. После честно си каза,че очаква изинения за загубата. Действаше хладнокръвно при елиминациите , не се поддаде на напрежението и резултатът беше налице. Поздравления!

Въпросните ,,сърми'' снощи бяха май засега първото ястие, което не бих пожелала да опитам. Sick

# 494
  • Мнения: 1 384
Изпуснала съм ви.
Нещастна съм след вчерашния епизод.
За мен беше абсурдна ситуацията.
 Tired

Общи условия

Активация на акаунт